Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 22. února 2020 13:24

stes 

...taky se mi moc líbí!, měla jsem ho, a zboźňuji i sprchový krém

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 22. února 2020 13:32

FIFI CHACHNIL

Jestli můžeš při mně stát
V noci s tebou chci se bát
Ostrý hrany temný strany
Spolu nejsme sami
Jestli tě můžu s sebou vzít
Tam kam sám se bojím jít
Na ostrý hraně odhodlaně s tebou nečekaně být

She's gotta dance, gotta dance
Víme totiž že nám asi
Nepůjde to vždycky snadno...

/Circus Ponorka - Dance/


Cha! Tak tohle opravdu není žádná Fifinka s růžovou mašličkou mezi oušky /pardon, vyrostla jsem na Čtyřlístku/! Tohle je krasavice svůdná a inteligentní, kouří drahý cigarety /Viktorko, já Ti dám tabačku v Kutné Hoře.../, vždy a všude - i přes „no smoking sign“ na dveřích, na rtěnku musí být, i kdyby na chleba nebylo, jak za časů bezstarostného mládí říkala Zuzana Stivínová – a když růže, tak utržená v noci v parku, stisknout její stonek mezi zuby a tančit paso doble až do rána, klidně i v tom jeho suterénním bytě na periferii, odkud z kolemjdoucích vidíš jen kotníky, to je jedno, ale žít – žít se musí!

/Po čtyřiadvaceti hodinách mi byl vzorek zabaven, prý je to s náma dvěma takhle dohromady těžké, navzájem si dodáváme odvahu a děláme hlouposti – řekl ten, který už dva dny voní po Candy Prada, protože ho sužuje chuť na sladké, tak se to snaží takhle kompenzovat, tak takhle my to tady máme.../

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:59

euridike :D zabaven :D Candy Prada :D já se picnu :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:04

euridike  já to věděla!

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:18

viktorka_od splavu Ale ten flakon je vuci te vuni vylozene schvalnost a vzpupnost!

alibi No ale to je bohuzel pravda - a mam diky tomu i recenzi prave na Candy, testovat ji i na mladem muzi byla fakt zabava...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:22

euridike zas budí emoce a zaujme:-) nakonec... ve které z nás někde naspod není pořád schovaná ta malá holčička, která si hrávala na princezny? i když už od té doby uplynula spousta vody a na prince na bílém koni už dávno nevěříme

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:28

viktorka_od splavu

To mas naprostou pravdu... Ja jsem standardne minimalista skandinavskeho strihu, ovsem vcera jsem si koupila zapisnik s ruzovym jednorozcem a zlatymi hvezdickami, ma i takovy malinkaty zamecek, proste jsem ho nutne potrebovala – a asi budu potrebovat i Fifi, ta kombinace ruze, tabaku a „dirty“ akcentu me bavi...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. února 2020 18:48

viktorka_od splavu Ja jsem si na princeznu nikdy nehrala, hrala jsem si totiz na Ivetu Bartosovou, zpivala jsem jeji songy s radkovanyma puncochama na hlave, vrestela jsem "Leto leto my" do plastove kuzelky a po "koncerte" mi moje hadrova kocicka prinesla umelohmotny karafiat, ktery jsem tajne ukradla babicce z jeji vkusne 80's aranze. Ale na tohle je asi kazdej parfem kratkej.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. února 2020 19:15

euridike super :D

viktorka_od splavu je fakt, že na princeznu jsem si hrála jako dítě jednou na nějaké dětské narozeninové oslavě a z nedostatku jiného nápadu. Ale teď si nejspíš hraju na dítě, protože můj ne příliš vkusný  šatník se ne a ne "zdospělit".

Luna ty, taková křehká citlivá nekonvenční tvořivá  bytost a popová  IvetaBartošová je tak absurdní nápad, že si to fakt neumím představit :)

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 22. února 2020 19:43

Luna jja na helenku a místo mikrofonu jsem mela svihadlo. Moc se mi libil takovy ten grif jak s tou dlouho šňůrou jako svihali nebo ji na podiu prekracovali a na to byli dve svazany svihadla dobry. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. února 2020 22:32

alibi  Bylo mi tak 7 let, pak uz prisla revoluce a s ni i pricetna hudba. Ja tehdy z kolotoce nic jinyho neznala a otcovy klavirni koncerty me jeste tehdy nebavily.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 24. února 2020 10:45

Jardin des Sens Secret II (Eisenberg) - sladká pryskyřice s ovocně květinovým pižmem a postupně i s jemně gurmánskými tóny. Postupně se však objevilo živočišno a nastal souboj kdo s koho. Skončil sice remízou, ale je to takové celé neuspořádané.

Blossom Special Edition 2019 (Jimmy Choo) - v rozporu s názvem je spíš ovocná - sytá, sladká, ale neulepená. Květiny sice sladkost odlehčují, ale prim rozhodně nehrají. Ve své kategorii by rozhodně byla povedená, kdyby.......kdyby neskončila jako nálož sladkého ambroxanu.

