Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:56

jerry

I Miru někde výše psala, že sprchový krém je skvělý, budu se po něm taky muset poohlédnout... A nad dovolenou v Itálii ještě nelámej hůl, třeba se celá situace začne vyvíjet k lepšímu, doufejme...

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 26. února 2020 10:51

euridike 

Hůl jsem nezlomila, ale každopádně letos na jaře mířím spíš na sever Evropy. Krém se dá koupi i jinde (sice trochu dražší, ale dá).

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 26. února 2020 10:58

jerry

Ja puvodne myslela, ze sis vzala k srdci varovani vlady /jak jsem cetla na portalu Ceskeho rozhlasu/, ze by lide meli zvazit, zda cestovat do zahranici... Ale cesta na sever je skvela volba, to ano...

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 26. února 2020 11:43

Grape Fruit (Jenny Glow) - čerstvě vymačkaná šťáva z červeného grepu a silice z grepové kůry. Kolem se vznáší závoj strouhnutého muškátového oříšku se sušenými bylinkami. Tohle je hodně povedená vůně pro toho, kdo hledá něco osvěžujícího, nesladkého a nekvětinového na léto, A navíc poměr cena/výkon je neuvěřitelně výhodný.

First Instinct Together Woman (Abercrombie & Fitch) - ovocná pižmovka s příjemnou květinovou stopou. Bohužel se rozpadla do syntetického sladkého dřevopižma.

Offline Širín
Avatar
19 příspěvků moje polička 27. února 2020 22:52

Jůůů! Holky, tak co si mám nechat přivézt z Paříže od Guerlaina abych neutratila majlant, ale stálo to za to.

Poradíte?

Něco pudrového? Něco ne moc sladkého.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 28. února 2020 08:18

Širín Když nemáš vybranou žádnou konkrétní vůni, tak proč to musí být zrovna Guerlain ?

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 28. února 2020 09:50

Fleur 

Kuš... Guerlain je vždy správná volba

Širín 

Přiznám se, že s něčím pudrovým si moc nejsem jistá. Nejvíc pudrové mi přijdou Meteorites - pudr, zelené jablko a fialka. 

Možná LPRN Velours - mně tam ta fialka vyznívá vic pudrová, taková opravdu vyloženě sametová a díky černému čaji jsou méně sladká, než ostatní LPRN.

S čím poslední dobu koketuji je Liu a Le Parfum du 68. Liu je Guerlainovská verze č.5, někteří dokonce tvrdí, že po reformulacích na straně Chanelu je Liu víc "chanelovitější" než současný č.5. To nemohu posoudit. 

Pokud bys chtěla něco, co je vysloveně z Paříže, tak exclusivka Bouguet de Paris, ten se dá koupit je v tam, ale obávám se, že celý flakon už tak trochu "majlant" je.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 28. února 2020 11:59

 Jasmin Immortelle Neroli (L'Occitane) - zelené neroli...nasládle zelené neroli... sladší zelené neroli. A kde je ten zbytek květin z názvu? Každopádně jako neroliovka hodně povedená, kupodivu na l´occitanovské poměry i solidně držící.

CK Everyone (Calvin Klein) - bergamot na začátku vyvolal naději v návrat k původní klasické CK One. Bohužel netrvalo dlouho a cedrový nášup učinil nadějím konec. Klasická pánská cedrovka... a nic než cedrovka.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2020 12:18

euridike Vidím, že voníš nejnovější Amuážkou. Jak na Tebe, prosím, působí? Líbí se Ti?

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 28. února 2020 12:40

Dalia

Mam ji na sobe teprve nekolik hodin, ale... Zatim se mi libi jeji podstata – medova mimosa /s takovym prijemnym hermankovym nadechem/, citim i suche a sladke stonky mimosy, ale stejne jako Wendulka vnimam i takovy zvlastni synteticky nadech, jako kdybys kytici mimosy zabalila do manzety z igelitu a nechala na slunci... Je to zvlastni, obvykle mi tyhle naznaky podivnosti nevadi, ale u tehle mimosy ano, tu bych chtela mit cistou, opravdovou, hrejivou – jako je treba Lilac Love...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2020 12:50

euridike Děkuji za postřehy. Kdysi jsem měla mimozu od Annick Goutal a ta byla pěkná. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. února 2020 18:28

...vykrádání nápadů - aneb

La Vie Est Belle Intensement Lancome

...neznám a znám to.

Něco z LVEB, asi dřevitý kosatec. Nudně sladký.

Něco z x té odnože Trésoru. Asi taková neurčitelná ovocná kombinace.

Něco z La Petite Robe Noire Couture. Asi snaha o malinu. Zde ovšem nijakou.

Je to divný.

Intenzivní nic.

...jako určitě se bude lidem líbit. Ale pro mě je to něco na tento způsob...:

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. února 2020 18:41

Momentálne akurát skončil festival mimózy na azúrovom pobreží . Takže veľmi aktuálne vybratá vôňa!

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 28. února 2020 19:25

Dalia Ja mela Mimosa Fragonard - ta taky byla moc hezka - jemna, prijemna, autenticka...

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 28. února 2020 22:37

Predevcirem jsem si splichla pri prochazeni parfumerii Angel panskej (kdysi jsem ho nosila) a ta cokolada nebo horky kakao nebo co v tom je je porad bozi. Libi se mi daleko vic nez ten damskej. 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 29. února 2020 08:47

jerry Ty mas v Hammamu kvetiny a ovoce? To chci taky! Ja mam "jen" to drevo a citrusy, ale i tak se mi dost libi...

Dalia Taky mam dotaz - zkousela jsi uz Portrayal - a jak se Ti libi? /Ja v nem mam totiz taky ten "umelohmotny" ton, ale tam mi - kupodivu - nevadi.../

0zero7 To bude tou prijemnou kombinaci kavy, paculi a lehce pripaleneho karamelu, taky se mi libi...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. února 2020 08:53

euridike Zkoušela a než o ní něco napíšu, musím ještě zkoušet. Pro můj nos je to trochu oříšek. Každopádně umělotinu jsem v ní zatím nezaznamenala. A co můžu napsat už ted, tak že má skutečně nádherný základ, který zůstává na kůži po pár hodinách. Připomíná mi antiperle z mého dětství.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 29. února 2020 10:43

Dalia

Musela jsem si vyhledat Antiperle... Odmitam si to vylozit tak, ze tam citis vetrovy/peprmintovy ton, protoze to bych ho tam za chvili mela taky – a to ne, to ja nepotrebuju, to by byl problem... Ale mozna je to ten aspekt, ktery ja tak jako vagne oznacuju jako „plast“...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. února 2020 11:03

euridike Antiperle voní zvláštní sladkostí, nijak zvlášt větrově nebo peprmintově.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 29. února 2020 11:56

0zero7 ja mam moc rada oba a obcas potkavam chlapka ktery je jim navoneny