(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Online prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 29. října 2018 15:52

viktorka_od splavu ale tak já vím, že si občas pokožka dělá co se jí zrovna zachce bez ohledu na to, co by správně dělat měla  

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 19:00

Dneska jsem poprvé po odlíčení použila Matrixyl. Zdá se mi, že mi pleť trochu stahuje, není mi to příjemné (možná proto, že jsem zvyklá na noc víc promastit, dávám si výživnější krémy nebo oleje). Můžu přes něj dát ještě krém? Třeba Nuxe noční? Nebo se to nesmí/nedoporučuje/pozbývá smyslu?  To samé Retinoid (ve squalanu). Ten se může vrstvit? Dáváte ještě něco přes něj?

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 16:50

vanilka pres matrixyl jsem krem davala, je to jen serum. To druhe jsem nezkousela, ale skvalan pouzivam v zime poranu misto kremu, tak nevim jestli neni zbytecne pres nej jeste davat neco dalsiho, mne staci. Ale asi je to dost o pocitu 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 18:24

Friga  Já se právě řídila pocitem a asi po hodině ten noční krém na to dala. Uvidím, jak ten Retinoid. Třeba to nebude potřeba, když je tam ten olej. Děkuji za názor!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 19:21

vanilka Na matrixyl môžeš dať v pohode krém alebo olej ktorý používaš bežne. Ten Retinoid (mám 5%) mi normálne na noc stačí, ale keď mám horší deň alebo proste len tak raz za čas dám na pleť ešte šípkový olej. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. listopadu 2018 19:40

paktofonika  děkuji

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 03. února 2019 10:18

Znáte někdo kosmetiku SynCare? Pokud ano, jak hodnotíte? Díky.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 03. února 2019 12:05

Ava Já asi 2 měsíce používám krém, který mi doporučila kosmetička: SynCare Biomineral výživný. Zatím jsem spokojená. Mám smíšenou pleť, T-zóna se mi hodně mastí, ale jinak mám pleť přes zimu hodně vysušenou, takže se mi dělá akné, ale když na to nasadím nějaký vysušující krém, tak se mi zase dělají suchá místa. Tento krém je vyživující pro suchou pleť, ale je velmi lehký, nemastí. Pro mě tedy nyní ideální. Ale kdo má vyloženě suchou pleť, tak mu nevyhovuje. 

Potom jsem si od nich koupila SynCare Neoderm na suché a popraskané rty, měl by regenerovat pokožku. Je to asi trochu lepší, ale žádný zázrak. Bohužel mám rty v zimě tak suché, že se mi nestačí zahojit a kůže se odlupuje stále dokola.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 04. února 2019 10:23

Ava Moje mama chodi ke kosmeticce, ktera s touto kosmetikou pracuje, takze me zasobuje :)

Mela jsem BB krem, ten mi prisel dobry, nedelal mi supinky na nose, jako vetsina, asi to byl ten DermaBotexin

Pak jsem mela ocni krem, ted nevim, ktery, maji jich hodne, ale stejne jsem nevidela zadny vysledek

A ted mam hyaluronove serum, tam jsem si puvodne spatne precetla navod, cetla jsem, ze pouzivajte trikrat denne, tak si rikam, jako jak v poledne, budu to pouzivat rano i vecer a po par dnech me zacalo to čelo svedit, tak jsem zjistila, ze psali, trikrat tydne, tak si rikam, ze tam asi opravdu neco aktivniho je :)

je to toto:

https://www.syncare.cz/obchod/multi-volume-100-kyselina-hyaluronova-omlazujici-serum

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 12. února 2019 22:10

Pokud dáváte na noc Matrixyl, dáváte ještě něco na něj?

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 13. února 2019 16:43

Ronna davam krem nebo olej

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 22. března 2019 12:33

Mate prosim nejakou osvedcenou masku na vlasy?musela jsem zrusit zitrejsi kadernici a dalsi termin mam az v kvetnu. Vlasy mam v koncich hodne suche. Neznicene, ale suche se sklonem se trepit, takze je musim dost strihat a nikdy jsem je nemela delsi nez na lopatky. Pouzivam sampon,kondicioner a obcas olej do koncu. Ted bych potrebovala pritvrdit:)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 22. března 2019 14:00

Gatita Nerada to rikam, protoze testuji na zviratech, ale nic lepsiho, nez je modra maska od redkenu jsem zatim nenasla

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 22. března 2019 14:15

Solathis diky, mas na mysli extreme strength builder?

Masky bezne nepouzivam, ty co jsem mela, mi proste prisly jen jako dalsi kondicioner...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 22. března 2019 18:00

Gatita Ano, extreme strength builder plus, fakt mi behem jednoho pouziti zachranil vlasy ze stavu prakticky na odpis na krasny hebky vlasy.

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 25. března 2019 08:32

Solathis diky. Nakonec jsem vzala masku z rady primo na suche vlasy, ale taky od redkenu. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 25. března 2019 08:48

Gatita Jasne, tak snad bude slouzit. Ten modry je pro namahane barvene vlasy, kam spada i odbarvovani, takze i na suchy, proto me napadl :) 

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 08:08

Potřebovala bych nějaký samoopalovací krém na obličej. Zatím všechno,co jsem kdy zkusila,bylo žluté a smrdělo. Máte někdo vyzkoušený tip?

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 15:37

rozarka Mně se nejvíc osvědčily kapky Clarins, které se přidávají do běžné péče. Rozmícháš si na hřbetu dlaně s denním či nočním krémem a množstvím kapek sama pohodlně reguluješ míru opálení, které chceš dosáhnout.

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 18:15

Fleur Děkuju,to zní dobře. Kdysi jsem měla nějaký fluid od Max factor,byl senzační,ale jak už to bývá,výroba skončila a ted' všude vidím klasické samoopalováky.