Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 10:53
Reakce na barbucha:

Ale tak celkem roztomilý, ne zcela zorientovaný devadesátník, ne?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 10:53
Reakce na barbucha:

stáří není hezký... ale teda takhle vypadala naše babi skoro v devadesáti a po slabé mrtvici...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 11:04

on vypadá jak po silné mrtvici 

myslela jsem si, že se začíná podobat jelcinovi, ale hledala jsem staré fotky, a jelcin naprosto nevypadal jak tupé dementní hovado, ani v posledních letech. z fotek, které jsem viděla.

Amun
Avatar
12. zaří 2017 11:07
Reakce na barbucha:

mne je ho uz pomalu fakt lito. Na zminene fotce uz vypada jak nekdo po peti letech tezke nemoci, chybu mu jen nemocnicni zupan. Vazne bych se nedivila, kdyby tou demenci trpel doopravdy.

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 11:47

On ale na žádné z fotek nevypadá normálně

Amun
Avatar
12. zaří 2017 12:06

 tohle je proste ostuda, opravdu doufam, ze pristi prezident bude nekdo, kdo aspon udrzi obe oci otevrene a ze bude mit jen jednu bradu.

a to furt nemuzu dostat z hlavy astonisink moument, jor madzesty

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 12:17
Reakce na Amun:

Tak ještě jednu pro Vás. Je to pořád z té jedné akce....

Z astounišink moument mám traumátko

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 12:22

Už jsem to jednou dávala, ale já miluju tohle)))

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 12:28
Reakce na Mutziputzi:

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 12:30

Ten už patří do VIP zjevů

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 12:32

Ještě jednou takový fotky před desátou večer a nahlásím příspěvky jako nevhodné!    

Amun
Avatar
12. zaří 2017 12:35
Reakce na Beranka:

Do VIP zjevu pujde ve chvili, az taky vyrazi ven v pruhlednych sitovanych satech, nejlepe s rozparkem 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 19:17
Reakce na macko.pu:

,,,,,no ak myslíš na to, aby som akceptoval názor že 150 000 mŕtvych ruských vojakov, ktorí padli pri oslobodzovaní československa bola  v skutočnosti LEN ožralá banda primitívnych mužíkov, ktorá naháňala a znásilňovala všetko, čo bolo živé a ženského rodu, tak to je určite márny, trochu úcty by si zaslúžili

(ale nemám ilúzie, chápem, že ľudia to stavajú do takejto pozície, liberálna rakovina sa už rozliezla všade)

Já jsem o "primitivním mužicích" nenapsala jediné slovo.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 19:20
Reakce na macko.pu:

... prepáč, tvoj príspevok je tak dlhý, že som ho ani nedočítal...nabudúce skús kratší, potom sa pokúsim o odpoveď

Aha...

A mám se uchýlit k holým větám nebo zvládneš semtam i nějaké to souvětí?

macko.pu
Avatar
12. zaří 2017 20:05
Reakce na Hoolinkah:

Aha...

A mám se uchýlit k holým větám nebo zvládneš semtam i nějaké to souvětí?

... no že si to ty, tak som si to ešte raz prečítal a celé, tak ti napíšem odpovede, tak chvíľu počkaj, musím ešte dovariť večeru:)))

P.S. a nemusíš byť na mňa taká zlá, to s tým zvládnutím súvetia snáď nemáš zapotreby písať

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 20:11
Reakce na macko.pu:

P.S. a nemusíš byť na mňa taká zlá, to s tým zvládnutím súvetia snáď nemáš zapotreby písať

To je pravda, to nemám. Jenže... jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

macko.pu
Avatar
12. zaří 2017 20:13

som rád, že sme si to vyjasnil

tak počkaj, dovarím tú špagetu

macko.pu
Avatar
12. zaří 2017 20:51
Reakce na Hoolinkah:

.... a aj mi vieš reálne povedať ako zeman, ako "loutka rusov a číňanov" negatívne ovlyvnil vnútornú politiku , alebo zahraničné smerovanie , alebo to má nejaké ekonomické dôsledky, alebo ešte niečo????

A měla bych? Ty jsi tvrdil, že Zeman má vlastní názor a není loutkou v rukou globálních mocností. Já jsem s tebou nesouhlasila. To, jak dalekosáhlý vliv to má v různých oblastech, nebylo předmětem diskuze, takže tím svůj názor nemusím nutně obhajovat. Nicméně ano, a už jsme to udělala, viz. můj bod č. 1. Svržení nečasovy vlády a nekompromisní odmítnutí náhradního řešené představeného Miroslavou Němcovou významně ovlivnily vnitřní politiku i zahraniční směřování.

a čo sa týka tých zemanových vnútro - politických prešlapov, beriem, nikto nie je dokonalý, ale tá hystéria okolo neho aj tak nie je adekvátna (to v porovnaní s našim prezidentom sú len omrvinky)

Nesouhlasím. Proč myslíš?

