Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 23:47

ty kecy nahoře jsou na mě nějak moc dlouhý  mám lepší příspěvek do debaty. 

pikaču je už pravděpodobně i umělecké dílo 

https://magazin.aktualne.cz/voda-strilim-na-d6-z-transparentniho-uctu-milose-zemana-je-h/r~6394b1a0946a11e7867b002590604f2e/?_ga=2.162376569.436840410.1504543008-1367485100.1490105032

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 00:02
Reakce na Jiná Realita:

Pořiďte si náš transparentní účet a chatujte s přáteli! 

macko.pu
Avatar
09. zaří 2017 11:07
Reakce na Potrefenáhusa:

Dámy,obavám se,ze neni bohuzel v mentální kapacitě Macka pochopit,co píšete.

...ajéjej, veď ty naozaj spadáš do škatulky "potrefená husa" (a nemyslel som si to predtým, si ma prekvapila)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 14:42
Reakce na macko.pu:

Já radši ty tvoje osloboditele ani nekomentuju, ty jsi buď brutálně nevzdělanej nebo se jenom snažíš provokovat, kolikrát je to na facku.

macko.pu
Avatar
09. zaří 2017 18:28
Reakce na Mutziputzi:

Já radši ty tvoje osloboditele ani nekomentuju, ty jsi buď brutálně nevzdělanej nebo se jenom snažíš provokovat, kolikrát je to na facku.

... ale no tak lucka, no poď, tak ma pouč

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. zaří 2017 22:19
Reakce na macko.pu:

No o to se Hoolinkah ted na pár stránkách snažila ale  je to marný.. je to marný... je to marný. 

macko.pu
Avatar
10. zaří 2017 08:04
Reakce na Dadoo:

No o to se Hoolinkah ted na pár stránkách snažila ale  je to marný.. je to marný... je to marný. 

,,,,,no ak myslíš na to, aby som akceptoval názor že 150 000 mŕtvych ruských vojakov, ktorí padli pri oslobodzovaní československa bola  v skutočnosti LEN ožralá banda primitívnych mužíkov, ktorá naháňala a znásilňovala všetko, čo bolo živé a ženského rodu, tak to je určite márny, trochu úcty by si zaslúžili

(ale nemám ilúzie, chápem, že ľudia to stavajú do takejto pozície, liberálna rakovina sa už rozliezla všade)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 09:38
Reakce na macko.pu:

... ale no tak lucka, no poď, tak ma pouč

K tématu ti doporučuju například tenhle článek

http://forum24.cz/pavel-safr-pravda-o-osvobozeni-rudou-armadou/

Obecně pro získání náhledu nezkreslenýho výchovou komunistickým školstvím a neadekvátní snahou nepodléhat netendenčním a svobodným názorům jako další demagogií z tvého pohledu zřejmě, doporučuju přečíst Timothy Snydera, začni čímkoli.

macko.pu
Avatar
10. zaří 2017 10:47
Reakce na Mutziputzi:

K tématu ti doporučuju například tenhle článek

http://forum24.cz/pavel-safr-pravda-o-osvobozeni-rudou-armadou/

Obecně pro získání náhledu nezkreslenýho výchovou komunistickým školstvím a neadekvátní snahou nepodléhat netendenčním a svobodným názorům jako další demagogií z tvého pohledu zřejmě, doporučuju přečíst Timothy Snydera, začni čímkoli.

holy shit!!!!

ty by si so mňa normáne urobila stalinovho obdivovateľa, presne podľa starého dobrého, "ten kdo nejde s nami, ide proti nám!!!

nie, lucka, ak by si si prečítala tie moje príspevky, ja som hovoril o osloboditeľoch, o obyčajných vojakoch, žiadny stalin, žiadny židoboľševik nebol spomenutý

aj v tom článku je to zmienené, že obyčajný vojak len plnil rozkazy, tak prečo toľko urážky na nich, ha???

P.S. a baví ma sledovať vyťahovanie slovíčok typu nádhled, netendenčný,  demagogia a pod., ak pôjdeš so mnou, tak sa rád zúčastním nejakej slniečkarskej  debaty, aby som "precitol" :))) 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 13:16
Reakce na macko.pu:

no moje babicka osvobozeni tema ozralyma muzikama pamatovala, i jeji bratr. takze to mam z prvni ruky...

macko.pu
Avatar
10. zaří 2017 13:28

no moje babicka osvobozeni tema ozralyma muzikama pamatovala, i jeji bratr. takze to mam z prvni ruky...

...hele, mňa to mrzí, že sa také veci stali, aj som nepovedal, že sa to nedialo

moja babka ich vítala s kytičkou v rukách a nikde naokolo sa nič také neudialo

ak pôjdeš na slavín, na pomník nad bratislavou, odpočíva tam večným spánkom cca 7000 vojakov, ktorí zomreli pri oslobeodení bratislavy a okolia

každý ma ten pamätník v úcte, nikto nehovorí reči o ožralých mužikoch, nikto na nich "nepluje".... asi sme iní, my slováci

https://www.youtube.com/watch?v=pH4SRm9oe7c

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 15:37
Reakce na macko.pu:

Takovýho inýho my máme dokonce prezidenta, bohužel.

