Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 03. března 2020 10:35

...ohledně Japonska je ještě velká frajerka moudjahidine!. A její písemný styl, projev miluji, je dokonalý

...jo, Lamberta mám strašně ráda. A když zpíval i s Queen(tak jsou jeho kvality neoddiskutovatelné)...

Bill Kaulitz - jeho zjev s přerostlým dlouhým černým čírem(např. v "Ready, Set, Go!")

+ jeho obličej vč líčení mě fascinoval.!

(když jsem ho někde viděla, vždy jsem se jím jakoby kochala...)

Když vylítli, bylo to zjevení...

Podle mě to musí být zajímavá osobnost.

No, já mám v šuplíku jeden song od zde asi neznámé skupiny, a myslím, že by se mi mohl hodit k jisté vůni...

Jo, taky některé vůně potřebují k recenzi i hit, píseň, aby se člověk mohl vyjádřit co nejpřesněji..

...někdy u recenzí poslouchám určitý styl a někdy píšu v absolutním tichu. Ale s hudbou to bývá lepší...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 03. března 2020 10:48

Miru Mne se Bill libi i ted - jeho styl, hudba, zkus si poslechnout Run, Run, Run - nebo pod jmenem Billy nazpival Love Don´t Break Me; ja hudbu posloucham prakticky porad, vedle divadla je to moje nejvetsi a nejzasadnejsi vasen, i pro psani recenzi je pro me velmi inspirativni, nutne ji potrebuju k zivotu... //Jeden parfem mam cely a komplet v pisni Udrzuj svou lednicku plnou, kterou tak dokonale nazpivala Naceva...//

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 03. března 2020 10:54

euridike 

...Run, Run, Run jsem před chvilinkou doposlouchala..., když jsem hledala nějakej song, kde má ty dobrý vlasy...

Jo, i teď vypadá dobře, pořád je zajímavej.

Ale ta Run... - na mě asi poněkud jemná.?.., smutná, jiná..., jako bych to nechtěla poslouchat.?.., nevím, jestli na můj vkus příliš zženštilý či přejemnělý projev, není tam drive. I ve smutku asi musím mít jakousi sílu...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 03. března 2020 10:59

Miru Chapu Te - mne to nekdy vyhovuje, ten jemny smutek - a urcitou zzenstilost v sobe Bill ma, to bezesporu, asi i proto si ho "najdu" i v ultimatne zenskych vunich...

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 03. března 2020 13:59

Nomade (Eau de Toilette) (Chloé) -  podobně jako u EdP i tady angrešt - tentokrát ale zralé bobule v ledové vodě. Až sem jednoduchá a nenáročně pěkná vůně. Bohužel to ale dopadlo stejně jako u Edp - nepěkný syntetický kyselý "tužkový" cedr, pohybující se až na hranici týrání mých čichových buněk.

Nomade Absolu de Parfum (Chloe) - pěkný svěže hedvábný začátek a pak už jen cedropižmo a nic jiného. Na mě je to laciná pánská pižmovka.     

Vzhledem k tomu, že cedropižmově na mě skončila i Nomade EdP, tak zjevně nejsem pro tyto vůně ta správná nositelka.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 03. března 2020 17:11

jerry rozmýšľam, čo môže robiť to "cedropižmo", myslím, aká zložka/molekula ?

Som dnes skúšala Invictus a niektoré jeho odnože a okamžite som si na tento Tvoj výraz spomenula.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 03. března 2020 17:38

Erbario Toscano - Salis: Najprv trochu nepochopiteľná zmes tónov, možno to majú byť akože tie riasy? No, postupne sa ukľudnila do vône iodidovanej kuchynskej soli.

Lalique - Soleil: Prjemný sladko ovocný úvod, ale nie ulepený, proste mandarinka s nashi hruškou, ktoré postupne sladnú do jemne gurmánskych tónov. V drydowne mám jemne sladký keksíkovo-kávový tón, podobný, ako bol v Trussardi Inside. Milá a celkom podarená vôňa. Čo jej trochu v mojom ponímaní ublížilo bolo, že som ju skúšala na ruke spolu s AA Passiflorou, čo je podobný typ ovocnej letnej vône, akurát je o dve triedy lepšia.

Editované.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 03. března 2020 17:51

Paco Rabanne:

Invictus - Najprv závan klasického drevopižma. Po čase sa objaví trochu bobkového listu a morské tóny. Kým na začiatku mi prišiel vyslovene slabý, tak pri rozvinutí už ide trošku aj do priestoru a nie je tak úplne banálny, ako v úvode.

Invictus Legend - V úvode je okrem tónu z pôvodného Invictu aj trocha aldehydov, neskôr sa pridá aj bobkový list a trochu zelene. Je slabšia a nevýraznejšia, ale príjemnejšia ako Invictus.

Invictus Aqua (2018) - Morské tóny z Invictu spolu so sladkovodnými akvatickými tónmi. Znie to divne, ale paradoxne sa mi to páči viac, ako pôvodný.

