Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 17:43
Reakce na unseen:

"Vadí ti, že někdo nadává prezidentovi, který veřejně nadává, uráží a ponižuje nejen kohokoliv, kdo s ním naprosto ve všem nesouhlasí, ale dokonce i vlastní pochlebovače?"

No, ačkoliv to nebyla otázka na mě, tak za sebe musím říct, že ano, vlastně mi to vadí.

Jestliže se mi totiž příčí něčí chování, logicky se sama nebudu chtít chovat stejně. Potom bych totiž jaksi neměla právo tomu člověku cokoliv vyčítat. Mně se Zemanovo chování doslova hnusí a je mi zle z toho, jaký je to pokrytec a že nemá úctu k nikomu a k ničemu, zatímco sám ji vehementně vyžaduje. A nepřejte si slyšet, co o něm říkám doma (člověk si prostě potřebuje ulevit, jako když se třeba kopnu do palce u nohy...to to pak lítá). Ale veřejně? Čeho tím dosáhneme? Místo toho, abychom mu a jemu podobným ukázali, že to nechceme a nebudeme tolerovat, začneme to sami aplikovat?

Udělat z transparentního účtu chat je celkem vtipnej způsob prostestu ve stylu "aktivního nenásilí", ale jen do chvíle, než to sklouzne (sklouzlo) k osobním urážkám. Nazvat člověka volem není moc produktivní forma dialogu. Produktivní je takovýmu individuu ukázat, že ze sebe už vola udělal sám.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 19:16

Cywe, pár lidí si na internetu uleví na účet/u člověka, který se skoro pět snaží tuhle zemi dovléct na úroveň Ruska, ne-li dál, a už je z nich Miloš Zeman!!

Jen pro pořádek dodám, že já jsem mu věnovala jeden haléř na jednosměrnou letenku za soudruhem Putinem a vzkazík zcela prostý vulgarismů, a zase jdu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 19:19
Reakce na unseen:

Si to nepochopila 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 19:21
Reakce na unseen:

Není z nich Zeman. Je z nich osoba přesně na jeho úrovni.

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 19:31
Reakce na Kokoska:

Takže si ho vlastně zasloužej,;-))

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 19:58

Tak nevím. Mrkla jsem se znova jen na ten přehled (transparentní miloš) a ve zhruba stovce příspěvků, kam jsem srolovala, zas tolik sprosťáren nevidím. Dvakrát třikrát obligátní pussy (v českém překladu ) a jinak kromě sofistikovanějších vzkazů a inzerátů a tahů pěšcem  celkem nic... jo, i jednou prdel tam je.

Pokládáte za sprosté slovo taky označení lhář, alkoholik, mstivý pletichář? Co rudý bolševický nok? - Omdlíváte u toho?

Já bych řekla, že tak hrozný, jak to tady pohoršeně hodnotíte, to ani zdaleka není. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:18
Reakce na barbucha:

"Omdlíváte u toho?"

To už je poněkud melodramatické, ne?

Já třeba vůbec netvrdím, že se to tam vulgárníma příspěvkama jen hemží, jen zhodnocuju, že se mi takový příspěvky nelíběj.

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:24

.. a teraz poviem ja za nás, neslniečkových slovákov... bodaj by sme mali my takého prezidenta... úprimne závidíme prezidenta, ktorý nie je figurkou v rukách globálnej svetovlády a ktorý si dovoluje mať aj vlastný názor

a ty unseen,  veď ty si  jak panic pred prvým sexom, normálne vybuchneš za chvíľu...klúuuud, klúuuud

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:27
Reakce na macko.pu:

jasné, a s rusákama ho spojuje akorát láska k chlastu:-/

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:30
Reakce na macko.pu:

Ale vždyť Zeman JE figurkou.

