Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 19:37

Luna krásna "recenzia" 

jerry s Gabrielle súhlasím. Dnes som ju bola skúšať a presne ten pocit vo mne vyvolala - pekná, oddychová, neurazí, nenadchne a teda za tú cenu celkom zbytočná.

Okrem Gabrielle som ešte vo Fann natrafila na Forda, tak som rovno vyskúšala White Patchouli, Black Orchid EdT a Orchid Soleil na papieri a nezaujala ma ani jedna. Trochu som dúfala, že BO vo verzii EdT bude pre mňa znesiteľnejšia, ale nie, na ruku ju snáď ani nemusím skúšať. Naopak na ruku som si strekla Noir Pour Femme a tá za dnešný deň jednoznačne vyhrala, krásne spracovaná vanilka s ambrou  Keby som nemala toľko gurmániek na polici, tak by som ju asi potrebovala. Určite ju pôjdem ešte raz vyskúšať, keď nebudem mať nádchu.

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 20:26
Reakce na Luna:

Ach

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 21:08

Goldea The Roman Night (Bvlgari) - sladké dřevo s anýzem, ale pak už značně nepříjemná čpavá syntetika, ze které vylezla jasmínová guma. Tak nevím...

Tresor L'Absolu (Lancôme) - na začátku sladce kořeněná avivážovitá květinovka se slupkami z nezralých broskví. Postupně se přidala trocha jemné sladké ambry s tóny zapudrované jemně zakouřené kůže. Chvílemi probleskuje růže, ale obalená vanilkovým cukrem. Ve finále se přidal ještě nádech nakyslého ovocného bonbonu a ambrově sladká růže. Kupodivu je ale po rozvonění znatelně podobná původnímu (tj. nereformulovaněmu) Tresoru, akorát ve sladší podobě.

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 21:59
Reakce na Luna:

No jasně - babička. Máš její krásné oči, Lu

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 12:09
Reakce na jerry:

Goldea The Roman Night jsem zkoušela taky a mám z ní podobné, negativní pocity. Zkoušely jsme s dcerkou ve Fannu tři: Goldea, Goldea Rose a Goldea The Roman Night. Od téhle "černé" jsem čekala nejvíc a zkoušela jsem jí přímo já a nevěřila jsem svým očím, nebo spíše nosu, jak můžou do tak krásného luxusně temného flakónu nalít něco tak hrozného? 

Od Goldea Rose jsem naopak nečekala nic a plácla jí raději na zápěstí dcerce  a nakonec to byla nejhezčí vůně z těch tří - po zbytek odpoledne jsem čichala, jestli má někdo kolem Flower by Kenzo, a byla to právě ta Goldea Rose, šla krásně do růžově pudrové vůně.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 12:38
Reakce na Korsičanka:

Jee, našla jsem ji!  Akorát spis patří do retro fotek, já vím...

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:00
Reakce na daniela:

Přesně tak jsem dopadla taky - od Goldea Rose jsem čekala jen takovou zbytečnou odnož. A ona je to zatím moc pěkná pudrová růže. Ja to taková milá vůně, trochu nostalgická.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:22
Reakce na jerry:

Je pěkná, uvažuju že bych ji (časem) Míše koupila jako dárek, krásně jí sedla 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:25
Reakce na daniela:

To se nedivím, Míša má vkus vybraný (holt geny). Mě ostatně tenhle typ pudrové růžičky sedí nejvíc k "dorostenkám" - je to taková vůně do tanečních (Míša je s ohledem na parfémové geny v předstihu).

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:29
Reakce na jerry:

To víš, že mě napadlo pořídit si Goldea Rose i pro sebe - ale "dorostenka" teda už fakt nejsem 

Míše jsem nedávno donesla vzorky vůní Justin Bieber (ona i holky ze třídy po něm teď blázní), tak skákala radostí. A měla jsi vidět, jak protáhla obličej, když vyvanul hezký ovocně květinový začátek a rozvoněla se chemická laciná vůně... ani kvůli tomu celebritímu jménu by se tím prý nevoněla 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:32
Reakce na daniela:

Vždyť říkám - má vkus

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:34
Reakce na jerry:

Ještěže tak  A co tvoje "dorostenka", chodí ještě někdy na parfémové srazy? 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 13:46
Reakce na daniela:

V jejím případě to byla spíš náhoda, že se zastavila. Ta se "realizuje" v šatech a botách

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 14:08
Reakce na Luna:

Tak ty oči sis umělecky přizpůsobila:), nebo je přání otcem myšlenky/kresby? Babička sympoška 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 14:20
Reakce na jerry:

Tak to je otázka, co vyjde dráž 

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 14:21
Reakce na daniela:

Aspoň vidíš, co tě může čekat

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 14:27
Reakce na jerry:

Nestraš, Míšu oblečení taky dost baví a vystačí si s C&A a H&M 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 14:38
Reakce na Luna:

Momentálně jsem ulehla s angínou doma a Mon Guerlain se léčím. Nemůžu uvěřit, že ten protivný konec, který jsem tam měla při předchozím zkoušení, vůbec necítím. Že by to bylo rýmou? Nebo mi obrousila smysly Visa? Moc se mi MG líbí.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 15:45
Reakce na Korsičanka:

 Oči jsem tam teda šupla svoje. Babička měla úzké a nebesky modré. Tam se ve všech bodech míjíme.

alibi Mně se MG taky líbí, ale na flakon to nevidím. Guerlain si ale aspoň pořád drží nějakou laťku, to spíš Chanel to poslední dobou nějak nezvládá.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 19:09

Ještě ke Gabrielle, někde jsem kdysi četla nebo slyšela, že názor Coco byl, že žena by neměla vonět jak kytka.

Mně se Gabrielle líbí, je taková neškodná do nepohody a na mně i hezky voní. Je to taková univerzální elegantní jemná voda. Často člověk nemá chuť na pecky, to je tahle potom přijatelná. Nepřijde mi pouze dívčí, když se v ní cítím dobře