Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:50

0zero7 náhodou... Referát super. Já docela hřeším na to, že mám pleť fakt bez problémů. Používám jen ty denní a noční krémy a odličuju. Toť vše. Mám asi dobrý geny. Taky mi hádají o dost míň, páč zatím ani ty vrásky, na to jak jsem neustále vytlemená. A máš pravdu, on ten přístup k životu celkově dělá dost . Ale říkám si, že už by to trochu péče v tom věku zasluhovalo. Ordinary jsem zaregistrovala, jak tady v tom zhusta frčíte, ale přijde mi, že jsem na to moc líná. Zase by mi tu přibyla lahvička, kterou bych beztak ignorovala. Znám se. Každopádně díky za rady!!!

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:01

EDITH4B Tak to jsi dite stesteny, ja mam ksicht cajk, ale bez pece bych byla jinde, se maaaaas! Ja nejsem ten tri "hodinu v koupelne" typ, pokud na to vylozene nemam naladu, tak to uplne chapu, nastesti mam aspon vlasy vstala a sla. Tak dej pak vedet co jsi vybrala, jsem zvedava. 

Me uz zas pribyl na seznamu shopu Hermes, chjo. 

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:05

0zero7 EDITH4B Jenom si dovolím vpadnout do diskuze o denním krému od Nuxe - krémy Nuxe jsem začala používat teprve letos, na noc jedu také v prodigieuse, na den jsem stále tápala a teď téměř měsíc používám tento a zatím jsem nadšená. Pleť vypadá jasnější a sjednocenější, nebo jak to popsat. A asi na tom opravdu něco bude, všimlo si toho i okolí a to mám zrovna teď větší spánkový deficit kvůli synovým zubům :) Zatím se mi ještě nestalo, že bych někomu doporučila krém na obličej, ale tento mě hodně mile překvapil. A ještě moje pleť - hodně citlivá, smíšená, věk 38. Jediná vada na kráse je zatím cena, jedna z nejdražších řad od Nuxe

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:11
Reakce na 0zero7:

Me zaucovala jeste za blahe pameti Erin co byla na omlazeni, ta byla uzasna. POsilali jsme si pak i kosmetiku atd, to nevim jestli si zlaty casy Omlazeni.cz tady nekdo pamatuje...

​hmmmm... myslíš třeba eva1960, Tomas1974 a další z té skvadry? 

Offline Kkat
Avatar
300 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:12

0zero7 tak tenhle používam na noc. Mám už třetí balení. Potřebuji nějaký denní, ted mám jen clinuque ten růžovej hydratační, vyhovoval mě do veder. Teď bych chtěla něco víc pečujícího. Používam pod krém bufet, pleť smišená, hodně se mi mastí čelo. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:23

Slunecnice Tak to zni dobre, taky jsem na to koukala, je to novinka, jeste maji dalsi pripravek v tmavsim baleni, to je myslim serum. Mrknu na to, akorat to mam s kanadskou prirazkou, ale zas Martensky levnejsi, no si nevybere clovek...

prďola Aaaaa, pametnice, vidim, no presne jako, Tomas to byljeste davnovek, to jsem tam zacala nejak chodit, uplny internetovy holatko. eva1960 byla super, mela prehled! Slo to pak slusne do kytek, skoda. Priznej se, kterej nick jsi byla? Nemusis teda, jsem jen zvedava.... ja mela myslim netcat007, ale zmenila jsem to pak na MP pac mi to rpislo desne infantilni... 

Kkat aha, myslis ten prodigieuse ze mas na noc? Ten clinique ruzovej na leto fajn, do chladu nestaci, to je fakt. Ale chce to neco lehciho porad, at te to nezatizi, co ten uplne zakladni od nich, jestli nepotrebujes anti aging? maj fluid

https://www.nuxe.com/en/creme-fraiche-de-beaute-en-115/moisturizing-fluid-creme-fraiche-de-beaute-mattifying-fluid-48-hour-hydration-anti-pollution-50-ml-tube

a nebo krem, ten fluid je lehci, vic tekutej.

https://www.nuxe.com/en/creme-fraiche-de-beaute-en-115/moisturising-cream-creme-fraiche-de-beaute-48-hour-moisturising-cream-anti-pollution-50-ml-jar

ja je nezkousela teda dlouhodobe, jen v obchode, zdaly se fajn. V CZ mivaj vetsinou lekarny vzorky. 