P.S. a čo sa týka ruska a putina, čas ukáže kde je pravda

Proč? Co ti brání vyjádřit se k tomu v reálném čase? Ruská ekonomika stojí na ropě a plynu. Nebo ne? Nevyrábí se tam nic, co by stálo za řeč, a nevidím snahy s tím cokoliv dělat. Nebo ano? Rusko je oligarchie toho nejhrubšího zrna s doširoka rozevřenými sociálními nůžkami. To se děje teď, nepotřebuju čekat, jestli to čas ukáže. Korunu tomu nasazují holčičky plamenně vzívající nadřazenost slovanství nebo slibující, že udají i vlastní matku. Ani tady nemusím čekat na to, jak takový brainwashing dopadá. Už to tu v minulosti bylo.

P.S.2 a kultúra??? zabudni na lesbičky, také generalizovanie ako si uviedla, to snáď nestojí ani za reč

tam pouč a jmenuj nějaké cenné novinky z oblasti hudby, literatury, filmu nebo výtvarného umění. Od Lazebnáka sibiřského jsem nic kloudného neviděla a to už je skoro dvacet let.

no, pome na to:)))

- vieš, zvrhnutie nečasovej vlády a pod, priznám sa, nesledoval som to až do takej miery, ale neviem si predstaviť ako reálne tým utrpelo zahraničné smerovanie českej republiky, myslím si, že už viacej servilnejší voči centrále v bruseli už ani nemôžeme byť, aj vy, aj my, poliaci a maďari, to je iná káva

- zemanove prešlapy oproti nášmu prezidentovi sú nič, pozri si dnešné správy, na všetkých slovenských stránkach o tom píšu, ale trochu to zjednoduším, aby si vedela o čo ide:)))

- rusko  ty si ma normálne dostala do pozície, aby som ja obhajoval všetky aspekty ruska, ktoré si ty spomínala a to sa mi veru nepáči, takto ma niekam podsunúť...  navyše spomínanie nejakej dievčiny, ktorá udala matku a nadradenosť slovanstvo, čo ti mám k tomu povedať

len toľko a znovu, ak si zapneš večer plyn ako ja na tie cestoviny, tak je to ruský, lacný plyn.... ak budeme brať plyn zo západu, bude drahší, to je všetko čo som chcel povedať, že je správne sa pozerať ekonomicky na rusko, aj keď môžeš mať problémy s tým štátom v akejkoľvek rovine, mne to je jedno, ja mám svoj názor iný...ale biznis je biznis

- no a tá kultúra??? čo ti mám povedať, že v žánri hudby ktorej ja počúvam je rusko špička, okrem švédska niet na zemi toľko dobrých kapiel ako tam, toť vsjo

a aj keby nemali, tak je to úplne jedno, bavili sme sa o zemanovi a vzťahu k rusku

ale aby som to zhrnul, mne je jedno, či sa ti ten režim páči, alebo nie, aj čína, ale preboha, nebúšme sa do pŕs, akí sme my demokrati a fuj, čína, fuj rusko a celý svet pritom obchoduje s nimi a všetko je v poriadku, to hranie sa na pápežskejšieho ako sám pápež je nechutné

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:41
Reakce na macko.pu:

Ok...

Do debaty na téma EU se tu pouštět nechci, to je na samostatné vlákno. Asi se v tomhle případě neshodneme, čímž bych to uzavřela. Jestliže se zrovna V4 v současné chvíli chová servilně, nechci si raději představovat tu rebelskou fázi. :)

Na daňovou problematiku máme u nás jiného arciodborníka, to je pravda (ačkoliv je to Slovák, ale to zase není až tak důležitý detail). V téhle souvislosti ale nemůžu nepoznamenat, že ho Zeman imrvére podporuje a obhajuje. (A to i poté, co ho sněmovna zbavila imunity, aby bylo možné zahájit trestní stíhání.) Drobná ochutnávka ZDE.

Byznys by měl ideálně probíhat bez nutnosti cpát se někomu do análního otvoru. O odebírání plynu z Ruska se Zeman nezasloužil, takže se lze jistě na Rusko dívat ekonomicky i bez toho, aby člověk musel s Putinem nemístně vtipkovat na téma fyzické eliminace novinářů. Rozhodně nehodlám tolerovat, aby něco takového z úst vypouštěl prezident mojí země, ať už kšeftuje s kýmkoliv. Z jakéhokoliv důvodu, ať už jde jen o řitní alpinismus nebo nedejbože rovnou snahu zavádět podobné móresy tady. Zeman v minulosti takové chování sám kritizoval (asi se mu to tehdy zrovna hodilo). Navíc je spousta zemí, které jsou pro nás mnohem důležitějšími obchodními partnery, přesto tomu Zemanovo chováni ani trochu neodpovídá. Prosím, ZDE další chod.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 22:57

ja jsem vam tady kdysi slibila, ze budu davat perly ze zemanovsky skupiny na fb, ve ktery jsem ze studijnich duvodu. toto je diskuze u clanku, ktery tam nekdo sdilel, a ktery byl doplneny fotkou tanciciho prezidentskeho paru. svym komentarem me rozsekala zejmena pani hana :D