Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 18:24

jerry no to uz ted musim, sraboidni nalepku nechcem ze jo

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 18:52

Tak jo, hotovo

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 19:02

0zero7 

No to jsi mi udělala radost, fakt - a budu se dost těšit na další...

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 19:04

Miru 

... recenze na Forda opět luxusní...

Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 19:07

euridike 

...no, já myslím, že on něco prožije a pak tvoří parfém, vůni...

...a když  k tomu pak člověk přivoní, vyvolává to emoce, vyskakují před očima obrazy, útržky z prožitků, celé pasáže z života...

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 20:31

Miru 

... a víš, co mě na Fordovi štve? Že u mnohých jeho parfémů nevím, jaký nos za nimi doopravdy stojí... Champaca Absolute, Bitter Peach, Fucking Fabulous, Rose Prick... Fakt by mě to zajímalo...

Offline jerry
Avatar
9078 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 21:21

euridike 

Na mě to vždycky působilo dojmem, že si mají všichni myslet, že nosem je sám T.F.

Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 04:57

euridike 

...to mě ani nijak a nikdy nevzrušovalo, kdo to udělal.

Ale  to, JAK to udělal, mě dostává pořád...

(no, ok, asi by bylo zajímavé, odtajnit to)

Offline teena-s
Avatar
825 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 20:04
@euridike si schválně zkusme tipnout,takže Peach bude mít tedy na svědomí "vynálezkyně" Angela, Champaca podle mého nosu vyrobila i Regio ale jak píše @jerry záměr bude nechat připosovat zásluhy Fordovi ;)
Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 10:08

teena-s 

No já jsem to prapůvodně brala tak, jak to říká jerry - že se nám TF snaží tou tajnosnubností vsugerovat, že možná a snad za všemi vůněmi stojí on sám /snad jen nějaká ta "little help from my friends"/ - no jo - ale ať mi teda do toho nehází vidle a drží linii, ne že někde parfuméra uvede, někde ne, protože já mám ráda ve věcech pořádek /a nebo ať je chaos, ale přiznaný/. Ale on si s náma prostě hraje, to je jasný - když vznikala Lost Cherry, tak jsem měla pracovně něco do činění s jedním cc od Forda - a vím, že se tenkrát v rámci připravované kampaně diskutovalo o tom, jestli se jméno parfuméra pustí ven /ale jestli se nepletu, tak se tenkrát spekulovalo o tom, že tam došlo v závěru k nějakým interním neshodám ohledně výsledného vyznění LCH mezi parfumérem a značkou/...

Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 10:11

euridike 

...týýjóó..! Tak Ty jsi takhle blízko u Toma Forda!..

(to bych taky chtěla - aspoň takhle vidět pod pokličku)

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 10:14

Miru 

No to byla spíš náhoda - byla jsem u focení editorialu, kde byl právě i creative consultant od Forda /protože se tam prezentovala i Fordova dekorativní kosmetika/, začali jsme se bavit - a právě se to pak zvrhlo směrem k LCH...

Online marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 11:37

Dneska jsem celá neštěstíčko samo, zkusila jsem Belle de Grasse a je to moc pěkné, mimóza (shodou okolností jí mám v láhvi na stole) je opravdu věrohodná- zabořím nos ke kůži a čekám kdy mě začnou šimrat ty kuličky plné pylu. Jemně sladce pylová, jen lehce pudříková vůně na zelinkavém pozadí, načechraná a vzdušná. Ještě musím zkusit tu Ellenovu mimózu pro Perris Monte Carlo, abych si vybrala důstojnou nástupkyni té od Jo Malone..

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:16

marieu Belle de Grasse je moc pěkná, Fragonard to s mimózou umí, měla jsem ráda jejich soliflor Mimosa, škoda, že už se těžko shání... A dotaz OT - řekla bys mi, prosím, co je to za grafiku na Tvé fotce? To, co vidím, se mi moc líbí...

Online marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:26

euridike prosím tě, to je jen nějaká reprodukce, kterou jsme si s drahým koupili na Havelském tržišti, ještě když jsem byla na škole a bydleli jsme spolu v Praze, což bude brzy 20 let . Po celou dobu byla "ztracená", až jí teď "objevila" moje matka doma a nechala jí trošku blbě zarámovat. Dneska už se mi tolik nelíbí, ale asi si jí z nostalgie nechám. Vyfoceno (šejdrem) pro tebe:  

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:32

marieu 

Moc díky za vyfocení! Já mám tyhle hudební motivy moc ráda, tohle mi okamžitě evokovalo klezmer, tak proto mě to tak zaujalo... Ještě jednou díky...

Online marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:41

euridike klezmer poslouchal muž, kdysi- tak jsem objevila vůbec jeho existenci. Pro nás to bylo "jen" jazzové trio.

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:44

marieu 

... však jazzové trio bohatě stačí! //Já už tady přemýšlím, jestli mi tohle trio vizuálně nepasuje k nějaké vůni, jsem hrozná...//

Online marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:49

euridike a to mně se líbí, to zaujetí vůněmi. Já budu nejspíš vždycky jen trochu poučená uživatelka...

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 12:51
Reakce na marieu:

já budu nejspíš vždycky jen trochu poučená uživatelka...

​Cha, to jsem si u sebe původně myslela taky - a sama vidíš, jak jsem dopadla!