Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 12:50
Reakce na Miru:

La Vie Est Belle L´Absolu

...tmavý, velmi tmavý téměř nesladký hedvábně hustý sirup z hrušek a černého rybízu - po hruškách hladký a jemný, po rybízu delikátně pikantní.

...kosatec a pomerančový květ s růží vytvářejí nezvyklou ale lahodnou kombinaci(nebýt tam kosatec, pak je to jako Miss Dior Le Parfum, vč podprahového mýdlového tónu).

...kašmírové dřevo, tonka a pralinka - jako takové je vyloženě nevnímám, spíše prachově vláčný, hutný, jemňoučce senový, decentně hřejivě objímající základ, s tušenými akcenty meruněk

​To je hezká recenze a fotka mi k té vůni taky pasuje. Mám LVEB Absolu moc ráda. Díky, že ses podělila o dojmy.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 17:29

Stručné dojmy z prvního vyzkoušení:

Givenchy L'Interdit Intense - wow, teda vážně, wow. Tohle se opravdu vymyká běžné mainstreamové produkci. Černá, černá, mrazivá noc pod hvězdami, do svítání daleko, zabalit se do chundelatého černého kabátu a snažit se zahřát, což jí samotné jde tak těžko. Cosi medicinálního - hutný lektvar z bylin, medu a masožravých květin. Stará garáž s dílnou, oleje a různé nátěry na dřevo.

Pocitově mi připomněla Ange Ou Demon.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 17:33

Dalia 

...děkuju

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 17:33

Evanilla 

...chachá!, mám radost, nekecala jsem.......

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 17:40

Miru Tohle je opravdu pecka a překvapení. Na zimu by byla úžasná. Pro Tebe jak dělaná. Já se zatím proberu z šoku a pak si to promyslím

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 18:17

Dnešní zkoušení v parfumerii:

Coco Mademoiselle Privée - tu jsem zkoušela na ruku. Pro můj nos je to klasická CM ve verzi EdT, ovšem s nádherným pudrovým základem. Ten mě uchvátil natolik, že vůně putuje do tužebníku a zřejmě se pokusím obdarovat se s ní k Vánocům.

Black Orchid Parfum - zkoušeno pouze na papírku, takže je to jen prvotní dojem, který je však dost negativní. Tato vůně mi byla nepříjemná, silná, vlezlá, tvrdá.

Scandal Night So Scandal - oba na papírku, oba se mi líbí, ale mám v nich trochu zmatek, protože se mi papírky pomíchaly. Mám ale pocit, že verze Night mě zaujala víc. Každopádně tyhle dvě vůně někdy ráda zkusím na ruku.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 19:16

Dalia 

...tak Black Orchid Parfum mě zajímá hodně

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2020 19:20

Miru ... vzpomněla jsem si při zkoušení, že máš na něj zálusk. Ten papírek je ale zavádějící.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 25. zaří 2020 13:11

teena-s Recenze na Matiere Noire je NAPROSTO přesná...

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 02:31

...já jsem si vzpomněla, že jsem vlastně zkoušela ještě jednu vůni -

Libre Intense Yves Saint Laurent

...no, "Intense" teda fakt není. Je "Intimate". Drží průměrně.

No, a je to taký levnější/řidší odvar vůně Knot Bottega Veneta...

...drogistický úklidový prostředek s vůní, kvůli které bych si ho nekoupila.

Nudný a neosobní pichlavý pomerančový květ s levandulí.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 09:00

...a pak jsem si připomněla vůně, resp. moje jejich současné vnímání:

Hypnotic Poison EdP - nuda, divno

Code Giorgio Armani - necítím

Good Girl Legere - příjemné překvapení, unosila bych ji. Vůbec neznám, neznala jsem složení a na mé kůži to byla původní EdP značně odlehčená díky hlavně hruškově ovocnému tónu, držela velmi dobře, i intenzita slušná. Unosila bych

Mon Guerlain Intense - dost dobré, brala bych(má krásný základ)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 10:14

Miru Myslím, že není nad starý dobrý Hypnotic EdT. Parfemovaná voda mě zatím neoslovila.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 10:17

Dalia 

...jo

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 11:30

Hypnotic Poison EdT

Mazlivá ...

Neznám vůni, ve které bych kdy cítila věrohodnější kmín než zde. Může to znít děsivě, ale můj nos říká, že je to jedinečné, hezké a zábavné. Nevšední kontrast mezi kmínově aromatickým úvodem a mléčně nasládle vanilkovým pokračováním.

Pro mě je Hypnotic EdT vůně klidu, útěchy, ale zároveň nevyzývavé smyslnosti.

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 11:50

Coco Mademoiselle L'Eau Privée (Chanel) - nová vůně...toť otázka - je to odlehčenější, jemnější a vzdušnější verze EdT a čistého parfému. A pokud přídomek "L´Eau Privée" znamená, že se drží hodně u těla a výdrž není kdovíjaká, tak je pravdivý. Ale povedená je, o tom diskutovat nelze.

Libre (Eau de Parfum Intense) (Yves Saint Laurent) - stonky suché levandule v krémové vanilce, do toho nádech pomerančového květu - jako kdyby si Mon Guerlain dal rande s původní Libre. Bohužel v dojezdu (stejně jako u Libre) sklouzla do generického sladce nektarového cedru.

.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 11:52

jerry Vidíš, a mně přišla výdrž u nové CM překvapivě dobrá. Ano, vůně je celkově jemnější, ale neměla jsem problém ani s intenzitou ani s výdrží. Ale on si se mnou Chanel obecně rozumí.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 14:25

Dalia Ten první obrázek Hypnotic Poison fakt skvěle vystihuje... //Já mám nejautentičtější kmín v CdG2.//

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 15:15

euridike Děkuji.

Tu vůni, kterou zminuješ, neznám.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 15:26

euridike Dalia Krásne spracovaný kmín je v J ai Fait un Reve Clair od Majdy Bekkali. Musím ju dnes prevetrať, už som na ňu skoro zabudla.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2020 16:27

Biely kvet Pravda, tam je taky. Přesto ho v Hypnoticu vnímám autentičněji.