Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 18:12
Reakce na teena-s:

 osobně se opět obávám kašmeranu

​Ani by mě to nepřekvapilo - kašmeran nebo ambroxan jsou hitem letošních novinek. Kde není jeden, je tam druhý 

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 18:23

jerry rozmáhá se nám tady takový nešvar... třeba si Alien zůstane věrný

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 18:35

teena-s 

...i když tedy moc k smíchu to vlastně není....

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 19:07

teena-s 

...joo, mám ho na cestě. Mě zajímal Tvůj názor, myslela jsem, že už jsi zkusila, když máš vzorek

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 19:19

Happy Chopard Lemon Dulci (Chopard) - svěží pižmově sladké citróny (snad i malinko citronové bonbóny) se po malé chvíli rozvoněly v nasládle svěží veselou neroliovou kolínskou. Hodně povedená letní osvěžující vůně a se slušnou výdrží.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 19:21

Miru vzorek mám ale čmuch nééé

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 20. srpna 2021 19:37

jerry A na Brasty ju majú teraz za super cenu, 100 ml za 31, 54 eur.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 21. srpna 2021 04:17

...drží i po sprše, a skoro přes celou noc - 

Angel Nova Thierry Mugler EdP

Maliny - celé šlahouny, velmi houževnaté, od země už lehce dřevnatějící, ježaté listy rozemnuté v dlaních, a samozřejmě

tmavě rudé sladké plody

Liči - spíše jeho šťavnatost, utlumená právě maliním

Rybíz - stopy pikantnosti

Pačuli + měkká provzdušnená, perlivá dřevitost.

Tmavá ovocná a temně lahodná, zpod níž sálá hebká krémová pudrovost...

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 21. srpna 2021 19:13

L´Interdit Rouge Givenchy

...takovej 

bezpečnější, resp. nejbezpečnější ze všech posledních Interditů, a

z nich i nejméně signifikantní.

Není řídký. Je poměrně hustý, tuberóza rozmělněna do opatrna a promíchána do ztracena s ostatními ingrediencemi, krémově pudrovější.

Neškodná, příjemná vůně. 

Intenzita i výdrž mnohem horší než L´Interdit Intense 2020.

Jsem z té vůně zklamaná.

Jinak - zkusila jsem jich v parfumerii asi dvanáct, mainstreamových vůní, a nic na mně nedrží.

Naposled z mainstreamu La Vie Est Belle Intense a Angel Nova.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 11:14

Miru Mě ta červená limitka taky moc nenadchla. Je příjemná, ale to je všechno. Ale já jsem s tím počítala. Nemůžou střílet jednu pecku za druhou. Černá je prostě nejlepší.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 11:17

Luna 

...máš pravdu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 11:19

Luna Miru Zkoušela jsem tu červenou novinku jen na papírku, ale nelíbila se mi. 

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 11:19

Luna 

...jsem moc zvědavá na tuhle, až bude - 

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 23. srpna 2021 11:19

Dalia 

...jo, je to škoda...

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 18:04

Lady Million Fabulous (Paco Rabanne) - sladká dřevitá vůně s jemnou kořeněnou stopou, později i s lehkým krémovým podtónem bílých květin. Sice se rozvoněla do sladce syntetického kašmeranu, ale není to žádný propadák.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. srpna 2021 20:12

Miru Ani mně se červený L'Interdit nelíbí. A čekala jsem od něj hodně.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 19:03

Coach Dreams Sunset 

z moc roztomilé miniaturky

Jsem v rozpacích, protože jsem se těšila na hrušku, ale kdybych ji nečetla ve složení, tak bych to vlastně v úvodu nepoznala. Jako by se spolu s vanilkovým cukrem a hruškou vařilo i jablko a zralá švestka, od každého kousek. Hruškově-květinové vůně mám moc ráda. Třeba Idylle EdT, Petite Cherie... byla jsem tedy na novinku zvědavá, když už mě nalákala třpytivou krabičkou a flakónem v odstínu oblohy při západu slunce po letním dešti. Nadšení nepřišlo. Není to vůně, kterou bych nazvala "špatná", není protivná, není ulepená, nevyznívá lacině chemicky. Gurmánské tóny vanilkové zmrzliny s pošírovaným ovocem a kousíčkem citrónu jsou mi vlastně příjemné. Květinově - tonkový základ je určitě doplněný i nějakým dřevem, něco tam být musí, i když v popisu žádné dřevo není. Vnímám takový ten typický santalový ocásek. Jen mě mrzí, že je to vůně krotká, zapomenutelná už pár hodin po prvním vyzkoušení. Pětistá variace na téma: "vraz do toho sladký sirup, zahradní ovoce, bílou květinu, vanilku a obarvi to na růžovo." Chybí tomu nápad, jakékoli překvapení. Uvědomuji si, že bych ji strašně ráda pochválila nebo i "strhala", ale je to taková ta typická zástupkyně "davu". Jako sedmnáctiletá dívka, která ráno chodí upravená pomalým krokem do školy, usmívá se, když se smějí ostatní, dobře se učí, odpoledne jde domů, udělá si úkoly, pár hodin kouká do mobilu, sní si večeři, kterou neuvařila, odlíčí se, aby se zase ráno mohla hezky namalovat... sleduje trendy a zaboha nemůže přijít na to, proč se o ní žádným klukům nezdá.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 25. srpna 2021 20:39

Mitzi Tak alespoň ta samotná miniaturka vyvolala pozitivní emoce .

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 18:32

Angel Nova

Všechny oblíbené cukrovinky mého dětství jako červené Bonpari, Cocktail furé, Šumavské jahůdky zalité pro jistotu sirupem Ovocit s malinovou příchutí, aby toho cukru nebylo náhodou málo. Bonbóny se líně rozpouštějí v hustém sirupu a vydávají vůni infantilní jako trpaslík z etikety Ovocitu, co si navléká náhrdelník z malinových kuliček, ovšem bála bych se, že by z toho dětem mohlo být špatně. 

Offline jerry
Avatar
9016 příspěvků moje polička 26. srpna 2021 18:50
Reakce na Fleur:

Angel Nova

Všechny oblíbené cukrovinky mého dětství jako červené Bonpari, Cocktail furé, Šumavské jahůdky zalité pro jistotu sirupem Ovocit s malinovou příchutí, aby toho cukru nebylo náhodou málo. Bonbóny se líně rozpouštějí v hustém sirupu a vydávají vůni infantilní jako trpaslík z etikety Ovocitu, co si navléká náhrdelník z malinových kuliček, ovšem bála bych se, že by z toho dětem mohlo být špatně. 

Přesně - Angel "Escada" Nova. Moc pěkný flakón, nic moc obsah.

A když jsme u té Escady:

Escada Summer Festival (Escada) - sladká, hustá, ovocná, připomínající červené gumové medvídky rozpuštěné společně s červenými Bonpari s přídavkem griotky bez alkoholu. Dojezd dřevitý v podobě nasládlého cedru a santalu. Neulepená vůně pro -náctileté.