Invictus Intense - Rozriedený Invictus, ktorý navrch skoro okamžite vzal za svoje.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 03. března 2020 18:59

slniecko Nějak se ti tady zapletly sluníčková a solná recenze:) V komentářích ok, jen ten "vol" v Trussardi asi spíš bol, že?

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 03. března 2020 23:56
Reakce na euridike:

 //Jeden parfem mam cely a komplet v pisni Udrzuj svou lednicku plnou, kterou tak dokonale nazpivala Naceva...//

​Který parfém to je? Tu písničku mám taky moc ráda (a Moniku a Jáchyma), včetně skvělého černobílého klipu, který je takovou rodinnou záležitostí a jeho lokace jsou jako prohlížet si fotky z alba...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 04. března 2020 08:15

domenica Nebula 1 Oliver & Co.
/A ohledne Moniky Nacevy se naprosto shodneme.../

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:24
Reakce na Korsičanka:

slniecko Nějak se ti tady zapletly sluníčková a solná recenze:) V komentářích ok, jen ten "vol" v Trussardi asi spíš bol, že?

​Vďaka !!!

To je tak, keď sa človek snaží písať a v kuse má niekoho za chrbtom, a v dvojminútových intervaloch sa niekto nutne potrebuje na niečo úplne životne dôležité opýtať .

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:41

slniecko 

A pokud by se všechny 4 Invictusy smíchaly dohromady, vznikl by i 5. Invictus - a mohl by se jmenovat třeba Invictus Fresh

Obdivuju tvoji vytrvalost - pánské vůně zkouším ráda, ale zrovna tato mě nějak k vyzkoušení nenalákala (možná kvůli tomu podivnému flakónu).

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. března 2020 18:10
Reakce na jerry:

slniecko 

A pokud by se všechny 4 Invictusy smíchaly dohromady, vznikl by i 5. Invictus - a mohl by se jmenovat třeba Invictus Fresh

Obdivuju tvoji vytrvalost - pánské vůně zkouším ráda, ale zrovna tato mě nějak k vyzkoušení nenalákala (možná kvůli tomu podivnému flakónu).

​presne

no, bola som požiadaná o názor, tak som to šla otestovať, aspoň som sa donútila začať so svojím novoročným predsavzatím urobiť si po dlhšom čase obraz o mainstreame.

Zjavne som nezačala najšťastnejšie, no

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. března 2020 11:38

Tubereuse Mystique - Bvlgari

Tuberóza na sladko …

Úvod je lahodně kyselkavý, rybízový a trošku netradiční díky ovocnědřevitému aroma davany. Krásně neobvyklý. Chvíli se drží, ale po pár minutách už cítím tuberózu, která je zde zbavená veškeré zeleně a společně s vanilkou vytváří hutnou sladkou hmotu.

Vůně do zimy, na lenošení i pro potěšení, když duše touží po něčem sladce tulivém.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 05. března 2020 17:21

La Fille de L'Air (Courrèges) - mýdélko s krémovým pomerančovým květem a průsvitnou neroliovou zelení, zabalené do bělostného hedvábného papíru. Vůně luxusní čistoty...

The Only One (Eau de Parfum Intense) (Dolce & Gabbana) - to je tak , když chce někdo z 1 nápadu (navíc nikterak originálního) vytřískat co nejvíc...aneb The Only One se množí jak prvoci, ale je to pořád na jedno brdo. Smícháme The Only One, přidáme The Only One 2 a vždycky z toho vyleze  pomerančový květ střihnutý Sí a Manifesto.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. března 2020 09:43

CHANSON D´EAU Coty


Dětství a léto a prateta Marie, rázná to dáma, pořád ji mám před očima v těch propínacích šatech s červenými květy a s velkými zlatými naušnicemi, které se blýskaly mezi vlnami tmavých vlasů. Vůně Chanson d´Eau k ní neodmyslitelně patřila. Přímočará, živá, svěží, bez tajuplných příslibů a náznaků, tahle slova popisují je obě, snad proto mám Chanson dodnes ráda, pro nekomplikovanou čistotu bílého mýdla, pro zelenou nahořklost, pro chladivý dotek jarního deště.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. března 2020 10:22

Eau Parfumée au Thé Bleu - Bvlgari

Lehoučká jako pírko …

Voní to jako nadýchaná kupka sena z mladé travičky, jako když je cítit voda ve vzduchu před letní bouřkou, jako jeden kvítek fialky mezi mými prsty, jako kosatcový pudr na heboučké labutěnce.

Hezoučká, snivá, pastelová a moc příjemná vůně.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. března 2020 12:20
Reakce na euridike:

pro nekomplikovanou čistotu bílého mýdla, pro zelenou nahořklost, pro chladivý dotek jarního deště.

​Přesně tak - je to nekomplikovaná, ale přitom dobře zpracovaná vůně. A proto ji mám taky ráda dodnes.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. března 2020 12:38

euridike 

Šiš, Chanson d´Eau.

Dalia 

Jj, i tahle čajovka od Bvlgari naplňuje to hezké pořekadlo, že modrá je dobrá.