Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 19:43

Keď som používala Nuxe, a ešte nebol v každej lekárni, tak medzi tý, čo som si objednávala cez feelunique za plné ceny a tými, čo som si kupovala cez tieto e-shopy, bol jediný rozdiel - ten lacnejší bol vyrábaný v Poľsku. Inak v zložení, konzistencii atĎ. som nenašla rozdiel. Ale je to už pár rokov.

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:52

Kokoska EDITH4B Popravdě nevím jak je to s krémy, já si kdysi kupovala přes notino i elnino parfémy, ale stalo se mi dvakrát, že ty parfémy "divně" smrděly, jako kdyby byly zkažené (ale už nevím, který z těch obchodů to byl...). Takže jsem tam po této zkušenosti přestala nakupovat parfémy a veškerou kosmetiku, už tomu moc neveřím. Moje kosmetička mi kdysi říkala, že by si tam krém nikdy nekoupila, kvůli tomu jak to skladují. Ale zase upřímně kdoví, jak to skladují ty kamenné obbchody, že Já jenom po té zkušenosti už tam prostě nenakupuji, i když ten rozdíl je tedy lákavý.

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:55

Kokoska EDITH4B A ještě jsem zapomněla, občas mívají na Nuxe slevu na drmaxovi, nebo takovéto 1+1 zdarma... kupovala jsem takto na jaře... teď v létě bohužel za plnou

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 23:59

Kokoska EDITH4B možná ty akce budou i na netu, ja kupovala přímo v lékarně, vždy mi k tomu dali nějaké menší balení zdarma, třeba tu růžovou micelárku, ale z té jsem nadšená nebyla..

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 00:20

Slunecnice Chápu. Já na Notinu nakupuju a špatnou zkušenost nemám. Jak je to s elninem nevím...

Offline Kokoska
Avatar
28177 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 10:12

Slunecnice parfém bych na Notinu nekoupila, mám špatnou zkušenost s pánským. Ale šampóny a dekorativka byly vždycky v pořádku. Skladování parfémů je otázka, ale když vidím třeba v Sephoře, jak jim na těch poličkách na to praží žárovky, tak taky nic moc. Vždycky prosím, ať mi dají zespoda ze zásuvky, občas se diví.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 12:35

Ja jsem na zaklade zdejsiho kolektivniho chvaleni uz nekdy v lednu zakoupila ten noční Nuxe. Nutno rict, ze to je nejdrazsi krem, jaky jsem v zivote pouzila (aby to dokreslilo moji recenzi - nerikam, ze je to vyhoda nebo nevyhoda).

Bohuzel nejake vyznamne nadseni se nekonalo. Na zacatku (v zime) jsem ho nemohla pouzivat skoro vubec, prislo mi, ze je to "malo", musela jsem nasadit neco, cim se plet vic "nacucala" (minimalne pocitove). Pak jsem mela dlouhou pauzu a zkusila jsem ho znovu v lete. Je docela fajn, ale ze bych citila nejaky rozdil oproti predchozimu kremu za cca 100, to se rict neda. Co mi na nem vyslovene nevyhovuje, je konzistence, prijde mi, ze se hodne spatne rozmazava, abych mela pocit, ze jsem pokryla cely oblicej, musela bych ho nakydat mnohem vic, nez jsem zvykla. Jinak voni vcelku hezky, ackoli trochu chemicky, musela jsem si chvili zvykat. To jen tak  muj pohled 

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 21:04

EDITH4B Kokoska Jasně, pokud bych neměla tu špatnou zkušenost, tak tam nakupuji teď taky U nás na Notinu nakupuje celá ženská část rodiny a vždy bez problémů.

A s tou Sephorou to máme úplně stejně! Já nakupuji parfémy teď pouze tam, vždy když mám slevu, a už se mi tam zase stalo, že mi stříkli zkažený vzorek. No pod těmi žárovkami se tomu vůbec nedivím. Takže taky vždycky chci pouze ze zásuvky a zatím vždy ok

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 21. zaří 2018 21:18

MP Meri Musím s vámi souhlasit s tou vůní. Některé řady mají hodně specifickou a výraznou vůni, kterou ne každý snese. Já si jako první koupila hydratační creme fraiche de beaute (myslím ho zminovala 0zero7) a už jsem si ho podruhé nekoupila, protože s tou vůní jsem se prostě nesžila. I když jinak by byl fajn. Ale třeba ten prodigieuse mi nevadí. A dokonce ten denní Nuxellence Eclat mi vyložene voní A co mě vlastně taky překvapilo... Mám hodně citlivou pleť, což se s navoněnými krémy moc nesnese, ale tady mi to vůbec nevadí. 

Tím nechci Nuxe propagovat jakou nějakou super značku, každému stejně vyhovuje něco jiného, ale ten Eclat mě prostě vyloženě nadchnul

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 03. října 2018 19:11
Reakce na vanilka:

0zero7 ten gel Neutrogena alkohol neobsahuje, teda pokud to není schovaný za jiným názvem, v tom se moc nevyznám. Ale odličuje dobře a pleť je po něm hezky hebká, hydratovaná. Jsem s ním moc spokojená.

