(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 08:29

vanilka Já si naposledy koupila tonikum Lavera Pure Beauty a jsem spokojená. Chtěla jsem přírodní, tedy bez parabenů, silikonů apod. Ale záleží taky jakou máš pleť, toto je určeno spíše pro mastnou, obsahuje i kyselinu salicylovou (v malé míře, nijak neštípe). A krásně voní :)

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 08:36

0zero7 k Ordinary Glycolic acid toniku: na webu pisou 1xdenne, takto to zacala pouzivat dcera (12 let) s huste zacinajicim akne, ucpane pory, cerne tecky vsude, hruba plet, sem tam neco rozsapanyho  A pomohlo to neskutecne, spolu s Niacinamid Zinkem a ma plet jak detskou prdelku. Tak jsem se ale vydesila, jestli je to spravne, pouzivat denne. (Jako ona to tak trosku osmudla, nijak moc produktu, zadne peclive nebo intenzivni drhnuti...)

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 08:37

0zero7 Děkuju, něco z toho zkusím. Nejspíš Pixi.

nonemy Tak to by asi pro mě nebylo, mastnou nemám, mám už zralou . Ale díky.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 08:42

vanilka to se nevylučuje, zralou mám taky

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 08:44

PavlenaJá jsem četla info asi někde jinde, protože tam bylo, že se má používat max 2x týdně (cca každý 3.den), vždy jen večer. Myslela jsem, že denně rozhodně ne . Je fakt, že v kombinaci s Buffetem se mi za poslední měsíce pleť dost zlepšila a po večerním použití toho tonika mám ráno pleť krásně rozjasněnou. Právě bych jí chtěla mít takhle rozjasněnou každý den, ale bojím se to používat denně (abych se nesloupla ).

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 09:35

Pavlena To je pro mě super zpráva. Musím koupit dceři. Taky  má 12 let a teď přes prázdniny chudak "rozkvetla" na čele hodně.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 09:46

notnano tak si ale vyčkej na info o správném používání, spoléhám na agentku... U nás změna neskutečná. vanilka a ještě se zeptám (blbě), je to ten konkrétní produkt od Ordinary, tenhle

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 09:48

Pavlena ano přesně ten

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 17:14

Pavlena na plet co popisujes klidne! Ono na tom, na co se to pouziva hodne zalezi, ja se sussi muzu max 3x tydne, dcrea s pleti co ma klidne kazdy den. IMHO jediny co hrozi ze dlouhodoby pouzivani oslabi malicko plet, ale to by fakt musela valit porad a roky. Ten Nia/Zinc jsem koupila jamosce a je taky moc spokojena.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 17:16

vanilkaPixi je fajn, muzes vybrat z nekolika ruznych, princip ale podobny jako Ordinary, tak at se ti to nedabluje. Muzes i zkusit pouzivat Ordinary kazdy den a uvidis jestli ti to bude sedet. Fakt nejvic zalezi na pleti (si myslim ja). 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 17:25

Pavlena zas takovej expert nejsem haha, metoda pokus omyl sama na sobe a neco prectu, max z doby kdyz jsem v tom castecne pracovala mozna. Asi jsem to uz nekde psala, spousta lidi nakupuje (nebo nakupovalo) kosmetiku podle veku nebo typu (mastna, sucha). Myslim, ze je nejlepsi kupovat kosmetiku podle toho s cim mam concern (nevim, jak to napsat cesky, co se mi nelibi, nejsem spokojena atd), pak mam nejlepsi vysledek. Plus to jestli je treba plet sucha nebo mastna uz zahrnes do nakupu, klidne pouzivam hydratacni krem ze zakladni rady, kdyz je dobrej plus neco na oci oznaceny 50+, kdyz mi to vyhovuje a vidim vysledek. 

Online Len
Avatar
2205 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 17:40

vanilka Skvělý hydratační tonikum je od Hemptouch, je přírodní a jsem s ním maximálně spokojená. Jmenuje se to hydratační rozjasňující esence. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 17:48

Len 

0zero7  díky . Takže po rozjasňujícím už koukat nebudu, to už splňuje to Ordinary. Jen nějaké klasické, hydratační.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 19:00

0zero7 dik dik, jsi me uklidnila...! Jsem strasne rada, ze jsem na Ordinary narazila, cena vs.vykon vychazi skvele. 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 20:11

Pavlena NZ! Super, ze vyhovuje!

Online Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 21:21

notna Pavlena Pro holky ještě doporučuju na běžné mytí Lobey, fakt skvělá. 

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 21:54

Garfie Díky!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 23:01

Počujte, ako niekto, ktoo sa kozmetickým salónom vyhýba, ako len môže (neznášam, keď na mňa niekto siaha) a chodila som naposledy pravidelne v puberte s akné a medzitým v dospelosti len pár ojedinelých pokusov, mám blbý dotaz.

Totiž mojich pubišov pravidelne vysielam do blízkeho kozmetického salóna, má v okolí dobrú povesť a je priamo na našej ulici...no ale teraz som zistila, že oni im tú pleť pred čistením nenaparujú. To sa mi ešte nestalo, mne vždy pri kozmetickom čistení najprv pleť naparili. Vraj im dajú najprv nejakú masku, ktorá im to má "zmäkčiť", ale tak to sa mi nejako nezdá dosť....len možno som uviazla v praveku.

Je to ok postup?

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 23:04

slniecko Masku nebo jiný přípravek na změkčení kůže jsem párkrát na kosmetice vyzkoušela. Někde to tak dělají. Ale mě to nevyhovuje. Je mi to nepříjemné.

Offline Candance
Avatar
5347 příspěvků moje polička 01. zaří 2021 23:33

slniecko mne to tak delaji vzdycky. Zmekcovadlo a pak cisteni. Ja mam ale cistou plet . Vicemene