Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. července 2018 09:44

Fleur 

Tvůj popis je jasným signálem, že ji prostě zkusit MUSÍM!

Jo, v EdT je přílišná tvrdost a výrazný cedr, který mi skoro pokaždé vůni zkazí, a zelenost obecně extra nemusím.

Naopak přisladit, přiovocnět růží - zní to skvěle!

Děkuju

Offline jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 01. července 2018 11:16

Miru 

Zatím jen Softly, je v databázi minirecenze.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. července 2018 11:17

jerry 

Děkuji!,

no a vybavuješ si, jak to bylo s intenzitou a výdrží?

Offline jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 01. července 2018 16:30

To už na mě nechtěj 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. července 2018 23:06
Reakce na Fleur:

Zkoušela jsem ji už několikrát a zatím to není tak, že bych ji okamžitě musela mít, ale kdyby byl výhledově třicítkový flakón za slušnou cenu, tak váhat nebudu.

​Došla jsem ke stejnému závěru.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 02. července 2018 16:36

Miru Rouge je nadherna, povedena a neco mi strasne pripomina, ale fakt netusim co. Ja zastavam nazor jako wendulka a Fleur Az se objevi za priznivou cenu, urcite bych ji vzala.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 02. července 2018 16:47

Luna 

...já bych ji snad taky vzala naslepo.

Narciso EdP i Poudree se mi líbí hodně, měla jsem je. Takže dle popisů by Rouge měla být sázka téměř na jistotu.

No, mně to těmi popisy evokuje jakoby nesladké Flower Kenzo EdP, trochu i moji Tomo Her, Dolce Gabbana Pour Femme 2012, Nuit d´Amour...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2018 17:01

Luna Na Rouge mám také zálusk. A jestli se líbí Tobě, tak jsem si téměř jistá, že se mi bude líbit také. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. července 2018 15:50

Dostala sem se dnes neplánovaně do parfumerie, tak vkládám rychlé dojmy ...

Mon Guerlain Florale - tuto odnož mého oblíbeného MG nechápu. Jedná se o MG naředěný jakousi bezpohlavní květinovou vodou. Výdrž slabá, zajímavost nijaká. Nemohu dát ani palec nahoru, ani dolů. Mé dojmy z něj jsou neutrální. Každopádně toto považuji za zbytečný počin.

Narciso Rouge - byla jsem velmi natěšená na zkoušku této novinky a byla jsem také přesvědčená, že se mi bude líbit ... chyba lávky. Tuto vůni vnímám jako nesladkou krémovku s nejasnou květinovou stopou a špetičkou vanilky v základu. Ani ryba, ani rak ... vcelku příjemná, ale bez osobitosti.

Časem obě ráda zkusím znovu. Možná dnes nebyla ta správná konstelace hvězd. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:33

Miru Tomo Her mi připadá šťavnatější, sladší. Narciso Rouge je tlumenější.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:34

Dalia Dnes bylo výrazně teplejší počasí a připadalo mi, že se i vůně vyvíjely a vypařovaly rychleji. Vyzkoušej je ještě jednou!

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:34

Fleur 

...hmm, tak to jsem zvědavá..., resp. ztrácí body trochu...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:36

Miru To je těžké, ty hledáš dvojče k Tomo Her, nejlépe jednovaječné ! Možná by tě uspokojil Trésor z 90. let, ale kde je tomu konec...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:46

Fleur 

nooo, joo, no. Snažím se najít něco jako Tomo Her, White Suede, Cruel Gardenia a tak..., ale aby to nestálo majlant

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:54
Reakce na Fleur:

Dalia Dnes bylo výrazně teplejší počasí a připadalo mi, že se i vůně vyvíjely a vypařovaly rychleji. Vyzkoušej je ještě jednou!

​Určitě vyzkouším, protože dnes to bylo zkoušení ve spěchu a horko bylo skutečně úmorné. Musím přiznat, že u obou mě dnešní dojem z nich trochu mrzel.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 03. července 2018 19:58

Dalia Také jsme Narciso Rouge v Brně dnes s alibi okusily a za mě jedno velké NE. Působila na nás z papírku úplně stejně jako na tebe, Dali.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. července 2018 20:53

Korsičanka Taková "nemastná neslaná", že? No, šanci jí ještě dám. Možná v chladnějším počasí vyzní zajímavěji.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 03. července 2018 21:08

Dalia já tam měla dokonce něco plastového, ale vedro tedy dnes bylo řádné

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. července 2018 21:24

alibi Ano, s tím plastovým dojmem mohu souhlasit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. července 2018 22:16
Reakce na Miru:

Luna 

...já bych ji snad taky vzala naslepo.

Narciso EdP i Poudree se mi líbí hodně, měla jsem je. Takže dle popisů by Rouge měla být sázka téměř na jistotu.

No, mně to těmi popisy evokuje jakoby nesladké Flower Kenzo EdP, trochu i moji Tomo Her, Dolce Gabbana Pour Femme 2012, Nuit d´Amour...

​Ne, ani jedna z nich.

Narciso Rouge má nejblíž k Narciso Poudré. Jen má navíc ten kosatec v hlavě. A tonku s vanilkou v základu. A už od včera i vím, odkud je má.

Z nové exkluzivní Paris-Venise od Chanelu.

A je teda dobře, že jsem Narciso Rouge zkusila jako první. Dost tím totiž ušetřím a kvůli lepší intenzitě a výdrže půjdu raději do červeného Narcisa. Nicméně mě ta Paris-Venise dost těší. Příjemná odpočinková. Od reformulace exkluzivek Chanel na koncentraci eau de parfum je to po Coromandelu edp teprve druhá vůně, kterou bych mohla nosit i já.