Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 07:57

Fleur 

...já vím, mně se taky líbí

Tím jsem chtěla říci, že hodně vůní s vhodým stylingem není špatných, jsou nositelné, vyzní na nositelce příjemně.

I když musím přiznat - nudí mě. Ta vůně.

Já holt potřebuju mnohovrstevnatost...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:10

Miru Já jsem zase háklivá na "přidaný cukr" ve vůních. Prvoplánově sladké mi vadily vždycky, ovšem loni jsem si naordinovala měsíční detox od cukru a od té doby (i když už se cukru zase nevyhýbám) jsem na sladké chutě i vůně extrémně citlivá.

Ale moje sestra miluje Trésor, tak půjdu vyzkoušet i tuhle odnož, jí by se mohla líbit.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:22

Fleur 

...pokud sestra není členkou parfumanie, tak mohla...

No, já zas téměř nesnáším klasickou La Vie Est Belle. A to jsem ji dříve měla, i několikrát.(Na všechny její odnože jsem alergická už z principu. Jediná odnož, která je podle mě dobrá, je verze "Intense".)

Samozřejmě jsou případy, že někomu sluší, hodí se k němu, ale když někdy vidím nositelku(její outfit, úpravu zevnějšku), tak mě to skoro zabíjí...

Offline jerry
Avatar
8978 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 09:04

Paris Izmir (Carven) - větrové sladké pižmo se svěžím nasládlým kadidlem aneb pár obláčků kouře zasypaných vagónem lesněnek. Ale není to špatné - milovnice bílého pižma si rozhodně přijdou na své.  

Bloom Acqua di Fiori (Gucci) - galbanum v podobě svěží posekané trávy je zpočátku dost výrazné, postupně se utlumilo a nastoupily vodní květiny "lotosového" typu, aby po rozvonění vůně skončila jako jemná nasládle svěží zeleně květinová pižmovka (v této fázi oproti začátku naprosto nekonfliktní).

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 13:36
Reakce na slniecko:

Dior Joy

Strašné niečo. Úder do nosa niečím drsným, lacno-umelo-citrusovo-nasládlym, potom sa to našťastie zmierni do iba umelo-kvetinovo-nasládleho a skončí pižmovo-avivážovým drydownom. Ten je najznesiteľnejší. Toto mi fakt, ale fakt nesadlo.

​Haha  jako bych tohle psala já. 

Miru Tu L'Interdit jsem zkoušela teď v pondělí. Na mně bohužel vyzněla zvykackove a ovocne a dost mi z ní lezl kašmeran . Prostorová je ale velmi. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 14:02

wendulka Ty jsi na kašmeran nějaká zasedlá

Offline jerry
Avatar
8978 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 14:07

wendulka Korsičanka 

není divu - v letošních mainstreamových novinkách se to kašmeranem a ambroxanem jen hemží - bohužel to ve většině případů vyznívá lacině.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 14:22

wendulka no že...

Ozaj, ten Interdit má niečo spoločné s niektorým z ich starších Interditov, či len názov? U nás som ho ešte nevidela.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 15:57

Fleur  a já měla vždycky pocit, že u mě to funguje naopak. Cukru se nevyhýbám, ale mimo občasného dezertu ho vůbec mít nemusím. Dokonce teď občas přijde doma upozornění, že u nás není cukr, že ho nikdy nenapíšu do nákupu. Sladké vůně naopak miluju, ty jedlé. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 16:45

Korsičanka Málokde mi neleze na nervy.

slniecko Vůbec nic., pokud nepočítáš to, že jsou to obě květinovky.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 17:17

wendulka proste Audrey Hepburn by skákala radosťou až k stopu, hej ?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 17:20

slniecko Asi tak no.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:08
Reakce na Miru:
No, já zas téměř nesnáším klasickou La Vie Est Belle.

​To je ale velký obrat!

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:13

Ellen 

...jo jo

Líbí se mi - jinde zmiňované sladké/vanilkové pižmo, pudr, vláčno. No, a kdyby k tomu bylo ve vůni vzdušné kadidlo a odér čaje a pak ještě něco třeba, hebký semiš...

Třeba teď dojíždím odstřik Mon Guerlain. Je to úplně fetovací, slaďoučké. Mně to připomíná jabkohruškovou pracharandu, sladkou, se špetkou skořice. A ona je to přitom proslazená levandule. Jako nikdo mi to nikdy nechválil, ale je to taková uklidňující slast.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:21

Miru 

No vidíš, a já zrovna levanduli moc nemusím... Ale možná by to chtělo odložit předsudky a (zase) zkusit, podzim Mon Guerlain zřejmě přeje (a které ne).

Dnes mám na sobě J´ai fait un reve clair (a to po dlouhé době) a jsem nadšená. To je aktuálně moje uklidňující slast.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:23

Ellen 

...jo, odhodit předsudky a zkoušet znovu vůně, které člověk před časem i zavrhnul

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:31

Miru 

No já jsem takhle zavrhla předsudky a nakonec jsem si k té nešťastné La Vie est Belle dokonce i trošičku cestu našla, výhradně v podzimních plískanicích ovšem. A můžeš za to ty, jak jsi o ní básnila, tak jsem tomu chtěla přijít na kloub.

Ale nosit ji nebudu, příliš velká davovka.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:34

Ellen 

No, abych se vyjádřila přesně - momentálně mě prostě nebaví. Ale dobrá vůně to bezpochyby JE. 

Držák, kvalitní, líbivá. Ale musí nositelce sednout. Pak ji zvládám, na druhých. Pro sebe teď nee.

Jenže já ve svém okolí vidím většinou - jak píše krásně barbucha - tetiny všelikých úprav zevnějšku a za nimi se táhne(to se jinak napsat nedá)

"lavíbelka".

Tak to fakt nedávám

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:37

Miru 

Tak to myslím můžeme být v klidu, tetina nejsem. A už jsem v pár ohledech pár veletočů udělala. Tak kdo ví...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 19:39

Jak tady třeba některé z dam píší, že se jim nechce tahat flakon v kabelce...

...no, já bez flakonu v kabelce neexistuji. Když odstřik, tak alespoň dva, abych neměla pitomý pocit, že nemám ten flakon.

A jsem takový magor, že tahám i flakony dva.  Já se třeba dopoledne navoněla Allure Sensuelle, ale představa, že budu půl dne bez Tomo Her, mi nešla...

...tak jsem ji vzala do kabelky taky, s sebou na návštěvu