Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 15. května 2022 15:02

slniecko 

Ten tonik je shodou okolností taky Klara Rott

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 15. května 2022 15:05

slniecko 

Jsem 3 den po blefaroplastice(oční víčka), takže já už jsem začala

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:30

33lejaby Inlight jse kdysi měla testovací sadu - byla fajn, nedráždila, ale na zadek jsem si nesedla. 

Na zukladě tvé zmínky Klara Rott jsme si vzpomněla, že mám nějaký vzorek z Fann a konečně jsem jej použila. Konkrétně tonikum Klid a ... jsem nadšená (tedy požila jsem jej zatím jen večer a přes něj jsem už nedala nic). Ráno pleť vyrovnaná, ani suchá, ani mastná, vypnutá, zářivá. Asi ho potřebuju :-D. A další prpdukty :-D.

Když už jsem byla u těch vzorků, použila jsem kolem očí krém Omorovicza Gold eye lift a (bohužel) je také skvělý, cena nikoli.

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:33

prďola 33lejabyna to dvousložkové sérum koukám, ale co na něj? A jak na to nevrstvit nějaký krém s SPF? Respektive, jaký ?

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:35

A zde je složení toho očního "zázraku" od Omorovicza:

A tento krém má velmi kladná hodnocení napříč internetem.

Složení

Aqua (Hungarian Thermal Water), Rosa Damascena Flower Water, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Water, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Ethylhexanoate, Cetearyl Olivate, Stearyl Heptanoate, Cichorium Intybus (Chicory) Root Oligosaccharides, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cera Alba (Beeswax), Saccharomyces (Hungarian Thermal Water) Ferment Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Phenoxyethanol, Mannitol, Sodium Lactate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Arnica Montana Flower Extract, Laminaria Digitata Extract, Safflower Glyceride/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Prunus Domestica Seed Extract, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phospholipids, Colloidal Gold, Retinol, Gluconolactone, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Pectin, Caesalpinia Spinosa Gum, Yeast Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Sodium Benzoate, Palmitoyl Tripeptide-5, Glyceryl Caprylate, Caprooyl Tetrapeptide-3, Dextran, Citronellol, Geraniol, Linalool

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:37

whiskas 

Omoroviczu mám doma v záloze, noční krém a gold sérum. 

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:39

33lejaby A????? Mám zavřít oči a přiložit kreditku ? Na první pokus je fakt dobrý. Okolí očí ráno jasné, bez otoků, vypnuté.

Klara Rott tuším oční krém nemá, že? 

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:42

33lejaby Nechci přehánět (první použití), ale po tom toniku Klara Rott jsem ráno měla stejný pocit (možná i lepší) jako po použití krému Augustinus Bader.

Tento e-shop neznám, ale mají produkty KR za lepší ceny.

https://www.manulo.cz/vyrovnavaci-bylinne-tonikum-klid--normalni-a-zrala-plet-100-ml/?gclid=EAIaIQobChMI54y44Kzj9wIV2dnVCh3TmgO5EAQYASABEgJAwvD_BwE

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:45

https://www.zdraviezkopanic.sk/panakeia-slovenska-prirodna-kozmetika/
Baby zo Slovenska, poznáte túto slovenskú kozmetiku? 

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:49

whiskas 

Noční krém jsem měla v testovacím balení, byla jsem moc spokojená, gold night sérum čeká na otevření, to vyzkoušené zatím nemám. Složení jsem nezkoumala, to jsem začala řešit až teď v poslední době díky zdejšímu fóru.

Klara Rott oční krém nemá, řekla bych že ty její séra by měly být univerzální, tedy i na oční okolí. 

Offline whiskas
Avatar
19540 příspěvků moje polička 16. května 2022 08:50

33lejaby Díky :-).

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 16. května 2022 09:49

whiskas ...myslím, že jo, s tím retinolem/bakuchiol...

Ale určitě by to lépe vysvětlila prďola 

No, a jinak - uvědomila jsem si, že s poslední objednávkou z Fannu mi přišel vzorek nějakého tonika a ona to Klara Rott

Tak já, néé, abych si došla pro nůžky nebo pytlíček propíchla jen jehlou(pro dobré dávkování), ale okamžitě jsem to musela škubat!, takže půl vzorku mi vycáklo v koupelně na zem

no a zbytkem jsem se omatlala.

Jako dobré - vcucne se, voní opravdu minimálně.

Dala jsem pak už jen oční krém.

