Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 15:18
Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 16:56

jerry 

ad Zadig Voltaire

...já od nich zkoušela jen tu úplně původní, a líbila se mi. Byla/je originální, přitažlivá.

A pokaždé, když někde čtu Tvůj popis na jejich vůně, si říkám, že je musím zkusit všechny...

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 20:40

Coco Mademoiselle Intense (EdP)- určitě jsem ve výhodě, neboť se slečnou Coco jsme si nikdy nerozuměly. Zkoušela jsem obě verze, tolik jsem chtěla vonět pro pány ve firmě, kde jsem pracovala, nejrajcovnější vůní, nicméně na mě se zvrhla ve finále do čistého unisexu, což mi vlastně bylo i celkem příjemné, nicméně nikdy jsem od nikoho nezaznamenala wow - to je vůně. Prostě ne, to je asi jediná šanelka, která mě nějak minula. O to více jsem byla zvědavá na Intense a to je slečna pro mě. Líbí se mi, taková šanelovské pojetí luxusu, typově mi připomíná Allure EdP, ale je více šťavnatá, méně upjatá. Hodně pačuli, špetka vanilky a růže z Coco. Je to sice pořád stejná písnička, pačuli mi připomíná Coco Noir, růže Coco, vanilka Allure, ale je to umně poskládané, je tak prvoplánově hezká, líbivá, nic mi nepřebývá, možná chybí nějaká originální prvek, ale určitě si v ní budu lebedit. K novým vůním Chanelu si hledám cestu poměrně dlouho, protože mě de facto ničím nepřekvapí, ale jelikož jsem takový zvykový typ, nakonec jsem ráda, že nacházím ty „své“ složky, která mám ráda. Taková sázka na jistotu. Nicméně není to univerálka typu No. 5 Eau Premiére, kterou můžu vždy a všude. Svým způsobem je to taková hight business - vůně do luxusní kanceláře, krásně obláčkuje, zůstává v místnosti ještě dlouho po odchodu nositelky, na kůži se usadí v oblíbené krémové podobě, nejkrásnější je druhý den ráno, když cítíte zbytky vůně z polštáře.

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 20:36

The Only One (Dolce & Gabbana) - sázka na jistotu aneb chvilku tahá pilku La Vie Est Belle, chvilku Sí a pak taky Manifesto. Sladká cukrová vata, ždibec připáleného karamelu, naštěstí to vše po nějaké době odlehčily (byť neidentifikovatelné) pudrové květiny. Ale jinak je to generická vůně prostá jakéhokoliv nápadu.

Gardenia Rattan (Aerin) - jemná studeně svěží gardénie, nasládlá, průzračná. Po rozvonění jemně krémová směs obláčkově lehoučkých květin, příjemných a přítulných. Nadmíru povedená vůně s překvapivou výdrží.....je taková milá.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:05
Reakce na slniecko:

Clinique - Aromatics in White: Začína jemne horkasto bylinkovo, nenásilne pokračuje ako veľmi príjemná, nerušivá, jemne horkosladká púdrová vôňa, pôsobí na mňa mimoriadne povedome, skoro by som povedala, že je to nejaká stará formula nafľaškovaná do nových flakónov.

Nenapadá niekoho, čo by to mohlo byť? Buď nejaká staršia vôňa, alebo pokojne aj kozmetika, či niečo podobné.

​Sím, pančelko, já vím. Midnight Poison v lázni krémového kosmetického pižma se sladkým pomerančovým květem navíc.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 11:08
Reakce na wendulka:

​Sím, pančelko, já vím. Midnight Poison v lázni krémového kosmetického pižma se sladkým pomerančovým květem navíc.

​Áaaa, super, vďaka! Aspoň ma to už nebude mátať !

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 15:36
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 19:01

alibi Copak Covet, to je pro mě velká nostalgie. Tedy ten zelený.  Moc pěkné!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 19:26

alibi Pěkné čtení, i zelená vůně. Obě ale lahodí oku

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 22:14

alibi Představ si, že Covet ale vůbec neznám. Nikdy jsem ho snad ani neviděla "naživo".

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 22:29

Dalia Korsičanka  děkuji

Luna tak je příště vezmu sebou ;)

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 08:59

Shalimar Souffle de Lumière (Guerlain) - pudrokrémový ylang-ylang s pylem z bílých lilií, rozkošnicky se protahující pod sladce citrusovou duchnou.

Liquid Cashmere Aqua (Donna Karan) - jemná a příjemná nasládle svěží vodně květinová vůně - naprosto ideální parfemace pro letní osvěžující tělovou vodu. Bohužel se rychle rozvoněla do strašlivě syntetické dřevité kyselotiny.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 09:04
Reakce na jerry:

Shalimar Souffle de Lumière (Guerlain) - pudrokrémový ylang-ylang s pylem z bílých lilií, rozkošnicky se protahující pod sladce citrusovou duchnou.

​Tak tahle věta mi zní jako rajská hudba Musím konečně vyzkoušet.

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 10:00

Martula 

...jo, zní to krásně!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:09
Reakce na daniela:

jerry alibi Možná to není špatný nápad se zlít Alienem, v mhd se pak kolem uvolní místa 

​dneska jsem jela domů šalinou po návštěvě čtyř parfumerií... místa okolo bylo dost a ještě po mně tak divně zpovzdálí pokukovali, nechápu proč

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:26

viktorka_od splavu To znám, taky je dobré si v průběhu cesty očichávat zápěstí 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:40

daniela já si byla vědoma že to vypadá divně, ale nemohla jsem si pomoct!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 23:23

Martula Shalimar Souffle de Lumière (Guerlain)

Pošlu vzorek:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 23:28
Reakce na Korsičanka:

Martula Shalimar Souffle de Lumière (Guerlain)

​mě dneska totálně zklamal, ale to asi proto, že už jsem na sobě měla ty různé peckovky:-) musím ještě zkusit někdy jen tak v klidu míru

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 08:03

viktorka_od splavu Mně připadá velmi podobný zrušenému Shalimar Cologne, bude to opravdu bezbolestná náhrada a potěší i ty, kteří těžce nesli konec Eau de Shalimar.