Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 15:47

teena-s 

Rozhodně potřebuješ...i kdyby to mělo být jenom kvůli flakónku (pro někoho možná kýč, ale mě se oba flakony Dylan strašně líbí - a u Turqoise navíc i ten obsah).

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 15:54
@jerry no,že jo ;)
Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 16:07

jerry teena-s 

...padnul mi do oka obrázek pro Dylan Turquoise

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 19:40

@Miru tak podle tohoto bych si ji tedy nepořídila,mě nalákalo spíš toto promo

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 19:46

teena-s 

...jo promo má moc pěkné. Ale pro mě je to pořád jaksi povrchní... ...luxusní, ale povrchní.

Bez něčeho navíc. Pěkné, drahé, nekomplikované(někdy to nestačí, ale někdy je to dobře, resp. stačí to. Člověku se pokaždé nechce přemýšlet či rochnit v čemkoliv. Chce prostě vypadat dobře, a pěkně vonět.)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 19:54

Miru mám pocit,že těch náročných jdem teď používala hafo,tak potřebuju trochu toho odlehčeníčka a fiflenkovství a ten flakon jak píše jerry prostě potřebuju a ten pocit tepla a moře teď momentálně taky

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 19:55

teena-s 

...jasný

(odstín té modré je fakt kouzelný)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 19:56

Zemřel nám Pirre Cardin,některá z dam nějakou recenzi k jeho uctění? trochu to vypadá ,že jako módní návrhář měl větší úspěch než parfumér,není-liš pravda,máte někdo zkušenost s jeho vůněmi? jeho Emotion mě kdysi lákala

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 19:58

Miru zrovna Tebe bych tam přesně v těch elegantně hanbatých plavkách viděla,a perličky a zlato a lesk

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:05

teena-s 

...tak kdybych byla opálená, přifoukli mi prsa, ověsili by mě těmi blyštivými cingrlátky a dobře by mě nasvítiliproč ne.?

Je fakt, že být u moře a vnímat tam všechny ty vůně - vzduchu, slané vody, kamínků, stromů, užívat si teplo a peknou barvu kůže od slunce, mít lehké šatky či tuniku a trochu vkusných šperků - joo, moc pěkná představa

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:12

Miru no tak to právě požaduji po této luxusně povrchní fréziové vůni

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:20

teena-s 

Ale zas na druhou stranu - mám na "nehlubokomyslné" dny, kdy chci vonět hezky a aby to drželo, taky vůni - Nomade EdP. Chválená a drží, nejlíp se hodí do bílé košile.

I když - tyhle nenáročné +/- svěženky jsou na polici kolikrát nepostradatelné

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:35
Reakce na teena-s:

Zemřel nám Pirre Cardin,některá z dam nějakou recenzi k jeho uctění?

​Vůně znám jen 2. Pokud ale šlo o jeho módní kousky, tak těch mou skříní v průběhu let prošlo nesrovnatelně víc.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:41

jerry děkuji za promptní reakci zrovna tyhle 2 mě zaujaly taky

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:56

teena-s 

...recenzi jsem nepsala, ale vím, že se mi líbila Revelation z 2004.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 14:30

ADDICT Dior

K napsání téhle recenze mě donutily dvě věci - Vánoce a vzpomínky. Totiž - k Vánocům jsem nečekaně dostala Addict. Ten původní. Ještě nerozbalený. Tedy ještě není doma, bude se ke mně přesunovat z GB, ale jakoby už byl... A s myšlenkami na něj přišly vzpomínky - vzpomínky na večer před šesti lety, právě touhle dobou to bylo... Francie, Paříž, Bus Palladium, Hozier. Jsem tam lehce protekčně v zákulisí, sedím si tiše na bedně, civím do mobilu a tichounce si pobrukuju "I will not ask you where you came from, I will not ask you and neither should you"... A se svým nádechem k další větě slyším jeho lehkou ozvěnu, pak hlas, který se ke mně připojí "honey just put your sweet lips on my lips, we should just kiss like real people do"... Ani bych se nemusela otáčet. Vím, kdo to je. Andrew. Andrew Hozier-Byrne. A ten večer jsem měla Addict. Moc dobře si to pamatuju. Protože mi v tom všem a s tím vším bylo moc dobře. Addict je vůně, do níž se propadneš jako do tmy v barvě pruské modři, je v ní pár pozlátkových hvězd - a pak už jen konejšivé sladko, tišivé, uklidňující, přesto je tu něco, co tě nenechá úplně v klidu, něco tě drží ve střehu, jako příslib čehosi velmi vzrušujícího, co musí přijít, v té vůni už to všechno je, i když se to ještě nestalo...

Chápu, že Miru /a nejen ona/ originální a původní Addict milují. Je to velká vůně. Je v ní totiž ještě ten klasický beau monde akcent, co už se z dnešních vůní velkých módních domů takřka vytratil...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 15:04

euridike 

...

(mám v ní svoji asi největší lásku...)

((a první flakon, co jsem kdy dostala, pořád mám...))

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 16:35

Miru 

Addict je výjimečný, Ty taky - muselo vám to spolu osudově slušet, řekla bych...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 16:41

euridike 

...já.?., no, nevím..., děkuji...

(je zvláštní, jak si člověk pamatuje detaily všeho možného před x lety... ...pak jsem ten flakon dostávala..., no, protože jsem ho chtěla, a pak jsem jeden z bolavého vzteku poslala rozpoužívaný dál, ale pak se k němu zas vrátila... ((No, reedice 2012 byla mizerná, verze 2014 je velmi dobrá, i když původní to není.)) ...to období bych nevyměnila za nic na světe...)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 19:24
@jerry od Tumulte mám jen prázdný flakon a už z něj asi nedokážu vymáčknout ani kapku tak děkuji,že aspoň tuším jak voní,Cest la fete bychom v repertoiru neměly? ;) po tomto flakonu také prahnu,vlastním Cest la Vie a na té si cením zejména výdrž