Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 14:51

prďola 

...měla bych snad rychlý dotaz - je špatný ve složení

Behentrimonium Methosulfate?

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:01
Reakce na whiskas:

slniecko Pravda, ten proces je poněkud zdlouhavý. Ale možná bych "přežila" jednu kůru /večerní aplikaci, pokud by to stálo za to.

​Kedzsi to mali aj v tých pidi skúšobných baleniach, začala som s tým, neviem, či to ešte ponúkajú. A nechala som si teda poradiť normálne emailom, že ktorú, podľa stavu svojej pleti.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:15

slniecko Díky :-).

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:20

Miru

Není to žádná extra laskomina, ale těžko se mu v produktech péče o vlasy vyhneš. Tato ingredience je součástí emulgátorů BTMS-25 nebo BTMS-50, hlavní přínos je velmi snadné vymývaní z vlasů. Pokud je tato složka použitá v smývaných produktech (nejčastěji kondicionerech), tak bych ji neřešila, pokud je v nějakém "leave-in" produktu, tak bych se jí vyhnula

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 15:40

prďola ...jojo, přesně tak. Nezřídka na ni narážím v kondicionérech a maskách na vlasy, byť jsou jinak nadupané dobrými ingrediencemi. 

A sice jsem si vynašla, že je "nezařaditelná", ale že může způsobovat podráždění(vyjímečně), tak jsem chtěla od Tebe odborný náhled.

Takže Ti moc děkuji!

(protože hledám teda masku nebo kondicionér v těch dražších rovinách, tak aby to bylo dobré, no)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. května 2022 17:40

Miru Miru, nemáš tip na dobrý vyživující krém na oční okolí? 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 17:57
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:05

Miru Máš vlastní zkušenost? Vypadá dobře.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:15

Dalia 

...jo. Vždycky dávám to, co mám vyzkoušené nebo zakoupené celé balení.

Mám celý krém, blížím se ke konci. A pochybuju, že za takový prachy seženu jiný stejně dobrý.

Momentálně mě moc dobře překvapil výrobek od VENN, maska(ale dá se používat jako klasický krém, což mi vyhovuje), ze vzorku.

Vážně o ní uvažuji, byť je to dost drahé oproti výše zmiňovanému očnímu krému.

Ale ta pleť po masce....

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:17

Miru A jako denní a noční krém používáš jakou značku, prosím?

A děkuji za tip, už ho mám v košíku.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:23

Dalia 

Taky jsem to tady ve vlákně dávala - značka Noili.

Ve Fannu je výhodná tato sada:

https://www.fann.cz/produkty/duo-anti-age-sada-rich-pro-normalni-a-mastnou-plet/8651/16439

to collagen sérum jsem dala mamce a pro sebe koupila následující:

https://www.fann.cz/produkty/bakuchiol-squalane-komplexni-anti-age-olejove-serum/8641/16425

Oba výrobky se na navlhčeném obličeji po chvíli vcucnou, případně otřu tváře do paží a čelo o předloktí(obličej zbavím event. přebytečné a relativní "mastnoty" a ruce naopak vyživím)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:38

Miru A na těch stránkách Cosibella objednáváš? Mají tam plno zajímavých věcí, už je projíždím.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:46

Dalia 

...jo, mají tam spoustu dobrých věcí. A hlavně bezkonkurenční popisy výrobků!.

Ale já jak kupuju každou chvíli něco jiného a z různých obchodů a pak koukám, kde se to dá sehnat nejlevněji...

Objednávala jsem tam jednou dva krémy na obličej, a pak už z notina - spojím na notinu víc věcí dohromady, no

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:47

Miru Nemáš tip na oční krém (ano loudím tady info :-D)? 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:08

whiskas 

...je o pár řádků výše, psala jsem to Dalii

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:54

Miru Ježíši, pardon, nějak jsem to přehlédla . Děkuju :-).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. května 2022 19:55

Miru Dnes mi dorazila Klara Rott, tak jsem zvědavá :-).

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:05

whiskas 

v pohodě

Tak pak napiš dojmy z té Klary...

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:27
Reakce na prďola:

33lejaby 

Jestli si chceš dopřát velmi příjemnou péči pro ošetření očního okolí, tak zkus Pixi FortifEYE (možná mají jinde výhodnějí, nepátrala jsem).

Já jsem původně sháněla jen nějaké silikonové polštářky pro použití k svojí vlastní masce pod oči a nakonec jsem tyto vypotřebovala a byla moc spokojená. Jednak ty polštářky skvěle přilnou a drží, jednak je složení té péče opravdu vydařené!

​O víkendu objednám, u nás v Sephora měli jenom polštářky Pixi Detoxifeye a Dream Replenish eye. A pokud přidáš i ty tipy na The Ordinary, tak to tam vezmu komplet vše. Ať s tou krásou můžu začít 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. května 2022 10:51

Miru První dojmy z KR. K toneru jsem si objednala ještě pidi balení odličovače a séra na obličej.

Mycí olej lehkost - prostě olej, takže mastný produkt, který jsem chtěla vyzkoušet, abych si potvrdila, že oleje na čištění pleti nemám ráda :-D. Má averze trvá, takže moc neporeferuji.

Odličovací médium Něha je příjemné, jen mi moc nevyhovuje vůně. Pleť dobře vyčistí, nevysuší. Ale zase nic, z čeho bych si sedla na zadek.

Asi preferuji jiné formy "čističů", vyhovuje mi např. čistící krém (pasta) od Whamisa, nebo od Shiseida. Po těch mám pocit opravdu čisté pleti. 

Pak mám velké balení toneru Klid, které jsem měla ve vzorku z Fannu. Je příjemné, pleť není vysušená, jestli něco zásadního dělá poznám až po čase.

Sérum Harmonie, příjemné dvousložkové sérum (v malém balení se dost špatně dávkuje a míchá). Jestli je zízračné by ukázal čas, ale velké balení kupovat nebudu. Na pleti je příjemné, poměrně rychle se vsákne do pleti, nelepí. Ráno jsem nic extra nezaznemenala :-D. Ale je fajn.

Přemýšlím, jestli tyto "lokální" produkty jsou tak kvalitní, jako produkty značek, které mají za svými produkty větší team lidí, výzkum  atd. Jen taková úvaha.

KR vs. Omorovicza - asi neporovnatelné, ale po Omorovicza jsem viděla a cítila okamžitý efekt :-).