Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 28. října 2018 11:47

Miru šampon na objem od aesop a maska hydratační detto.

  

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. října 2018 15:51

Zaujalo mě v časopise, jak Jitka Zelenková, která má podle mě ve svém věku 68 let pleť úplně neskutečnou (a nejen na fotkách, kde by mohla být retuš), pečuje o pleť. Nejdůležitější je důkladné odlíčení (to víme), takže se odličuje dlouho a důkladně, používá mléko, odličovač očí, pleťové mýdlo a pleťovou vodu. Pak se namaže obyčejným mastným krémem české výroby (značku neuvedla). A ráno, hned jak vstane, si dá pod oči a do vrásek tlustou vrstvu krému. A pak zase důkladné čištění jako večer. Jak snadné :-).

Mně dnes přišel Nuxe Creme Prodigieuse Nuit, tak jsem zvědavá, jestli se ráno probudím vyžehlená .

A tento týden dorazí i dodávka z Deciem - Matrixyl, Retinoid in Squalane a Hyaluronic Acid. Tímto děkuji uctivě 0zero7 za její odbornou konzultaci a doporučení pro můj typ pleti. (tajně očekávám zázrak!) 

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 30. října 2018 19:03

vanilka ten krem nezehli, sle spis je po nem plet tak nejak odpocata a ma hezkou barvu :)

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 30. října 2018 19:05

razorblade to by mi bohatě stačilo .  Připadá mi, že vypadám poslední dobou nějak unaveně, potřebuju trochu rozjasnit...

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 10. listopadu 2018 19:13

vanilka Kolik mají poštovné? Dík.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 13:45

Ounz Aesop vlasová péče mě docela láká, zvláště teď, když čtu pozitivní ohlas.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 15:06
Reakce na Ronna:

vanilka Kolik mají poštovné? Dík.

Při nákupu nad 25,-Eur poštovné zdarma. (tedy jestli se ptáš na The Ordinary)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. listopadu 2018 19:12

Nemáte někdo, prosím, zkušenost s tímto krémem (případně s jiným produktem značky)?

edit: tak jsem se rozhodla vyzkoušet krémy od Modré púpavy naslepo a objednala jsem. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 11:13

...dostala jsem sadu vzorečků.

Jako první jsem použila tento na den

No a co myslíte?

Jo, je super!

je to takový řidší gelík, vonící občerstvující svěžestí(vodní kytky, grep.?.),

pleť vyhladí, zmenší póry, akorát zmatní, ale nevysuší, vůůůbec se nemusím pudrovat.

Prostě krása

No, a večer dám druhý vzoreček

(už teď mám strach, že bude také dobrý...)

Prosím, kde nejlépe/nejlevněji koupit.?

(jo a taky pak zkusím poslední z řady "Weekend")

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 11:26

Při jednom z nákupů u Rituals jsem dostala vzorek nočního balzámu. Za mě je skvělý! 

Offline stes
Avatar
7306 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 07:33

0zero7 a spol

Co u Ordinary na vrásky? Mam buffet,squelene, chia olej, marine, ještě neco na hydrataci, ale potrebuju anti wrinkle.. Dik

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 08:21

stes zalezi co sneses. Urcite matrixyl. Par jeden z tech retinolu ve squalanu. Zacala bych nejnizsi koncentraci. 

Dal nejaka kyselina a cecko. Ted zkousim tu 5% lipoic acid a fajn. Projasni. Cecko je dobry tech 12 procent nevim ted jak se jmenuje. Nechce se mi z postele. Zitra mrknu. Samo ne vse naraz. Chces primo jenom na vrasky nebo nejak celkove anti aging? 

Offline stes
Avatar
7306 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 08:38

0zero7 nevstavej c mam a pali mi. Spis celkove anti ag

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 08:49

stes ok. Tak c ne jestli mas ten nejmin koncentrovanej. Zitra napisu rano. Kterej reti atd. Napis jeste zatim, jestli muzes, na co jsi citliva atd. Pokusim se poradit co nejlip :)

Offline Fakirka
Avatar
2102 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 10:12

Holky, co puberťákovi na akné. Je mu 17 a posledních pár týdnů se mu to dost rozjelo. Je to kluk, tak nevím, jak to bude s pravidelností. Ale zatím asi dělá všechno, co jsem mu řekla. Pupínky neumírají.

Edit: nehnisaji

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 11:31

Ozaj, už ste niekto skúšali tú líniu, čo má Make Up Revolution podľa vzoru The Ordinary? Ak áno, aká sú skúsenosti?

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 12:55
Reakce na Fakirka:

Holky, co puberťákovi na akné. Je mu 17 a posledních pár týdnů se mu to dost rozjelo. Je to kluk, tak nevím, jak to bude s pravidelností. Ale zatím asi dělá všechno, co jsem mu řekla. Pupínky neumírají.

Edit: nehnisaji

​Tak 2fázové čištění /mycí gel a následně bezalkoholová pleťová voda/. Potom syn zkoušel Effaclar duo a také Avene triacneal expert. Měl po tom po určitou dobu zlepšení, ale jen krátkodobě.

Tak jsem mu napsala na ráno Zineryt /obsahuje ATB a bohužel alkohol/a na večer gel s retinoidem /Differine/. Na akné skvělý efekt, jen to vysušuje, takže je nutné používat krém, který hydratuje takhle léčenou pleť /máme Aderma Hydra nebo Uriage Hyseac R/. Takže asi bych zašla pro recept, muze to napsat jakýkoliv lékař. 

Offline Fakirka
Avatar
2102 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 14:58

Fiction: děkuji, vyzkoušíme to.

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 17:10

Fakirka 

Ještě mě napadlo, pokud syn nemá hnisavé projevy, tak možná vyčkej s tím Zinerytem.

Jo a když syn používá ten Differine gel, tak k čištění pleti nepoužívá mycí gel, ale spec. krém, např.:

https://www.drmax.cz/ur-hyseac-creme-nettoyante-t-150ml

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 18:49

stes se zpozdenim.. se omlouvam. Ktery to cecko te pali?

Jinak bych zkusila nasadit ten retinoid ve squalanu, ja mam citlivou plet a ted pouzivam tech 5% a v pohode, zacala jsem na 2%. A pak Alpha Lipoic acid, muzes jen vecer tak 2x tydne. Kamaradka s nim ma super vysledky, ja jsem zatim pouzila cca 4x tak uvidime. Jo a ten Matrixyl jeste. Ten je dobrej. 

Ono je tech produktu ted uz fakt hodne, daji se najit ruzny clanky a recenze, plus Deciem chysta podrobnejsi navod jak co pouzivat pro webovky, vcera jsem to videla na instagramu.

https://www.adorebeauty.com.au/the-ordinary/guide/the-ordinary-skincare-guide-what-product-is-right-for-me

https://theskincareedit.com/2017/08/04/the-ordinary