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/osvobozeni-se-rovnalo-okupaci-historik-i-o-nasili-na-zenach_337413.html

Jako zvířata se prostě v zásadní míře chovali, okupaci je možný běžnému vojáku nemít za zlý, násilí ale fakt ne, opilý mužik je trefný pojmenování.

macko.pu
Avatar
10. zaří 2017 15:44
Reakce na Mutziputzi:

Takovýho inýho my máme dokonce prezidenta, bohužel.

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/osvobozeni-se-rovnalo-okupaci-historik-i-o-nasili-na-zenach_337413.html

Jako zvířata se prostě v zásadní míře chovali, okupaci je možný běžnému vojáku nemít za zlý, násilí ale fakt ne, opilý mužik je trefný pojmenování.

... nie, určite sa nemienim púšťať ďalej v tejto debate, dobre, odteraz si pamätám, pre české sestry boli osloboditelia od fašistickej nadvlády len úbohou bandou ožratých špinavých červených neľudských beštíí

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 15:49
Reakce na macko.pu:

To je těžký...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 14:33
Reakce na macko.pu:

,,,,,no ak myslíš na to, aby som akceptoval názor že 150 000 mŕtvych ruských vojakov, ktorí padli pri oslobodzovaní československa bola  v skutočnosti LEN ožralá banda primitívnych mužíkov, ktorá naháňala a znásilňovala všetko, čo bolo živé a ženského rodu, tak to je určite márny, trochu úcty by si zaslúžili

(ale nemám ilúzie, chápem, že ľudia to stavajú do takejto pozície, liberálna rakovina sa už rozliezla všade)

Ono tí jednoduchí vojaci sú jedna vec a to, že nás prišli vyslobodiť (spolu so zvyškom spojencov, bez ktorých by to nedali!!!) bol len následok toho, že Hitler napadol ZSSR napriek pôvodnému spojenectvu so Stalinom. Inak by Stalin pokojne pozeral ďalej, čo sa deje v Európe a pokračoval v podobnom likvidovaní populácie doma, no.

Vieš, čo je zaujímavé? Moji starí rodičia boli v odboji, starý otec najprv v ruskom lágri (lebo pred napadnutím ZSSR bol nepriateľ nemecka zároveň nepriateľom Sovietov), potom prešiel s československým plukom skrze Duklu, fakt celé to legendárne "z Buzuluku do Prahy" a....babka sa tvrdohlavo odmietala učiť po vojne v práci povinnú ruštinu.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 11. zaří 2017 14:35
Reakce na macko.pu:

karol na hrad!!!!!! :)))

táto je najlepšia, nemôžem ju vypustiť z hlavy, starý čočil

P.S. ježiš nehovor mi o gynekológii, neviem čo si mám pod tou domácou vybaviť, som LEN IBA chlap, a ty útočíš na moje primárne pudy

macko.pu
Avatar
11. zaří 2017 14:52
Reakce na slniecko:

Ono tí jednoduchí vojaci sú jedna vec a to, že nás prišli vyslobodiť (spolu so zvyškom spojencov, bez ktorých by to nedali!!!) bol len následok toho, že Hitler napadol ZSSR napriek pôvodnému spojenectvu so Stalinom. Inak by Stalin pokojne pozeral ďalej, čo sa deje v Európe a pokračoval v podobnom likvidovaní populácie doma, no.

Vieš, čo je zaujímavé? Moji starí rodičia boli v odboji, starý otec najprv v ruskom lágri (lebo pred napadnutím ZSSR bol nepriateľ nemecka zároveň nepriateľom Sovietov), potom prešiel s československým plukom skrze Duklu, fakt celé to legendárne "z Buzuluku do Prahy" a....babka sa tvrdohlavo odmietala učiť po vojne v práci povinnú ruštinu.

... no vidíš, presne o tých jednoduchých vojakoch sa celý čas bavím, ak si si nevšimla

to že to niekto ten "akt oslobodenia"nazýva LEN ako okupáciu je hlúpe, ale je mi to jedno, nech má taký názor

P.S. na keby - leby sa už dávno nehrajem,

keby nás západní bratia nezradili v mníchove,

keby sa američania, alebo teda spojenci  skorej vylodili v normandii,

keby nebola versaillská zmluva tak likvidačná a neľudská voči nemcom ako dôsledok ich  prehry v 1.svetovej vojne, tak by možno nebolo čo potom bolo .... a takto môžme pokračovať donekonečna

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 10:04
Reakce na barbucha:

Strašně sešel za těch pár let. Ne že by to před tím byla nějaká hitparáda  . A duševno raději nekomentuju.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. zaří 2017 10:47

Ja si nemuzu pomoct, toto je presne to, co si predstavim pod slovy vypity vyraz.