Jestli chces, aby mel neco navic (ale mas ten buffet) tak muzes do vyssi rady. 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:33

0zero7 na netcat007 jsem si to tipovala, ostatně ta indicie "007" je víc než výmluvná  já to spíš učítala než diskutovala a svůj tehdejší nick si už nepamatuju (jako fakt, ne že bych nechtěla prozradit..)

Offline Slunecnice
Avatar
12 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:37

0zero7 

A ještě potvrzuji ty vzorky Nuxe v lékárnách, já nabírala v drmaxovi, obešla jsem tři, abych měla vzorky apsoň na týden a pak se teprve odhodlala ten krém koupit...

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:39

prďola no jo, ja na sebe stejne vsechno vykecam, takze je to prast jak uhod.  BYvalo to tam fajn!

Slunecnice Ze jo?  fakt maj vzorku hodne, to je super!

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:41

Slunecnice 0zero7 vyberu něco, vyzkouším a dám vědět .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:57

0zero7 Používam glycolic acid už asi pol roka a pohoda. Predtým som používala cca rok alebo dva? Pixi, ten je tuším 5% a tiež fajn a asi sa vrátim po spotrebovani k nemu, pleť sa mi zdala lepšia, krajšia. 

Offline Kkat
Avatar
300 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 01:30

0zero7 JJ na noc ten prodigieuse, pod to Ha ordinary. Rano ten bufet a na to krém. Bufet mě teď došel, tak jsem načala matrix. Ten clinuque byl do těch veder super, vše ostatni mě hrozně zatěžovalo, do pul hodiny čelo uplně mastny. Ted se to vyrazně zlepšilo, myslim že je to tim že hodně hydratuju a taky jsem se zbavila všech pleťových vod s alkoholem. Ted bych ráda na den  krém s něčim navic. Přece jen 35+

Pleťovou vodu mám Teď tu slaměnkovou z L'occitane, ta mě vyhovuje. Potřebuji nějaký tonikum. Na obličej do sprchy mám clinuque liquid facial soap extra mild, taková velká zelená pumpička to je. To nevím zda je na moji pleť uplně vhodný. Nemám extra problemy, jen to čelo se mastí a pory trochu  Vrásky tak nějak priměřeně - mimicke jinak to jde. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 07:31

0zero7 tak doufám, že se ti bude pozdávat :) 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 11:20

Miru mne fantasticky vonia pleťový olej Monet od Nobilis Tilia, ale tak expert nie som, možno väčšie oborníčky povedia, že je nanič.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 15:00

slniecko 

...no, mně hrozně voní krém Aqua Mineral Optima Supreme Face Cream(to je taková niveovitá indulona),

pak již mnou zmiňované odličovací mléko a toner

Offline Kokoska
Avatar
28227 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 16:14

Slunecnice    Dá se věřit Notinu? Ten Nuxe tam mají za 860.

https://www.notino.cz/nuxe/nuxellence-rozjasnujici-pece-proti-starnuti-pleti/

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 17:26

0zero7 ten gel Neutrogena alkohol neobsahuje, teda pokud to není schovaný za jiným názvem, v tom se moc nevyznám. Ale odličuje dobře a pleť je po něm hezky hebká, hydratovaná. Jsem s ním moc spokojená.

Myslíš nějaký heřmánkový od Clarins? Neznám. Který?

Anti aging nepoužívám, ted hlavně tu hydrataci. Ten fluid Atok je výborný.

Jinak mám za sebou i pár výrobků ordinary a musím říct, že s mojí pletí se žádný zázrak nestal. Měla jsem HA, caffeine, hydratační krem a vitamin C - ten mi byl vyloženě nepříjemný. Snad jen ten hydr.krém bych koupila znovu, ten byl fajn, ale taky žádný zázrak. Prostě normální univerzální krém.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 17:34

slniecko Odbornice nejsem, ale podle stránek biooo má ten Monet velmi dobré složení. Asi ho taky někdy zkusím.

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 19:13
Reakce na Kokoska:

Slunecnice    Dá se věřit Notinu? Ten Nuxe tam mají za 860.

https://www.notino.cz/nuxe/nuxellence-rozjasnujici-pece-proti-starnuti-pleti/

​Jestli je to ten stejný, tak na elnino je za 685, -

Offline Kokoska
Avatar
28227 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 19:35

EDITH4B To už je proti ceně od @slunečnice dost podstatný rozdíl.