Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 19. května 2022 10:15

33lejaby 

Teď jsem hodně rozlítaná a potřebuju s k tomu víc v klidu sednout. Zítra k večeru budu na The Ordinery mít čas

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 19. května 2022 10:34

prďola 

Supeeer, zítra jdu vytáhnout stehy po blefaro  (hurá,  konečně) tak hned přikoupím The Ordinery a začnu se hýčkat. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 19. května 2022 11:16

prďola 

...tak až budeš, prosím, studovat ten The Ordinary - jestli by také bylo možno porovnat

klasický Buffet

a

Buffet + Copper Peptides.?

Moc děkuji...

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 19. května 2022 11:32

Miru 

Určitě Buffet je skvělý, to vím na 100%, jen chci zkontrolovat, jestli se nějak nezměnilo složení.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 19. května 2022 11:56
Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 19. května 2022 20:12

33lejaby 

Jestli si chceš dopřát velmi příjemnou péči pro ošetření očního okolí, tak zkus Pixi FortifEYE (možná mají jinde výhodnějí, nepátrala jsem).

Já jsem původně sháněla jen nějaké silikonové polštářky pro použití k svojí vlastní masce pod oči a nakonec jsem tyto vypotřebovala a byla moc spokojená. Jednak ty polštářky skvěle přilnou a drží, jednak je složení té péče opravdu vydařené!

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 19. května 2022 21:03

prďola 

Děkuji za tip, na tvé doporučení dám. Sice plátýnkové, sheet masky nemám ráda, ta aplikace mi není příjemná, na druhou stranu jindy utrácím za nesmyslnější věci ( například Foreo+masky) ale pokud dáš tip, vím že to bude přínos , takže do toho jdu

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 19. května 2022 21:53

33lejaby 

Tady u těch polštářků je aplikace hodně příjemná (jasně, že je to individuální )

- přilnou a vůbec se o ně nemusíš starat nebo kontrolovat, jestli někde neodstávají. Jsou příjemně chladivé a jak jsem zhejčkaná tím, co si sama namíchám, tak tady je ta peptidová péče (a nejen ta!) opravdu jedinečná

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:03

prďola 

Jako asi nejsem jediná koho už napadlo že by jsi nám tu péči mohla míchat hromadně

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 19. května 2022 22:25

33lejaby 

 To bych nemohla kosmetickému průmyslu udělat...!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 20. května 2022 06:53

...jo, ze vzorku použito následující a pro ksichtík je to

luxus!.

(pocit, že jste omládly)

VENN

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:47

Miru 

Tak to abych začala ten seznam péče rozšiřovat...

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 20. května 2022 07:48

33lejaby 

...noo, máš co dělat! Ale každopádně doporučuji

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 09:36

Známám teď velmi chválí tyto biofáze od Nobilis Tilia. Prý perfektně hydratují a vypínají obličej (udržuje se tím po výplních v nosoretních rýhách).

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:59
Reakce na prďola:

33lejaby 

 To bych nemohla kosmetickému průmyslu udělat...!

33lejaby a keď Ti ešte prezradím, že som od prďola mala nejaké vzorky jej krémov a boli super!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. května 2022 12:03

whiskas na Biofázi od NT som fičala dosť dlho a bola som veľmi spokojná. Jediné, čo to napokon zmarilo, bola moja lenivosť, ono totiž jednotlivé fázy treba dávať po niekoľkých minútach (tuším siedmich, ak si to dobre pamätám), takže som mala v kúpeľni kuchynské časovacie vajíčko a dávala si ich postupne počas rannej hygieny pred odchodom, ale odkedy pracujem z domu, niet toho árona, čo by ma donútil k niečomu tak komplikovanému...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 12:59

slniecko Pravda, ten proces je poněkud zdlouhavý. Ale možná bych "přežila" jednu kůru /večerní aplikaci, pokud by to stálo za to.

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 20. května 2022 13:00

slniecko 

Díky, jsi příliš laskavá! Stále mám co zlepšovat hlavně po té haptické stránce

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 14:33

prďola Jsi úžasná, fakt je škoda, že "nevyrábíš" kosmetiku pro veřejnost

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 14:40

prďola A ještě prosím, kdyby jsi měla čas a chuť, nemáš tip na oční krém 50+? Čekala bych celkové zlepšení očního okolí (jak jinak :-D), hydrataci,vypnutí ...

Naposledy jsem měla kofeinový krém od Inkey  a nic moc. Ještě mají oční krém s retinolem.

Krém na oči Omorovicza se mi zdá skvělý, ale dát za oční přes 4 tisíce se mi moc nechce.

Ještě jsem koukala na Shiseido vital perfection, ale seznam obsažených látek mi přijde poněkud dlouhý, byť recenze má dobré.

Moc děkuju!

Kompletní složení:

WATER(AQUA/EAU),PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE,SQUALANE,BUTYLENE GLYCOL,GLYCERIN,DIPROPYLENE GLYCOL,BEHENYL ALCOHOL,DIMETHICONE,DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE,MYRISTYL MYRISTATE,POTASSIUM METHOXYSALICYLATE,HYDROGENATED POLYISOBUTENE,STEARYL ALCOHOL,BEHENETH-20,PEG-450,PHENOXYETHANOL,HYDROGENATED PALM OIL,DIMETHICONE/PHENYL VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER,ELAEIS GUINEENSIS (PALM) KERNEL OIL,POLYVINYL ALCOHOL,DIMETHYLACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE CROSSPOLYMER,ELAEIS GUINEENSIS (PALM) OIL,FRAGRANCE (PARFUM),DISODIUM EDTA,TOCOPHERYL ACETATE,XANTHAN GUM,ROSA DAMASCENA FLOWER WATER,RETINYL ACETATE,SODIUM CITRATE,HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL,BHT,ALCOHOL,CAFFEINE,SODIUM METABISULFITE,LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL,CITRIC ACID,SODIUM METAPHOSPHATE,PPG-3 DIPIVALATE,LIMONENE,HEXYL CINNAMAL,TOCOPHEROL,LINALOOL,IRON OXIDES (CI 77492),CITRONELLOL,SODIUM ACETYLATED HYALURONATE,ANGELICA ACUTILOBA ROOT EXTRACT,ANGELICA KEISKEI LEAF/STEM EXTRACT,IRON OXIDES (CI 77491),OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT,SANGUISORBA OFFICINALIS ROOT EXTRACT,LAMIUM ALBUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT,CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT,INOSITOL,CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) FLOWER EXTRACT,PINUS SYLVESTRIS CONE EXTRACT,ZIZIPHUS JUJUBA FRUIT EXTRACT,ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT (ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT),EUCHEUMA SERRA/GRATELOUPIA SPARSA/SACCHARINA ANGUSTATA/ULVA LINZA/UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT,SACCHARINA ANGUSTATA/UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT,BUPLEURUM FALCATUM ROOT EXTRACT,COIX LACRYMA-JOBI MA-YUEN SEED EXTRACT,CELLULOSE