Myslíš nějaký heřmánkový od Clarins? Neznám. Který?

Anti aging nepoužívám, ted hlavně tu hydrataci. Ten fluid Atok je výborný.

Jinak mám za sebou i pár výrobků ordinary a musím říct, že s mojí pletí se žádný zázrak nestal. Měla jsem HA, caffeine, hydratační krem a vitamin C - ten mi byl vyloženě nepříjemný. Snad jen ten hydr.krém bych koupila znovu, ten byl fajn, ale taky žádný zázrak. Prostě normální univerzální krém.

​Omlouvam se za zpozdeni, konecne jsem zpet z dovolene :)

Jestli gel Neutrogena neobsahuje alkohol tak dobry (nedivala jsem se na slozeni, alkohol by na oblicej nemel vubec prijit) 

Hermankovy tonic od Clarins je tenhle je fajn a staci trosku, dobre navlhci plet pred serem a kremem. Koupila jsem ted petrzelovy Aesop tonik, tak uvidim az vyzkousim. 

Ordinary vidim na kamaradce ze ma daleko lepsi plet po jedne kyseline a matrixylu, plus jeste retinoid, ja najedu zas na retinoid ted jak se ochladi. S tim amm vysledky. Jinak jsem mela i veci co fajn, ale zasadne nenadchly.

Ono je v peci o plet nejdulezitejsi dukladnost, dobre vycistit a osetrit, dvakrat za den kazdy den. Jinak se vysledek proste nedostavi nebo dostavi, ale nic moc a za dlouho. 

Offline Kokoska
Avatar
28177 příspěvků moje polička 03. října 2018 20:34

http://www.sephora.cz/Pece-o-plet/Cilena-pece/Hydratacni-vyzivujici/GinZing-Moisturizer-Hydratacni-krem/P238703

Dostala jsem tenhle krem a je moc prijemny, pleť se mi zda odpočatá a svezejsi.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 04. října 2018 07:25

0zero7 Moc děkuju! Ten heřmánkový Clarins si pořídím.

Offline KonečněTady
Avatar
139 příspěvků moje polička 04. října 2018 09:55

Nemáte prosím doporučení na nějakou jemnou kosmetiku pro dceru (12 let)? Má stejně jako já velmi citlivou kůži se sklonem k vysušování, v poslední době se jí začaly dělat zanícená místa (prostě beďary), obzvlášť kolem nosu. 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 04. října 2018 10:15

KonečněTady  Zkusila bych ten Clear face od Sebamedu. Ma uplne jednoduchy nekomedogenni slozeni a je doporucovan jako hydratacni gel pro lidi, kteri na jinou kosmetkou reguji precitlivele/osypou se. Mne pomohl dost.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. října 2018 10:52

KonečněTady mojej kupujem The Body Shop tú radu s E vitamínom + tyčinku na vyrážky z rady Tea tree.

Offline KonečněTady
Avatar
139 příspěvků moje polička 04. října 2018 14:25

Lama_z_Lana slniecko Moc díky moc oběma. Zkusím ten Sebamed, ten seženu i tady v lékárně. Tyčinka z Tea tree se bude do budoucna určitě taky hodit. Jak budu mít cestu do Bodyshopu, tak zkusím i něco z té řady 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 04. října 2018 14:44

KonečněTady  Ja ho kdyztak kupuju normalne v DM.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 05. října 2018 20:09

Vyzkousela jsem petrzelovy tonik a primrose hydratacni krem Aesop a fajn to je, moc prijemne. Asi poridim i dalsi veci az mi dojde co mam a budu kombinovat s Clarins atd

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 28. října 2018 11:11

0zero7 tak já hlásim, clarins olej je fajn zatím, za tu dobu co používám sem se po něm neosypala, což je velký plus. Pořídila sem si k tomu ještě od clarins nějaký matující fluid na den, tak používám večer olej a in two minds hydratator od aesop a ráno marine hyaluronic od ordinary a ten fluid. A dobrý. Tak doufám, že mi to zas chvíli vydrží, ta moje pleť.

jinak jak si zmiňovala ten exfoliační mycí gel od aesopu..no tak sem ho zkusila a koupila ( ovlivnitelná) a jako sem spokojená, definitivní slovo padne, až se po dovolený vrátim do práce, ale zatím je moc fajn. Může se denně, má zvláštní, mně příjemnou vůni a hned po něm si dám krém, i když paní prodavačka tvrdila, že nevysušuje, což asi ne, jen si snažím zažít nějakej pro ruce dobrej zvyk..

jo a ještě(není to teda o obličeji, ale co už, přece nebudu skákat z vlákna do vlákna) dostala sem k tomu šamponu, co sem si koupila, vzorek hyrdatační masky na vlasy, já si to obvykle nedávám, ale tohle sem ze zvědavosti zkusila a jako super..dojedu vzorky a nejspíš si jí pak koupim..ona se jim ta politika nebejt lakomej na vzorky asi docela vyplácí 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 28. října 2018 11:15

Ounz 

...a jaký šampon a jakou masku?..