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:30

jasné, a s rusákama ho spojuje akorát láska k chlastu:-/

.... nikto nie je dokonalý, u havla ti chlast nevadil, že??? 

a že pozerá aj na východ??, veď buď rada

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:31
Reakce na Hoolinkah:

Ale vždyť Zeman JE figurkou.

dobre, beriem tvoj názor, len povedz koho je figúrkou, aby som vedel

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:34
Reakce na Hoolinkah:

No líbit se ti nemusej  Já jen chtěla vědět, co všechno považujete (je vás tu dost s podobným názorem) za vulgaritu. Sprostý slova jsou jasný každýmu, že jo. Ale mě například nevadí ani v nejmenším, když ho někdo nazve lhářem, a ten rudej nok mi nevadí rovněž. S hanbou přiznávám, že právě naopak  

Mimochodem, ono taky záleží na tom, jak se co řekne/podá. Teď mám na mysli spíš původce toho všeho, t.j. Zemana - od něj mi připadá už sprostý úplně všechno, i kdyby jen řek "dobrý den". Naopak (ježiš to to tady zas slíznu) už jsme slyšela Schwarzenberga taky pěkně jadrně pohovořit, a tak nějak mi to nevadilo  A nemyslím si, že by to bylo jen osobní preferencí...

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:35
Reakce na macko.pu:

. a teraz poviem ja za nás, neslniečkových slovákov... bodaj by sme mali my takého prezidenta... úprimne závidíme prezidenta, ktorý nie je figurkou v rukách globálnej svetovlády a ktorý si dovoluje mať aj vlastný názor

Tak si ho proboha vemte, než si ho vezme čert! 

Mimochodem, Putina nepokládáš za globálního světovládce?!

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:38
Reakce na barbucha:

Podivej se primo na ucet, ne na ten web, kde se prispevky hodnoti - tam ty primitivni veci nejsou nastesti nahore. Jsou tam opravdu vulgarity a dost se tam opakuje prani, aby umrel (slusne receno). Fakt tu nemluvime o nejakych normalnich nadavkach, ale vyrazech hodne pres caru. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:39
Reakce na macko.pu:

co máš furt s tím Havlem?

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:41
Reakce na barbucha:

. a teraz poviem ja za nás, neslniečkových slovákov... bodaj by sme mali my takého prezidenta... úprimne závidíme prezidenta, ktorý nie je figurkou v rukách globálnej svetovlády a ktorý si dovoluje mať aj vlastný názor

Tak si ho proboha vemte, než si ho vezme čert! 

Mimochodem, Putina nepokládáš za globálního světovládce?!

...ale veď my by sme ho chceli, ale tá druhá časť čechov, moravanov a slezanov by nám ho nechcela dať!!!

my vám nášho vlastizradcu kryšku radi za neho dáme:)))

putin je svetovládca, a zaplať pánboh, (zase ma slniečko zvozí za branie si boha do pusy) že je, niet nad to, keď je vo svete rovnováha, čo sa týka všetkých aspektov

a že je zeman jeho kamarát, veď budte radi, aj s čínanom, budte radi, veď na tom môžte len získať

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:41

co máš furt s tím Havlem?

ale nič, nerieš to

macko.pu
Avatar
07. zaří 2017 20:46

... kočky, ste príjemné, inteligentné ženy, ja vám nechcem brať názor na zemana, každý samozrejme môže mať svoj názor, len nechápem takú tú hystériu okolo neho, to jednostranné videnie, akoby už nič horšie na svete nebolo

tak mi napište teraz 5 najhoršch zemanových krokov, (nepíšte že chlastá, alebo že zahreší, to nikoho nezaujíma) a ak ma presvedčíte, uznám že máte pravdu

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:47
Reakce na Unnamed:

Tak ale vidíš, že společnost to hodnotí správně, když nahoře v nejlíp hodnocenejch se ty nejhorší neobjevujou.

Přání brzkého skonu ale celkem taky chápu - zvlášť v tomhle případě, kdy se lze obávat, že se tý obludy jinak nezbavíme, že bude škodit, dokud bude dejchat! No ale to už je věc názoru, já holt nejsem žádná jemná duše a nečekám, že to tak má každej. Ale ne, nic takovýho jsem tam nepsala. Vlastně jsem mu neposlala ani ten halíř