Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 14:06
Reakce na unseen:

je to nechutný. nemám Miloše ráda, nevolila jsem ho, denně jezdím přes Nové Veselí, ale co je moc, to je moc. je to prezident a ať se chová, jak se chová, nějakou úctu by měl mít..... takhle sprostě mi veřejne nadávat je opravdu dno 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 14:13

Výzva fejkovýho Ovčáčka "Okamžitě se přestaňte bavit na účet pana prezidenta!" mě skoro zabila 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 14:24
Reakce na barbucha:

Výzva fejkovýho Ovčáčka "Okamžitě se přestaňte bavit na účet pana prezidenta!" mě skoro zabila 

tohle je vtipný a moc! taky jsem se smála, ale ty vulgarismy jsou hnus

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 14:36
Reakce na martek01:

Protože všichni ti, kteří tyhle vzkazy píší, jsou v jádru úplně stejní - vulgární, mstiví a bez smyslu pro inteligentní humor.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 14:39

Nezlobte se, že vás zase obtěžuju, ale já jsem si vzpomněl, že jsem se vás nezeptal, jestli mát Mynář prověrku. Má Mynář prověrku?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 14:51
Reakce na martek01:

tohle je vtipný a moc! taky jsem se smála, ale ty vulgarismy jsou hnus

Ale jo, dá se mu plivnout do ksichtu i vtipně a bez vulgarismů, ale naskýtá se otázka, jak můžeš chtít slušný chování po lidu, jehož prezident slintá o zdravé prostatě... své první souloži... o "pussy", debilech a kreténech ani nemluvě. To je prosím pěkně první občan státu, který má jít příkladem. Mno...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:47
Reakce na martek01:

Vadí ti, že někdo nadává prezidentovi, který veřejně nadává, uráží a ponižuje nejen kohokoliv, kdo s ním naprosto ve všem nesouhlasí, ale dokonce i vlastní pochlebovače? Který se neštítí udělit milost dvojásobnému nájemnému vrahovi, jen aby si šplhnul uvoličů? Který vyzývá k násilné likvidaci novinářů a premiérů? Který si vytírá zadek Ústavou. Prezident prohlašující se za vůdce dolních deseti miliónů, který se ale staví výhradně za zájmy Babiše a Kelnera, takto dvou nejbohatších Čechů?
Smutné je, že v podobném duchu by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.

Takto, a mnohem hůř, se prý chová i ke svým blízkým, včetně manželky: https://twitter.com/FilipZajicek/status/901118421571698690

I kdyby tam každý přepsal slovník vulgarit, tak hluboko jako Ovar se prokopat nikdo nedokáže. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33663 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:51
Reakce na unseen:

mně jo, mně to přijde trapný, co mu tam většina lidí píše. A přišlo by mi to trapný, i kdyby to psali masovýmu vrahovi a komukoliv. Celkovej koncept mi přijde hodně vtipnej, ale většina těch komentářů jsou bohužel fakt dno.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:51
Reakce na unseen:

A prave proto je dobry neklesat najeho uroven, pak to silne pozbyva na vtipu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:56
Reakce na Potrefenáhusa:

já jsem to teda nějak hlouběji neprocházela, ale mně jich naopak hodně přijde docela vtipných, šachové tahy, vzkazy babičce s tím, že nemám telefon, splátka od kajínka...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33663 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:59
Reakce na Jiná Realita:

hodně jich vtipných fakt je, ale hodně jich je jenom sprostě trapných

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:59
Reakce na Jiná Realita:

já si to musela přečíst ještě jednou, abych zjistila, že ty ohavný asi nějak filtruju, napoprvé jsem je prostě neviděla

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 15:59
Reakce na unseen:

Mne velmi, protoze pak nevidim rozdil mezi komentujicimi a Zemanem. Doufala jsem, ze bude prevazovat inteligentni vtip a ne primitivni nadavky, ktere mu jen nahravaji, az si bude pres Ovcacka stezovat na prazskou kavarnu. 

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:05
Reakce na Potrefenáhusa:

Mně ne, zaslouží si to. Sklízí, co zasel. A jestli o tom ví a s*re ho to, tím líp.

Mutziputzi Možná dno, ale do Ovarovy úrovně pořád hodně daleko. BTW spousta z těch sprosťáren jsou citáty MZ.

Chápu, že někdo cítí úctu k prezidentsému úřadu jako takovému, tak je mu žinantní použít silnější výrazy, ale pro mě zeman prezidentem není, není na něm nic, za co by zasluhoval aspoň kapku úcty, nebo i jen lítosti. Jen proto, že se do té pozice dokázal za pomocí svých ruských kámošů prolhat, k němu mírnější nebudu.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33663 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:17
Reakce na unseen:

Zemana nemůžu ani cítit a jak o něm mluvíme doma fakt nechtějte vědět, ale přece jenom si myslím, že by se měl veřejnej prostor spíš kultivovat a ne sklouzávat na stejnou nebo horší primitivní úroveň.

Urážet se můžem i inteligentně, ne?

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:23
Reakce na unseen:

To ale neni o ucte k prezidentskemu uradu nebo nekomu/ necemu jinemu, to je o tom se nesnizit na urcitou uroven, a je jedno zda mam pred sebou prezidenta, hulvatskeho klienta, protistranu, prodavacku...

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:24

A souhlas s Potrefenáhusa verejny prostor se ma kultivovat...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:24
Reakce na nolita:

Presne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:24
Reakce na nolita:

Presne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 16:24
Reakce na nolita:

tak.

kdyz se nekdo chova jako spodina, tak ho od spodiny nerozlisim..