Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 03. července 2018 22:36
Reakce na Dalia:

Mon Guerlain Florale - tuto odnož mého oblíbeného MG nechápu. Jedná se o MG naředěný jakousi bezpohlavní květinovou vodou. Výdrž slabá, zajímavost nijaká. Nemohu dát ani palec nahoru, ani dolů. Mé dojmy z něj jsou neutrální. Každopádně toto považuji za zbytečný počin.

​Popisuješ i moje dojmy.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 03. července 2018 22:40

jerry Dalia tak ja tu pred casem popsala sve dojmy jako “ridka voda typu avon treselle” a byla vypiskana - ovsem stojim si za tim:P (mezitim potvrzeno dcerou, ktera mon guerlain nosi, toto ale pry rozhodne ne)

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 03. července 2018 23:00

viktorka_od splavu 

Nic si z toho nedělej - další názory ti daly zapravdu.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 04. července 2018 11:56

L'Erbolario

Indaco - Začína tlmene citrusovo, skôr horkato, trpká pelargónia zierňuje kvetinové vyznenie tónov ruže, magnólie a fialky, čím ich udržuje v unisexovej rovine. V drydowne zosladne, ostáva nežná vôňa tonky s troškou sladkého kakaového prášku. Myslím, že v chladnejšom počasí vynikne ešte lepšie.

Lillà Lillà - Ak niekto chce orgovánovú vôňu a väčšina z nich je pre neho príliš overwhelming, toto by mal vyskúšať. Jemný, aj keď dominujúci orgovánový tón spolu s ovocnými tónmi vytvárajú krásnu, krémovú, jemne šťavnatú, výslovne ženskú, nebolehlavovú vôňu s dlhou výdržou.

Fior di Salina - Vôňa suchých prímorských bylín so slanými tónmi mora. Vysušené stredomorské pobrežie počas letného poludnia, ticho, pokoj, ani čajkám sa už nechce.

Fiore Dell`Onda - Biela ruža s leknom znejú veľmi žensky, napriek tomu toto je rozhodne unisexová vôňa. Vodne pôsobiaca, avšak bez generických "vodných tónov". Bohužiaľ na mne strašne slabo držala.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. července 2018 11:57
Reakce na slniecko:

Fior di Salina - Vôňa suchých prímorských bylín so slanými tónmi mora. Vysušené stredomorské pobrežie počas letného poludnia, ticho, pokoj, ani čajkám sa už nechce.

​krásně poetické 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 04. července 2018 11:59

alibi vďaka

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 04. července 2018 12:03

slniecko Závidím, že máte Erbolario v Bratislavě!

A alibi má pravdu, Tvůj komentář k Fior di Salina má skutečně básnický rozměr.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 04. července 2018 12:04

slniecko 

L'Erbolario je moje oblíbená značka - letos jsem se ale pohybovala v té části Toskánska, kde jsem na žádný jejich firemní obchod nenarazila.

Z Fiore Dell`Onda mám stejno pocity (akorát na mě držela líp - možná potřebuje pořádné horko).

Ty ostatní zatím neznám, ale z tvého popisu mě Lillà Lillà a Fior di Salina hodně zajímají. Tak si je znamenám na příští jaro.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:25

Fleur som tam včera nadšene poskakovala ako nezriadená pubiška . Akurát môj obľúbený odtieň farby na vlasy prestali robiť, tak budem testovať iný.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:27

jerry Ta Lillá je vyložene vydarená, Salina je príjemná, ale pomerne zameniteľná. Ale na leto si možno...hm...

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 05. července 2018 13:29

Aqua Allegoria Passiflora (Guerlain) - čerstvě naříznutá citronová kůra, pižmově hebká, s čerstvě pokosenou mladou trávou plnou rosy - hotový koncentrát svěžesti a optimismu. Ovšem rozvoněla se do ostré naprosto autentické vůně drcených kopřiv posypaných suchou písčitou hlínou. Na AA neobvykle dlouhá výdrž.

Be Delicious Flower Pop: Violet Pop (Donna Karan) - pižmově nasládlé jemné květinky, mezi kterými "vykvetla" zelená fialka s chypre nádechem. A rozvoněla se do jemné zelené chypre. Tak takové překvapení jsem ve fialovém flakónu s nápisem "Violet Pop" opravdu nečekala...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. července 2018 13:45

jerry 

Aqua Allegoria Passiflora (Guerlain

No vidíš, a někdo mi ji tu doporučoval

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 05. července 2018 14:46

Rozhodně to není vůně ke koupi naslepo (všimla jsem si, že v DTB je další podobná zkušenost jako ta moje) - nikde není řešeno, že na tobě nebude vonět pěkně (on ten začátek byl fakt povedený).

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. července 2018 23:17

slniecko Hele a mají to L´Erbolario někde poblíž centra? Jakože by byla teoretická šance je po návštěvě 1907 v rámci srazu v srpnu roněž zajít očichat?

Korsičanka Myslím, že snad Yvraine ten začátek docela chválila, ale nejsem si vůbec jistá. Mně se teda při zkoušení na letišti nelíbila ani trochu.

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 06. července 2018 07:16

wendulka  L´Erbolario je mimo centra v Avione v smere na letisko. Min. 30 min cesta.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. července 2018 08:17

catch Aha, tak to nic.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 06. července 2018 12:27

wendulka no, ale keby ste šli letecky

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. července 2018 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. července 2018 13:01

slniecko Však tam tramvaj taky jezdí, ne? Nebo autobus?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. července 2018 15:40

Korsičanka Představa, že jedu na výlet do Bratislavy (a to mám cestu o více než polovinu kratší než wendulka ) a odtud se ještě táhnu autobusem na periferii do Avionu, není příliš lákavá. To jedině, kdyby tam vedle L´Erbolaria byl ještě třeba butik Guerlainu, Caronu, Divine...