Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:49
Reakce na macko.pu:

nevím jak slovenský, ale český prezident nemá vlastně žádnou moc, ty "kroky" co bys jako chtěl slyšet? on má reprezentovat, má být příkladem, symbolem. no a to je to co nezvládá, resp je symbolem starýho ožraly, ne dobrý příklad slušného člověka. tak asi, no. jinak je mi vcelku ukradenej.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:51
Reakce na macko.pu:

putin je svetovládca, a zaplať pánboh, (zase ma slniečko zvozí za branie si boha do pusy) že je, niet nad to, keď je vo svete rovnováha, čo sa týka všetkých aspektov

a že je zeman jeho kamarát, veď budte radi, aj s čínanom, budte radi, veď na tom môžte len získať

Hele, získavej si od mužiků sám co chceš, ale nás do toho netahej. Mně osobně stačilo, že jsem pod jejich laskavou péčí strávila třicet let. Děkuju pěkně!!

Na druhou stranu mě těší, jak si sám pěkně protiřečíš. Nejdřív vyčítáš jiným, jak jsou v područí globálních světovládců, což je podle tebe zjevně špatně - a pak za totéž chválíš Zemana?! Trochu konzistence, brouku!

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:52
Reakce na barbucha:

Spolecnost nastesti jo, ale ten ucet ty vylevy proste degraduji a nahravaji jeho bande.

To prani muzes chapat, ale psat nekam, at chcipne, je naprosto primitivni. Co si lidi reknou doma ci v hospode je neco jinyho.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:53
Reakce na barbucha:

tak mackovi se zjevně někteří světovládci zamlouvají. směrem na východ:-)

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:56

nevím jak slovenský, ale český prezident nemá vlastně žádnou moc, ty "kroky" co bys jako chtěl slyšet? on má reprezentovat, má být příkladem, symbolem. no a to je to co nezvládá, resp je symbolem starýho ožraly, ne dobrý příklad slušného člověka. tak asi, no. jinak je mi vcelku ukradenej.

... ale za to by ste ho snád tak nenávideli, v tom musí byť aj niečo iné

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:58
Reakce na barbucha:

putin je svetovládca, a zaplať pánboh, (zase ma slniečko zvozí za branie si boha do pusy) že je, niet nad to, keď je vo svete rovnováha, čo sa týka všetkých aspektov

a že je zeman jeho kamarát, veď budte radi, aj s čínanom, budte radi, veď na tom môžte len získať

Hele, získavej si od mužiků sám co chceš, ale nás do toho netahej. Mně osobně stačilo, že jsem pod jejich laskavou péčí strávila třicet let. Děkuju pěkně!!

Na druhou stranu mě těší, jak si sám pěkně protiřečíš. Nejdřív vyčítáš jiným, jak jsou v područí globálních světovládců, což je podle tebe zjevně špatně - a pak za totéž chválíš Zemana?! Trochu konzistence, brouku!

... ale no milá barbucha, ja viem že ty rada chytáš za slovíčka, tak som to nepovedal :)))

a maj na mužíkov svoj názor, ja ti ho neberem

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:59

tak mackovi se zjevně někteří světovládci zamlouvají. směrem na východ:-)

... priznávam, je lepší ako jelcin, čo si budeme navrávať, ale nezaspávam s jeho fotkou pri mojej posteli:))) neboj

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:59

tak mackovi se zjevně někteří světovládci zamlouvají. směrem na východ:-)

Tak nějak 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 21:03
Reakce na macko.pu:

... ale no milá barbucha, ja viem že ty rada chytáš za slovíčka, tak som to nepovedal :)))

a maj na mužíkov svoj názor, ja ti ho neberem

Ale povedal, maciku, povedal!

". a teraz poviem ja za nás, neslniečkových slovákov... bodaj by sme mali my takého prezidenta... úprimne závidíme prezidenta, ktorý nie je figurkou v rukách globálnej svetovlády a ktorý si dovoluje mať aj vlastný názor"

"putin je svetovládca, a zaplať pánboh, (zase ma slniečko zvozí za branie si boha do pusy) že je, niet nad to, keď je vo svete rovnováha, čo sa týka všetkých aspektov

a že je zeman jeho kamarát, veď budte radi, aj s čínanom, budte radi, veď na tom môžte len získať"

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 21:04
Reakce na macko.pu:

netuším, já mluvím výhradně sama za sebe a mně je víceméně volnej.