Offline Širín
Avatar
19 příspěvků moje polička 24. února 2020 11:23
Reakce na euridike:

FIFI CHACHNIL

Jestli můžeš při mně stát
V noci s tebou chci se bát
Ostrý hrany temný strany
Spolu nejsme sami
Jestli tě můžu s sebou vzít
Tam kam sám se bojím jít
Na ostrý hraně odhodlaně s tebou nečekaně být

She's gotta dance, gotta dance
Víme totiž že nám asi
Nepůjde to vždycky snadno...

/Circus Ponorka - Dance/


Cha! Tak tohle opravdu není žádná Fifinka s růžovou mašličkou mezi oušky /pardon, vyrostla jsem na Čtyřlístku/! Tohle je krasavice svůdná a inteligentní, kouří drahý cigarety /Viktorko, já Ti dám tabačku v Kutné Hoře.../, vždy a všude - i přes „no smoking sign“ na dveřích, na rtěnku musí být, i kdyby na chleba nebylo, jak za časů bezstarostného mládí říkala Zuzana Stivínová – a když růže, tak utržená v noci v parku, stisknout její stonek mezi zuby a tančit paso doble až do rána, klidně i v tom jeho suterénním bytě na periferii, odkud z kolemjdoucích vidíš jen kotníky, to je jedno, ale žít – žít se musí!

/Po čtyřiadvaceti hodinách mi byl vzorek zabaven, prý je to s náma dvěma takhle dohromady těžké, navzájem si dodáváme odvahu a děláme hlouposti – řekl ten, který už dva dny voní po Candy Prada, protože ho sužuje chuť na sladké, tak se to snaží takhle kompenzovat, tak takhle my to tady máme.../

​Kde se dá koupit v ČR? Hrozně bych ho chtěla a nějak se mi ho nedaří sehnat.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 24. února 2020 11:48

Širín 

V ČR ji žádný obchod nenabízí.

Offline Širín
Avatar
19 příspěvků moje polička 24. února 2020 20:36

@jerry A osvědčený mimo ČR? Doporučíš? ????

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. února 2020 20:56

Širín Fifi mám z obchodu, na který dala odkaz jerry. Je spolehlivý.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 26. února 2020 08:48

NINA ROUGE – Nina Ricci

V krvavém jablíčku, které jako by právě podala zlá macecha nebohé Sněhurce, se schovává optimistická ovocná sladkost, mladistvá a jásavá, špetka vanilky dodává zdání hřejivé jemnosti, no pěkné to je, nic pozoruhodného, ale zalíbit se jistě umí...

WHITE MUSK – Tesori D´Oriente

Pižmová mousse. Česká „pěna“ se mi sem ale vůbec nehodí, v pěně jsou bublinky, může spadnout, pěnu má pivo, ale tohle je prostě mousse – smetanová, nasládlá, krémová. Tělová, čistá, vkusná vůně, někde mezi Niveou a Indulonou – což je kompliment. A kdyby ještě měla větší výdrž, ach to by bylo...

HAMMAM – Tesori D´Oriente

Citrusy a dřevo, dřevo a citrusy. Dřevo suché, sladké, letité, vyhlazené jemným citrusovým olejem, který má v sobě vše pěkné, co může takový citrus nabídnout. Krásná vůně, ale je tak trochu jako Cimrmanův trpaslík – nevydrží... Ale kdo z nás je bez chyb, že...

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:02
Reakce na euridike:

WHITE MUSK – Tesori D´Oriente

Pižmová mousse. Česká „pěna“ se mi sem ale vůbec nehodí, v pěně jsou bublinky, může spadnout, pěnu má pivo, ale tohle je prostě mousse – smetanová, nasládlá, krémová. Tělová, čistá, vkusná vůně, někde mezi Niveou a Indulonou – což je kompliment. A kdyby ještě měla větší výdrž, ach to by bylo...

A proto jí mám tak ráda. Výdrž se dá vylepšit sprcháčem a hlavně tělovým krémem (a taky ve vlasechvůně samotná líp drží) - kupuju si ho v Itálii (cca 5,- EUR)...teď bych spíš bych měla použít čas minulý

(tradiční jarní dovolená bude letos jinde).

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 26. února 2020 09:54

BLACK ORCHID – Tom Ford //EdP//

Tak tohle je typická fordovská schválnost, ještěže ty ostatní mě baví, tohle je výjimka z pravidla. Černé pylové orchideje jsou božské, čokoláda hořkosladká jako vůně luční zeminy, k tomu archivní rybízový likér a ... A hrášek... Čerstvý. Zelený. Svěží. Já mám hrášek ráda, umím ho skvěle vystřelovat z lusku, ale... Vždyť já mám problém i s čokoládou s peprmintem, natož s hráškem...

//Ovšem ukázalo se, že stejně jako mám problém zařadit Forda do mainstreamu, mám problém dát mu negativní hodnocení. Nedám mu nic, to bude trest největší...//