Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:27

prďola 

Je mi 50, takže vrásky, elasticitu, a to z hlediska i prevence, abych výskyt vrásek oddálila. 

Takže bych se mela zaměřit na The Ordinary? Mně ta kosmetika přišla vzdycky tak nějak levná, tak jsem si říkala že ten poměr pečujících a pěstících látek tam nebude nijak vysoký. A konzistenčně se to nebude tlouct třeba s Klarou Rott, dá se to rovnou přimíchávat, nebo budu muset vrstvit?

A je nějaký přípravek u Ordinary který by byl proti projevům stárnutí nejkomplexněji nakombinovaný?

Offline prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:29

domenica 

Ten krém opravdu odpovídá dobře namíchanému produktu pro běžnou denní péči - skvělá směs různých olejů a másel, regenerující složky (panthenol, niacenamide, zinek, rýžové proteiny) a hlavně směs velmi potřebných aminokyselin. Podle mě za vyzkoušení určitě stojí

Offline prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:31

Miru 

Jj, hlavně Wow efekt spíš svědčí o tom, že pleti něco dlouhodobě chybělo a ne o tom, že byl nalezen svatý grál všech krémů

Offline prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 16. května 2022 12:08

33lejaby 

Tou blefaroplastikou (ať se dobře hojíš!) jsi pořešila jednu ze dvou prekérních oblastní, na které žádný krém nestačí. A tou druhou oblastí je ovál tváře. Všimni si, že spousta starších světových hereček klidně přizná vrásky, dokonce i povadlá víčka, ale neznám skoro žádnou, která by po šedesátce neměla nějaký lifting zaměřený hlavně na spodní kontury tváře

 The Ordinary je rozumně levná kosmetika (vím, kolik ty ingredience stojí), ale s účinnou složkou je to u nich spíš naopak - alespoň jak je dlouhodobě sleduji.

Ona většina aktivních složek má nějakou hladinu účinnosti, která pokud není dodržena, tak si pleť nemusí vůbec všimnout, že jí něco extra poskytujeme. A pokud si dobře pamatuju, tak ze začátku měly jejich produkty v recenzích časté zmínky o alergických reakcích a to i na složky, které by je normálně neměly vyvolávat. To bylo podle mě (soudím podle pořadí v INCI) často zapříčiněno právě snahou o účinné množství. Toto se většinou řeší použitím složek, které fungují jako rozpouštědla a které zajišťují lepší penetraci akt. složek do pokožky. Takže ve výsledku je možné namíchat účinný a přitom nedráždivý produkt.

Zkusím na Ordinary produkty mrknout a něco ke kombinaci navrhnout.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 12:39

prďola 

Do budoucna mám v plánu liftingové nitě, přece jen gravitace je sviňa, a poklesu žádný sebelepší krém nezabrání. A tím by měl můj seznam zkrášlovacích procedur končit. Nechci to přehnat, a chci se poznat v zrcadle

Zatím moc děkuji za tipy, je fajn že se nám tady tak věnuješ

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:05
Reakce na prďola:

domenica 

Ten krém opravdu odpovídá dobře namíchanému produktu pro běžnou denní péči - skvělá směs různých olejů a másel, regenerující složky (panthenol, niacenamide, zinek, rýžové proteiny) a hlavně směs velmi potřebných aminokyselin. Podle mě za vyzkoušení určitě stojí

​To zní slibně, díky! :-)

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:42

Miru Příjemné, že?

33lejaby 

Ta malá balení mají na  https://www.manulo.cz/

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:46

prďola Moc děkuju!!! Takže jo, dám mu šanci (sloníkovi) :-). Na pleti je příjemný, není mastný a to se počítá. A pokud je složení tak fajn, jak píšeš, věřím, že i výsledky se dostaví. Budu ho střídat (nebo vrstvit) s Klarou Rott, případně mám nějaké zbytky The Ordinary.

Děkuju :-).

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:53

prďola Zmiňuješ Argireline? The Ordinary.

Má zmenšovat mimické vrásky. Možná ho lze požít i kolem očí?

Aqua (Water), Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Gellan Gum, Sodium Chloride, Isoceteth-20, Dimethyl Isosorbide, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:54

whiskas 

Dr max nabizi baleni tonika, hydratacniho sera, odlicovace, a dvouslozkoveho sera za 200,-komplet, takze podstatně vyhodneji. 

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:54

A u Ordinary tedy vůbec nejsem moudrá z jejich Retinolů - mají takových verzí ... 

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:55

33lejaby Aha, díky .

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:58

33lejaby Online aktuálně nedostupné :-( https://www.drmax.cz/klara-rott-set-denni-pece-bio-pro-zralou-plet-45

Tak asi to tonikum koupím velké - je fajn a zbytek vzorků na manulo.cz

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 13:59

whiskas 

Koupila jsem rovnou v lékárně s dermatocentrem

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:03

A ještě jsem koukala na masku na vlasy Olaplex č.8, ale silikon na druhém místě asi nic moc, co ?

Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Stearyl Alcohol, Ethylhexyl Olivate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Quaternium-80, Rosa Canina (Rose Hip) Seed Extract, Ceramide AP, Ceramide NP, Hydrolyzed Jojoba Esters, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Arginine, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Jojoba Esters, Panthenol, Squalane, Carthamus Tinctorius (Sunflower) Seed Oil, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Histidine, Hydroxyethylcellulose, Phenylalanine, Aspartic Acid, PCA, Phosphatidylcholine, Citric Acid, Sodium Lactate, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Fragrance (Parfum), Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:04

33lejaby Děkuju :-).

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 16. května 2022 16:16

33lejaby vďaka!! to skúšobné balenie by bolo super, googlim jak besná, ktorý z obchodov čo ho má by aj zaslal na Slovensko.

milacka ani ťuk, vidím prvý krát!!!

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 17. května 2022 15:03

Nezkoušel někdo kosmetiku Perricone MD? Zaujalo mě toto oční sérum

Ingredients:

Water/Aqua/Eau, Butylene Glycol, Heptyl Undecylenate, Lecithin, Alcohol Denat., Polymethyl Methacrylate, Niacinamide, Pentaerythrityl Adipate/ Caprate/Caprylate/Heptanoate, Phosphatidylcholine, Ascorbyl Palmitate, Hydrolyzed Egg Shell Membrane, Tricaprylin, Retinol, Tocopherol, BHT, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dipropylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Spermidine, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 17. května 2022 15:07

Tak to je super, že Ordinary se dá koupit v Douglasu. Jsem měly za to, že budu muset objednat někde ze zahraničí. Teď už to chce jenom ty správné přípravky prďola 

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 17. května 2022 15:17

33lejaby Bohužel v Douglasu jen online. V některých Sephorách mají The Ordinary i na prodejnách, ale ne vše.