(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline jerry
Avatar
9012 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 11:06
Reakce na JankaM:

Prosím čím odličujete voděodolnou řasenku? Ty dvousložkové olejové  jsou hrozně mastné běžný odličovač na oči nestačí. Děkuji 

​Vyzkoušela jsem kdeco, dvousložkové i jednosložkové, levnější i drahé. Nakonec jsem zakotvila u zmiňovaného "chrpového" Rochera a prostřídávám jednosložkový s dvousložnovým.

A dokonce jsem ho kupovala jednomu kamarádovi - herci, který si stěžoval, že nemůže narazit na žádný pořádný odličovač očí.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 11:17

Garfie no moje na to právě taky celkem kašle, aby pak nebyla nešťastná, až jí na tom začne záležet... jí nemám kým strašit :) V pátek má narozeniny, tak to všechno to dostane (koupila jsem i kojac houbičku, nebo vymačkávátko na černé tečky :) ) a dostane k tomu i přednášku!

Já se ji tedy snažím trochu poučovat, jak o sebe a o pleť pečovat, ale celkem nezájem, asi si na vše musí dojít sama. Třeba s holením jsem to ani nestihla, jednou se na celkem dlouho zavřela do koupelny a vylezla s oholenýma nohama :) Ale holila se mojí žiletkou na int.partie Tak jsme valily do drogerie vše potřebné koupit, ale nemohla prostě říct předem :)

Offline Garfie
Avatar
23922 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 11:27

nonemy Konjac houbičku máme taky, na tu jsem zapomněla!

Hele, mojí bylo včera 13, akné má už rok určitě, možná dýl, ale fakt ji to vůbec nezajímá, teprve ty letošní prázdniny byly trochu zlomové. Musím to prostě hlídat já a být za otravnou matku. I když jsem pochopitelně ráda, že ji to vlastně zatím netrápí a neužírá se tím, jak vypadá. S holením jsem naštěstí přišla já dřív, bála jsem se nějakého experimentu s opilcou a podobně (vlastní dětské trauma, sloužila jsem za pokusného králíka starší sestře ). 

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 11:55

nonemy dlouze přemýšlím, máš používáš jinou na int.partie a jinou na nohy

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 12:18

Garfie no moja ty geny (po me) taky nic moc... Ale zatim dobry, klepy klep..

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 12:28

Garfie Tak to jí přeji všechno nejlepší! Moje bude mít 13 v pátek :) A máš pravdu, lepší, než kdyby se tím trápily. Blbý je, že to skoro jistě jednou dojde, člověk je chce od všeho trápení uchránit :) Tak to byla sestra fikaná, že to zkoušela nejdřív na tobě

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 12:32

JankaM na nohy používám epilátor. Vlastně na vše kromě int.partií, tam je jediné místo, kde bych to nedala :), tam používám klasickou žiletku (epilátor zvládám i v podpaží! ). Líbil by se mi Philips Lumea, ale je to nekřesťansky drahé :(

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 12:47

nonemy aha, myslela jsem jestli není dle obecného mínění fuj používat jednu žiletku na všechny partie

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 13:00

Miru Měla jsem hydratační krém z té oranžové řady Ginzing a noční masku v zeleném balení, oboje moc fajn. Příjemné na pleti, příjemná i vůně. Nedávno jsem se dívala na nějaký krém od nich, zkusila bych nejspíš z té řady A Perfect World. 

JankaM roky rokoucí používám na oči dvoufázovou odličovací emulzi od Ryoru, nepřijde mi moc mastná.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. zaří 2021 14:10

nonemy tvoje žiletka je ještě dobrá! Mamka právě používala nějakou tu opilcu, takže já začínala s tátovou žiletkou na krk (nosí plnovous) 

Musím si poznamenat ty vše tipy. Něco vyzkouším na své akné (ale to dospělé je prostě jiné), ale něco bych ráda pořídila ségře k Vánocům, je jí 12 a na čele to začíná být znát. Něco má od mamky, ale ona používá akorát tak krém z drogerie, nelíčí se, nic, tak se neorientuje.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 14:29
Reakce na Mha:

Koupila jsem si tohle na tvrdou kůži na nohách. Zatím nic, ale mám opravdu čekat, že to bude mít hnusné efekty, jak tvrdili zlí jazykové? 

​Toto vyskúšané nemám, ale moja guilty pleasure je to isté od Scholl....žiadne hnusné efekty, ale jemné nôžky. Ale predpokladám, že toto bude to isté, len za rozumnejšiu cenu.

Offline Annegret
Avatar
146 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 14:46

Mha ty "hnusne efekty" delaji exfoliacni masky. Obvykle je upozorneni i v navodu k pouziti. Cca 5 dni po aplikaci se zacne v carech odlupovat kuze z chodidel. Ale pak jsou chodidla krasna a hebka. 

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 16:34

Já mám teď pleť úplně hroznou, vždycky se mi na podzim strašně zhorší, už od gymplu se začátkem školního roku. Mastím se hl. v T-zóně, ucpaný póry, černý tečky a i takový hlubší boláky sem tam, teď i nad klíční kostí, ach jo. Co si mám z toho Ordinary vzít? Nic jsem ještě nezkoušela, zásoby kosmetiky skoro docházejí, tak bych to vzala pěkně z gruntu od nich nejlíp všecko.

Offline Garfie
Avatar
23922 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 16:43

Evaeva tina Mrkněte na instagramu na tuhle holčinu.  Má dost dobré rady a hodně propaguje právě tu "moji" pěnu a Ordinary. Podívejte se na stories na "Proměny", tam je tahle kombinace hodně častá (u dospělých).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. zaří 2021 17:57

Garfie kouknu na to, díky. U mě je to zřejmě kombinace stresu, hormonů a spíš suché/citlivé/ dehydratované pleti, ale třeba ten tonik od ordinary mě zaujal. U ségry je to klasická puberta, tam to bude jednodušší.

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 18:18

Garfie děkuju, když já nemám instagram

Offline Garfie
Avatar
23922 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 18:26

tina Není to přístupný bez přihlášení? Ona dost na tyhle problémy doporučuje na mytí právě tu pěnu Lobey a na dočištění tonic od Ordinary, co se tu o něm mluví. 

Evaeva Má spoustu zajímavých tipů a poznatků, určitě se v něčem najdeš. 

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 18:37

Garfie tu pěnu určitě zkusím, něco z Ordinary taky vyberu a asi si teda ten insta konečně založím, nechce mě to tam pustit...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 19:42

vanilka 

Díky.

Mně byly sympatické nějaké věci s tím olivově zeleným obalem. Ale zjistila jsem, že ne vše je ok(jsem nemožně závislá na cosdna tabulce...)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. zaří 2021 20:29

slniecko Annegret Díky!

Zatím ani lepra ani malomocenstvi a bohužel ani jemné nožky, asi jsem byla moc lakomá a levný výrobek nemá spravny efekt.