Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. dubna 2019 23:27

milacka viktorka_od splavu 

Mně přijde Mon Guerlain Bloom of Rose celkem příjemná - ve smyslu: klidně bych ji ráda potkávala, sama ji si ji nepořídím, prototože to není ten typ vůně, který si vybírám. A přijde mi nejlepší z odnoží Mon Guerlain. V názvu ani v ničem dalším nic vyloženě debilního nevnímám (do zlatého fondu krásných názvů to samozřejmě ale taky není), ale to je prostě nos od nosu, vkus od vkusu atd. No a pročítala jsem si svou recenzi v databázi, našla chybu a při opravě (v novém systému jakýchsi čtverečků) se mi podařilo ji smazat.  Tak co už.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 06:06

Angel Croisiere Thierry Mugler

= pina colada.

Není to sice prostorovka, ale usadí se na kůži a roztáhne se na ní se samozřejmou neochvějností.

Je jasných a sytých barev. Spíše než oranžovorůžovou(flakon)

ji vnímám jako sytoužloutkovou žluť, pomerančovou oranž, smetanově bílou(kokos) s pár duhovými cákancy(mango).

S původním Angelem(event. jeho odnožemi) má společný pouze název.

Typově, zpracováním, vyjádřením mi spadá do kategorie vůní Michael Kors a jeho řada Wonderlust a kdybych měla zavázané oči a někdo mi dal přivonět k flakonu Angel Croisiere, sáhnu do řad tohoto tvůrce, Thierry Mugler by mě nenapadnul vůbec...

Není špatná. Drží dobře. Je taková průměrná líbivka. Letní nuda. No, možná nuda příjemná...

Aby to nepůsobilo kikinovsky, ale naopak - mělo to šmrnc, tak s jemným elegantním outfitem - 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 08:05

Miru ten outfit sa mi mimoriadne páči, zo zvedavosti letnú príjemnú nudu tohto Angela vyskúšam, ale k tomuto outfitu priraďujem tvoju červenú päťku.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 09:20

jerry Si Fiori jsi popsala naprosto presne... Vzdycky si rikam, ze Si by mela byt tak stokrat lepsi, aby si zaslouzila to, ze ji tvar propujcila Cate Blanchett... 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 09:33
Reakce na euridike:

 Vzdycky si rikam, ze Si by mela byt tak stokrat lepsi, aby si zaslouzila to, ze ji tvar propujcila Kate Blanchett... 

​PŘESNĚ

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 09:34

milacka 

...tu červenou pětku nosím furt. A nic jiného

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 10:39

domenica zdieľam rovnaký názor a rada si prečítam tvoju recenziu, snáď máš poznámky k nej niekde uložené, škoda, že si nechtiac recenziu vymazala.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 10:44

Miru a máš recht, ak si sa v nej našla, prečo nie, červená päťka v krásnom flakóne skrýva výnimočnú vôňu pre sebavedomú ženu. Mám vo flakóne pár kvapiek, určite pôjdem do ďalšieho balenia. Luxus vo fľaši, Chanel zabodoval

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 10:53

milacka ...ano, přesně tak

Však já také musím co nejdříve pořídit další...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 11:24

milacka Miru Je mezi červenou Pětkou a "obyčejnou" Pětkou rozdíl? A kde případně se dá pořídit?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 11:37

Dalia Nejlevněji byla na Vinted. A o rozdílu už jsme tu párkrát psaly. Vyznívá jako extrait Pětky. 

A vedle RED taky někdo nabízí

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 11:59

Dalia 

...je o hodně měkčí, chumlavější, milá v tom nejlepším smyslu slova

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:05

Korsičanka Miru Našla jsem zapomenutý vzorek. Ano, působí na mě měkčeji než klasická EdP. Škoda, že je to limitka.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:39
Reakce na Fleur:

Robert Piguet - Casbah. Krásná kadidlová vůně, funkcionalistická verze secesně přezdobeného parfému John Galliano, na němž se Aurélien Guichard rovněž podílel. Kdybych pro ni měla za úkol najít vizuální ztvárnění, bez dlouhého rozmýšlení bych sáhla po nějaké černobílé fotografii moderní architektury meziválečného období od Rudolfa de Sandala. Rovné linie představuje pepř, odlesky jsou zastoupeny zelenými tóny, teplé kadidlo ztělesňuje ten otevřený čistý prostor, zbavený všech zbytečností. Jemný tabák pak dokresluje nepatrnou zrnitost a zažloutlé okraje archivní fotografie.
Jakkoliv je vůně postavena hlavně na typicky pánských složkách, může být krásná i na ženě, protože tabák i vetiver jsou tu v krajkově křehké podobě.

A vlastně ani nevím, jestli lze značku Robert Piguet považovat ještě za mainstream. Vyzněním rozhodně nikoliv.

​To zní velice lákavě, kde se dá vyzkoušet?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46046 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:42

Korsičanka ale vedle nabizi jen l ´eau ne? nebo koukam spatne 

Online jerry
Avatar
8983 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:55

Miru Dalia Korsičanka 

Jen varuju před nějakou "výhodnou cenou" - už se objevily padělky (byly i na Vinted), takže opatrnost je na místě.

Online jerry
Avatar
8983 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:57
Reakce na Fleur:

Strašné zklamání byl ale ten nový Mon Guerlain Bloom of Rose

​Naprosto ti rozumím - sice si se mnou "nepohrála" jako s tebou, ale i pro mě je to opravdu nepovedená odnož, nehodná názvu Mon Guerlain.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:57

viktorka_od splavu Koukáš dobře 

Na Vinted se to rychle mění -  nedávno RED Pětka za 1500,- Nabízela jsem ji kolegyni aromačce, jež po ní touží, a nevěřila...její chyba

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 12:58

jerry Padělky RED??? To jsou mi rychlí padělatelé

Online jerry
Avatar
8983 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 13:00

euridike 

Možná, kdyby Cate věděla, kam se odnože "posunou", tak by si svoje reklamní působení rozmyslela