(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Online Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 11. října 2019 14:17

jerry Jasny, ja prehlidla prispevek mildord sister....no dobry, tak je to temer asi na kazdou plet, tak to asi vyzkousim....ted mi dojde den ten rozsirenej skin food light od Weledy, tak musim taky nahradit jeste tenhle krem, chci ted zmenu, I kdyz mozna si ho na zimu poridim jeste a na leto neco lehciho....

Online jerry
Avatar
8894 příspěvků moje polička 11. října 2019 15:03

mitford sister Karja 

Mě zaujala i ta vůně.

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 11. října 2019 15:33

jerry no on se švestkový olej lisuje z švestkových pecek , takže blízko k mandlím nebo marcipánu mít určitě bude

Offline mitford sister
Avatar
1373 příspěvků moje polička 11. října 2019 15:37

prďola já čekala, že to bude vonět po slivovici :)))

ale je to fakt asi marcipán

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 11. října 2019 15:43

mitford sister dobrý očekávání! tak mě napadá, jestli není na trhu kosmetiky nějaká díra a tudíž příležitost?!

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 11. října 2019 16:14
Reakce na Karja:

slniecko A tobe ten ricinovy olej zabral? O nem jsem slysela, tak nevim, zda vyzlouset ten nebo se pidit po necem dalsim;-). Ja ted nemam moc casu se kraslit rano, tak holt musim byt krasna diky vecerni peci:-D:-D

​No takto, ja mám mihalnice pomerne slušné tak či tak, ale rozhodne boli pri pravidelnom používaní také pevnejšie a vyživenejšie. Ale zrasované obočie mi to zreparovalo viditeľne. Len je to fakt prplačka a niekto ma strašil, že to môže byť škodlivé, ak sa to dostane do oka, tak neviem.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 11. října 2019 16:15
Reakce na prďola:

slniecko vyzkoušej třeba konkrétně toto: Revitalash sérum na řasy nebo Realash

​vďaka, kuknem sa po nich!

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 11. října 2019 16:34

slniecko me ricinovy olej v ocich stipe, proto si nedelam ten odlicovac na rasy. ale ja mam oci dost citlive

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 12. října 2019 19:58

prďola odličovač robím z mandľového oleja. Ricínový mám vo vyčistenom obale od riasenky, len ho aplikujem (ak mám práve obdobie, keď nie som lenivá sa o seba viac starať) priamo na riasy a na obočie, ale tak určite neviem zabrániť tomu, aby sa prípadne niečo mohlo dostať do toho oka.

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2019 11:38
Reakce na slniecko:

prďola odličovač robím z mandľového oleja. 

​Opravdu je výroba vlastního dvoufázového odličovače tak snadná ? voda : olej v poměru 2:1 ?

Mám celkem velkou spotřebu, tak bych to ráda vyzkoušela. Děkuji za odpověď 

Online Aranel
Avatar
4442 příspěvků moje polička 17. října 2019 11:40

Mini Já dělám růžová voda : mandlový olej v poměru 4:1 (teda podle oka od potoka). Funguje to dobře...

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. října 2019 11:46
Reakce na Mini:

​Opravdu je výroba vlastního dvoufázového odličovače tak snadná ? voda : olej v poměru 2:1 ?

Mám celkem velkou spotřebu, tak bych to ráda vyzkoušela. Děkuji za odpověď 

​4:1, dávam mandľový olej (1 diel) a ružovú vodu (4 diely), keby som dávala čistú vodu, tak minimálne prevarenú, ak nie nejakú destilovanú. A robím to do vydezinfikovanej liekovky v pomerne malých množstvách - neviem teraz z hlavy, či má 30, alebo 50ml (robím to už len od oka), ak by som to robila vo väčšom množstve, musela by som pridať nejaký konzervant.

Online jerry
Avatar
8894 příspěvků moje polička 17. října 2019 11:59
Reakce na mitford sister:

a když už jsem tu, tak chci jen tak do éteru vychválit švestkový olej od saloos. má úžasnou vůni (ani ne po švestkách, spíš jako po perníku nebo nějaký buchtě nebo nevím, neumím to určit) a na pleti působí velmi dobře

​Musím ti poděkovat za ten tip na švestkový olej - nejen, že krásně voní (otevřený po mandlích, na kůži je to ten zmíněný perník/piškot/vánoční perníčky tak nějak dohromady), ale je moc příjemný na obličej, protože se hned vsákne a nemastí. Akorát dopotřebovávám Squalane & Kamélie, tak si mi "švestka" hodí.

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2019 18:04

slniecko Dekuji Ruzovou vodu jsem mela v planu Spotrebuji odlicovace klidne 200ml za mesic tak to snad pujde bez konzervantu

Offline mitford sister
Avatar
1373 příspěvků moje polička 17. října 2019 19:15

jerry rádo se stalo. voní fakt famozně, jako tisíc dobrot :)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. října 2019 19:38

slniecko jakou ruzovou vodu prosim pouzivas? Objednavam od Make me bio, ale delaji jen 100ml baleni a docela me stve ta spotreba plastu, vyuzila bych vetsi baleni. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. října 2019 19:40

mitford sister a ja taky dekuju, koupila jsem hned v nedeli a od te doby jsem jiny nepouzila

Online Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 17. října 2019 20:15

Krehutka Taky uvítám tip, Make me bio jsem párkrát objednala, ale uplně mi to nevoní...

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. října 2019 21:21

Krehutka poväčšine Purity Vision, robia aj 250ml balenie v skle.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. října 2019 21:28

slniecko diky, priste zkusím objednat tuhle