(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:21

barbucha ještě mi kamarádka, co hodně otejká, doporučovala vychlazený lžičky nebo pytlíky od čaje, ale to asi znáš...

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:34

Potrefenáhusa 

Jo, nachlazený lžičky, co ti k tomu pytli pod vokem přimrznou...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:35
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:36

barbucha p.s.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:37

Potrefenáhusa 

Jo, to se přímo nabízí!

Offline continuity
Avatar
33545 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:47

barbucha nachlazený lžičky jsem teda zkoušela jenom po probrečený noci a nic moc teda. Kup si nejakej chladivej gel radši. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:48

continuity 

Ty jsou asi lepší jenom na horní víčka, když opuchnou. Na ty spodní pytle to chce něco víc než lžičku

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 23:57

barbucha ja poznam pod ocima (pod jednim teda specificky) zadrzenou vodu. v momente kdy jim striktne zdrave tak cajk, ale to asi nechces lsyset. Kofein od Ordinary dobrej. 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 08:21

nemáte někdo tip na šetrný odstaňovač chloupků na bradě? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 08:47

0zero7 

Ale chci to slyšet, chci! Protože by mě zajímalo, co s tou vodou dělat... evidentně ji zadržuju dost. Jako jím zdravě bych řekla, resp. ne nějak prasecky... co je dobrý na to vodvodnění? Piju dost, vitamínů mam taky dost, pilulky žádný nechci... 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:06

barbucha Mně se naopak udělají ještě větší pytle pod očima když piju málo.

Potřebovala bych taky stáhnout dolní víčka, ale po konzultaci s plast. lékařem jsem byla upozorněná na to, že jak mám ty vaky velký a chtěla bych je fakt "vyhladit", že bych mohla po operaci mít výraz vytřeštěného oka a okraj oka by mi mohl viset. Takže prý rozumně, ale malé váčky by mi zbyly. Takže jsem to odpískala...

Hele dobrý je ten krém od La Roche-Posey, chválí si ho dcera ( má kousek po 40 ), já zase nedám dopustit na Renergie Yeux Multi-Lift od Lancome. Ten mi je přece jen uvede do snesitelnější a koukatelnější podoby.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:18

barbucha četla jsem někde, že petrželový čaj, ale nezkoušela jsem :) 

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:31

barbucha lymfatická masáž, bylinky, pohyb, sauna...plus hodně pít. já v létě ještě kofein. cokokoliv co rozproudí oběh vody v těle, nejen vypudí vodu. někteří lidé jsou holt vodnatější (sama k nim patřím), jiní jsou sušší konstituce.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 10:32

barbucha omezit sacharidy a alkohol:P

mne teda pomaha pit hodne kafe:-) ale mam nizky tlak, tak muzu, nevim jak ty

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 11:49

barbucha ...a až všechny předchozí doporučení vyzkoušíš a náááhodou zjistíš, že jsou stejně naprd, tak dej vědět pošlu ti link, ať víš co máš od toho "řezníka se skalpelem" chtít. Kamarádka nedávno absolvovala a nechtěla jsem věřit, že není po liftingu celého obličeje.

Kofein jako složka v krému je skvělý do určitého věku a určitého stavu kůže

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:04

barbucha omezit sacharidy a alkohol:P

​Dobrá rada nad zlato To spíš přestanu úplně solit!

prďola 

No uvidíme. Poslední dobou mam ty pytle nechutný... známá na nich byla před časem, prej to nějak vodsávali nebo co... já se spíš bojim že to budu mít do měsíce zpátky. Jako že bych měla řešit nejdřív tu příčinu radši, to přece neni jen kosmetický... Ale to nevim na koho se vobrátit - jako na praktickou doktorku? Na internistu? Na ORL? Na kožní... oční? Se poptám, holt budu v nejhorším případě za cvoka. Tý vody mam prostě hodně: když se dloubnu do nohy, tak ďolíček drží dlouho!

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:12

Šmarjá, som si dnes na túto debatu spomenula...

...ako nezabite ma...

...len riešime v rodine na niekoľkých frontoch hemeridy, no a práve som sa dozvedela, že po krémoch na ne je zháňka, pretože si ich ženy dávajú pod oči kvôli opuchom

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:20

barbucha Řešit příčinu zadržování vody určitě ano, od toho tě rozhodně nechci odrazovat. Primárně bych to asi řešila u praktický, protože se to může týkat zavodnění celého organizmu a nateklá spodní víčka jsou jen side-effekt.

Ohledně té korekce spodních víček - u mé známé se právě nejednalo jen o odsátí tukový výhřezů (eh! miluju tyhle řeznický výrazy! ), ale oni jí zpevnili celý spodní kruhový sval, takže spodní víčko neodstává/neodchlipuje se od oka a nemá po odsátí žádnou "prohlubeň", která se tam občas tvořila. Fakt mě potěšilo vidět, že se v příštích letech nebudu muset bát pod ten skalpel jít

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:20

slniecko 

To neni nic novýho, už jsem to taky slyšela. Ale eště nevyzkoušela!

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 15. ledna 2020 12:22

slniecko tak to je fakt vyšší level! To si budu muset nastudovat ingredience