(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 11:31

prďola no jako šprcka to nevypadá... ale ten cucflek to nejspíš udělat umí

Offline prďola
Avatar
3729 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 11:58

RoSa aha! tak tohle udělátko neznám ale obávám se, že to buď nebude fungovat, anebo bude, ale právě jako generátor cucfleků. asi bude záležet i na tom, jak je pokožka na to čištění připravená - napařená, protože jinak je to rasovina

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 14:46

Mutziputzi Měla jsem vzorek a je moc příjemný na pleti, dobře hydratuje. Z hlediska dlouhodobého používání nemám zkušenost, ale hodlám si ho pořídit.

Offline prďola
Avatar
3729 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 18:41

RoSa toto jsem měla na mysli a to je dost na houby

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 12:03

RoSa kde si na to narazila? Snažím sa to googliť a furt ma to hádže na indické obchody

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 12:08

chocholka Mne ten HD od Catrice hrozne vysusoval pleť. Keby som si mala v drogérii vybrať tak Healthy mix od Bourjois pripadne som skúšala od Nyx can't stop won't stop a ten nie je marný a dajú ti aj vzorku. Ja som si teda pýtala vzorky aj v drogérii, predavačkám to je v podstate jedno, aspoň ja som nikdy problém nemala. Vzorky sú skôr problém v Sephore :D

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 15:18

slniecko

mamka to někde na webu koupila, ale netuším kde... já jsem našla tyhle stránky

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 16:09

RoSa aha, vďaka. A mamke to funguje dobre?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 16:40

slniecko Na poštovné zdarma pozor, nevrátia ti peniaze na slovenský účet, vyžadujú český. No a komunikácia s nimi...

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 16:54

mitford sister zajimavy cteni, mam v podstate stejnej problem, ale tu rutinu, co popisujes, to je na me prilis slozity

Takze exfoliaci provadim teda mechanicky, no. Ale na co nedam dopustit a co mi zachranilo oblicej je SebaMed Clear Face gel (ja teda pouzivam celou tu radu vcetne cisteni, ale ten gel je svatej gral). Co ho pouzivam, tak to hrubnuti a rohovateni je mnohem mirnejsi, pupinky v podstate zadny. Neobjevit ho, zacla jsem nosit pres oblicej papirovej pytel, fakt. 

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 18:00

slniecko tak ho koupila tady: venda.cz

a funguje dobře, jen fakt musí být pleť napařená (ručníkem, po koupeli/sprše), jinak hrozej ty cucfleky

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 18:01

Lama_z_Lana Mne treba zas moc nepomohl. Ale neni spatnej, to ne;-)))

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 18:10

Karja ja ho tehda pred rokem poridila z ciryho zoufalstvi na zaklade recenze "kdyz uz jste zkusili vsechno a nic nepomhlo". Na me to efekt melo velkej - ale spis nez pro to, co obsahuje (to slozeni je vlastne dost obycejny), tak pro to co neobsahuje. Jako by nechal si tu plet pomoct sama nebo jak to rict. Pac kdyz jsem od ty zkusila pouzit cokoliv jinyho, tak vysev jako prase. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 27. zaří 2019 20:52

paktofonika jasné, vďaka za upozornenie!

RoSa ďakujem!

aj keď teda, ja som zbabelec, asi počkám, kým to bude mať viac ľudí, aké budú všeobecné referencie...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 28. zaří 2019 13:58

Znáte někdo italskou značku Diego Dalla Palma.?

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. zaří 2019 14:53

Miru mala som od nich úúúúžasnú riasenku Transformista, spomínam na ňu so slzou v oku. Ešte sa mi raz podarilo ukoristiť niekde ceruzku na oči a tá je fajn, ale ničím nie výnimočná. Ale tá riasenka....

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 28. zaří 2019 15:06

slniecko 

...dostala jsem na tuto kosmetiku tip od jedné slečny. Krémy jsou dražší, ale dekorativka celkem jde, něco mají i na notino...

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. zaří 2019 16:08

Miru hej, na notine som to vtedy aj ja kupovala.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:54

Myslim, ze nekdo ma Lush Godivu a pak ten fialovy kondicioner na blond vlasy, muzete prosim poreferovat? Godivu pouzivam obcas, ale ten fialovy kondicioner neznam, vcera jsem kupovala tuhe kremy a cleansery a dali mi vzorek, tak to chci dneska zkusit. Nejake postrehy?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 08. října 2019 22:30

jako správná ovce jsem si pořídila zde doporučený makeup catrice za pár kaček - výborně matuje a nevysušuje, fakt skvělý tip, tímto děkuju ?stes? asi.. a taky olej Nuxe a k tomu směřuje můj dotaz, takový úchvatný zázrak, to nebude samo sebou.. prosím prďola 0zero7 nebo kdokoliv kdo se orientuje ve složení kosmetiky, co na něj říkáte? mně to pocitově připadá jako 99% silikonu a parfém (velmi příjemný), ve skutečnosti udávají teda nějaké přírodní oleje a jako první nějaký isopropyl isostearate což netuším co je. nijak zvlášť se obvykle složením nezabývám jen bych si už ve svým věku netroufla vyrobit si na xichtě/těle nějaký problém, že už bych se ho taky nemusela zbavit