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 21:08
Reakce na barbucha:

Ale povedal, maciku, povedal!

". a teraz poviem ja za nás, neslniečkových slovákov... bodaj by sme mali my takého prezidenta... úprimne závidíme prezidenta, ktorý nie je figurkou v rukách globálnej svetovlády a ktorý si dovoluje mať aj vlastný názor"

"putin je svetovládca, a zaplať pánboh, (zase ma slniečko zvozí za branie si boha do pusy) že je, niet nad to, keď je vo svete rovnováha, čo sa týka všetkých aspektov

a že je zeman jeho kamarát, veď budte radi, aj s čínanom, budte radi, veď na tom môžte len získať"

haha, ty si ale neoblomná, s tebou sa ťažko púšťať do debaty, ty všetko lustruješ 

no jednoducho som to myslel ináč a basta, to že zeman načúva aj putinovi je len dobre

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 21:11

... dobre dievčence,  ste na mňa v presile a ja dnes nie som vo forme, radšej utekám, lebo ma úplne znemožníte

prajem Vám krásne sníčky a posielam pesničku na dobrú noc

https://www.youtube.com/watch?v=ODqmB5-WRQc

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 21:43

Z prezidentova projevu k představitelům Moravskoslezského kraje (včera):

"Nechápu proč, když už jste nechali toho Bakalu krást a tunelovat jeden z vašich nejvýznamnějších podniků, což dílem spadá samozřejmě na minulé vedení kraje, dokonce větším dílem, tak proč alespoň teď nepodáte trestní oznámení!

Zdá se to jenom mně, že za a) prezident nemá co poštvávat, natož takhle veřejně, k honu na kohokoliv (byť kontroverzního)... a, což pokládám za ještě horší zhůvěřilost: b) papouškovat Babišovo skřehotání (naposled v debatě o vydání například) a snaživě odvádět pozornost od aktuálního případu Babiš?! Zrovna teď?

Fakt hnus toto. Na to je každej slušnej výraz moc slabej!

 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 22:06
Reakce na barbucha:

Amnestie se týkala pouze lidí, odsouzených na míň než tři roky - to se za vraždu dává tak málo? 

Těm vrahům a násilníkům byl totiž odpuštěnej jenom jeden rok z celkovýho trestu, takže logika nám praví co, Halík? Inu logika nám praví to, že ti, kteří se v tom období dostali ven, by byli propuštění do roka tak jako tak. Což by si měli rodiče nebohých obětí uvědomit, a nejen oni. Je to tedy těžká úvaha... ale někomu by to dojít mohlo.

Dočítam opožděně, bohužel se mě, resp. moji nejbližší rodiny, tato amnestie dotkla. Havla z toho nevinim, ale rodiče oběti (moji prarodiče) mu to za zlé měli, pravda. Ale byli zoufalí a v podstatě do konce života se s tím nesrovnali. No, nevím, za co ten člověk tehdy seděl a jak dlouho, ale za následný čin dostal 12 let. Už i to má za sebou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 22:20
Reakce na Luna:

Je mi líto, co vaši rodinu potkalo. Chápu, že v zoufalství se člověk chytá kdejakýho "viníka". Ale toho kriminálního činu se nedopustila amnestie, ale konkrétní zločinec... kterej by to proved pravděpodobně i kdykoliv jindy, a/ale asi jiný rodině. No, útěcha v tom teda není...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 23:44
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 00:51
Reakce na macko.pu:

balím vám zemana a jako dárek zdarma přibalím i babiše!

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 08:00
Reakce na Jiná Realita:

balím vám zemana a jako dárek zdarma přibalím i babiše!

... ty mi chceš baliť oligarchu??? mne??? takému odporcovi oligarchie??? si mi pokazila ráno, prepáč

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 08:05

... a ja ešte radšej túto

kozy, husle, rooney

P.S. pustite karola

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 08:07
Reakce na macko.pu:

Hele ty podle mě definici oligarchy ani neznáš