Dobré je to

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. května 2022 10:10

Miru whiskas 

Lékárna Dr max nabizela i za 200Kč miniaturky Klara Rott na vyzkoušení, v pidi lahvičkách ze skla, rozhodně by to mohlo stačit i na týden zkoušení.Nebo se zeptejte na vzorky (ale jenom tam kde mají lékárny dermocentrum-seznam určitě bude na netu) 

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 16. května 2022 10:11

33lejaby 

...ona to má i na svých stránkách, ta cestovní balení. Ale ne ode všeho. Právě to tonikum tam nemá.

Offline prďola
Avatar
3739 příspěvků moje polička 16. května 2022 10:19

whiskas 

Krém Drunk Elephant má moc pěknné složení, které je postavené hlavně na Bio Placentě (obchodní název pro směs růstových peptidů, které mají za úkol na buněčné úrovní regenerovat a stimulovat buňky). Další velmi podstatnou složkou je Amino Booster, kterou tvoří "koktejl" aminokyselin potřebných pro tvorbu kolagenových a elastinových vláken v pokožce. To vše doplněné ingrediencemi pro hydrataci a optimalizaci tvorby mazu.

Krém Augustinus Bader je podle složení víc zaměřený na zklidnění a regeneraci citlivé pokožky se směsí vitamínů a ceramidu. Považovala bych ho za docela obstojný udržovací krém.

Offline prďola
Avatar
3739 příspěvků moje polička 16. května 2022 10:54

Miru

Proč jsi přestala The Ordinary používat, když jsi s těmi produkty byla spokojená? Ptám se čistě ze zvědavosti

33lejaby 

Záleží na tom, co chceš/potřebuješ těmi krémy řešit. Pokud jde o běžnou péči, tj. žádné speciální problémy, tak je dobré si ty produkty poskládat tak, aby ti poskytly hydrataci, obnovu kožní bariéry (ceramidy + cholesterol + mastné kyseliny) a všechno, co je třeba pro údržbu dostatečně "hutné" pokožky, tj. podpora tvorby kolagenových a elastinových vláken (ten výčet jednotlivých složek je poměrně dlouhý ale ve stručnosti: vitamíny, kys. hyaluronová WLMW, směs aminokyselin). A pokud chceš i nějakou protivráskovou péči, tak nejlépe produkty s Matrixylem, SNAP-8, Argireline, pro péči kolem očí Leuphasyl + Argireline.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:04

prďola 

...ráda zkouším nové věci. Nebaví mě mít pořád to samé.

měla jsem dvakrát buffet(ten obyč, láká mě ještě i ten copper), pak jsem měla matrixyl a niacin amid.

Teď mi fakt hodně vyhovuje ta kosmetika Noili.

Tonikum Klara Rott je dobré, ale ta cena...

A dochází mi krém na oči Elizavecca - sice hodně dobrý, ale zas bych ráda něco jiného

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:13

prďola 

i já tě poprosím o názor... A. Bader nabízí nyní i krém na citlivou pleť - The Ultimate Soothing Cream, a trochu si pohrávám s myšlenkou ho vyzkoušet. Je tam podle tebe nějaký kámen úrazu? Vzhledem k ceně by měl být dokonalost sama :-) Moc děkuji! 

Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, C10-18 Triglycerides, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Olus/Vegetable Oil/Huile Végétale, Octyldodecanol, Nigella Sativa Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Vegetable Oil, Niacinamide, Sodium Stearoyl Glutamate, Zinc Pca, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Benzoate, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire De Candelilla, Hydrolyzed Rice Protein, Maltodextrin, Citric Acid, Totarol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Tocopherol, Alanyl Glutamine, Arginine, Oligopeptide-177, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Phenylalanine, Sisymbrium Irio Seed Oil.

Offline prďola
Avatar
3739 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:13

Miru 

Rozumím potřebě zkoušet stále něco nového, ostatně na tom je nejen kosmetický průmysl postavený Ale tak máš málokdy možnost posoudit účinnost používaného produktu, ne? Viditelný efekt většinou trvá dýl

Nemám na mysli takový instatní a večer umytý efekt, ale dlouhodobý účinek.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 16. května 2022 11:19

prďola 

...jo, o tomhle vím - o době používání...

Však to The Ordinary jsem měla určitě tak rok v tahu, k tomu i třeba tu Whamisu a dobré...

Wow efekty jsou vždycky podezřelý...