Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. března 2022 19:35

barbucha mrkla jsem na ty kremy, myslim, ze to je asi nejvic o tom, co ti vyhovuje a sedi? Udajne Garnier krem s ruzovou vodou je cca podobny Lancome HydraZen, ma teda malicko alkoholu, ale zas nema pad eeek slozek Lancome. Mozna by to stalo za pokus? Dobry je Balea denni co tady jednu dobu frcel, je lehci (ja ho domazavam, ale mam fakt suchou plet). Pak Weleda Skin Food, ti delaji i light verzi. A mam moc rada Collistar collagen balm, koukala jsem a maji online v CZ. 

Menili baleni, tak prodavaji boje, mam nov i stare, nove jsem neotevrela jeste taknevim, jestli neco zmenili. Jeste me napada Nuxe, zkousela jsi neco od nich? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. března 2022 09:43

0zero7 

Dík za tipy!

Nuxe mám ten Nuxuriance Ultra ale nevidim v tom žádnej zázrak, znova asi kupovat nebudu. Weleda Skin Food mám taky, ale to je hutný mazadlo, používám jen občas, když potřebuju pořádnou vrstvu a dodat zvýšený množství mastnoty a výživy... no spíš do zimy to je.

Šlo mi o tu hydrataci hlavně, tak zkusím ten Garnier! Nechci vysloveně protivráskový (to už mi nepomůže ani svěcená navíc jsou většinou takový stahovací), jen obyčejně hydratační... HydraZen mi na to vyhovoval nejvíc, sakra.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 19. března 2022 10:52

barbucha 

garnier máš z toho istého koncernu

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. března 2022 11:13

michaela 

No ale do prčic!

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 19. března 2022 17:13

michaela barbucha Tak to jsem nevychytala! Weleda dela ten skin food i light. Zkus tu baleu modrou. Je lehci a na den fajn. Ma spf teda. Najdu nekde obrazek. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 19. března 2022 22:15

0zero7 barbucha Jestli se dobře pamatuju, tak prďola tu dřív o té Weledě Skin Food psala, že tam není nic špatného, ale taky nic moc dobrého (ve smyslu výživa, hydratace a tak). Že je to spíš prostě jen základní krém. Nevím,  co barbucha od toho čeká teda... nelistovala jsem moc zpět, tak nevím, na co přesně to byla reakce.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 20. března 2022 07:33

barbucha muzu doporucit Havlika, ja mam uz ponekolikate krem Krasna pani (vim, nazev hrozný) a je moc prijemny, prijde mi kvalitni, pleti dela dobre - za me jeden z nejlepsich kremu, co jsem kdy mela. Kazde rano se tesim, jak se s nim namazu:)) Slozeni jsem teda nezkoumala, ale tvari se jako prirodni ceska kosmetika, pry se to tu i vyrabi. Ja asi budu pomalu prechazet i s ostatni kosmetikou bud na ne, nebo na nejakeho jineho podobneho vyrobce (cz/sk vyroba, prirodni). Treba zn. Lobey nebo Modra pupava vypadaji dobre, ale vyzkouseno nemam. 

Offline Isca
Avatar
4454 příspěvků moje polička 20. března 2022 07:55

Gatita S Havlíkem se připojuju, má teda ještě horší názvy, já používám Krásnou zahradnici (a to ještě  není ten horší název), a je to fakt strašně příjemný krém, a viditelně hydratuje (akorát má teda dost specifickou vůni, takovou, ehm..bylinkovou, a jemně zelenou barvu, ale mě to vyhovuje).  Složení mají napsaný na stránkách, a každou složku (včetne těch isobutylcosi) tam  i nějak komentují, tak taky doufám, že  v kosmetice nemají nic strašnýho. Používala jsem i ten jejich základní, Český krém, a taky dobrý (a ten má navíc jemnou citronovomeduňkovou vůni, ach).

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 20. března 2022 08:48

Gatita Pripojuju se s chvalou na Krasnou pani, ve vzorcich jsem od Havlika vyzkousela asi vetsinu kremu a tenhle vyhral. Plus Kralovska snidane pro plet, pro nekoho, kdo nestiha masky, rano staci 5 minut behem myti hlavy a velmi dobrej pocit. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 20. března 2022 09:28

Gatita modra pupava je fantastická. Ale aj Havlikova kozmetika mi vyhovovala, tiež chválim.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. března 2022 10:12

Panenka Gatita 

Já od krému chci, abych neměla tak jakože napnutou, suchou hubu - prostě trochu promastit a pořádně hydratovat. Na odstranění vrásek pomocí krému nevěřím, masky nepoužívám.

Tak nevím kterej, když jsem u toho Havlíka zadala nějaký požadavky, nabídlo mi to 40 výrobků

Ale ty názvy a kecy kolem toho moc nedávám teda

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 20. března 2022 10:20

barbucha nájdem niečo konkrétne? Apropo, túto noc som bola u vás a debatovala som s milostpánom

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. března 2022 10:23

milacka 

Možná až budu mít náladu, zajdu do nějaký jejich prodejny a vyžádám si vzorky, to bude asi nejlepší.

Jinak teda milostpán mi nic neříkal ráno!

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 20. března 2022 10:37

barbucha Havlíka si pochvalovala i naše Japonka, byla přímo v prodejně a prý jim jen málo cukaly koutky, když jim oznámila, že má "suchá kuře".  

Gatita Lobey za mě příjemný, ale nenadchnul (krém), ale ta čistící pěna je super. 

Online Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 20. března 2022 10:41

Garfie no a já se z čistící pěny osypu..Ale dceři vyhovuje.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 20. března 2022 10:55

barbucha kecy nectu a nazvu si moc nevsimam:) Tak zkus vzorky a uvidis. Kvalitu maji slusnou. 

Garfie dekuju, tu penu prave mam v kosiku.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 20. března 2022 11:55

Od Havlíka mám ranní tříminutovou čistící a pečující masku a je moc příjemná. Mám po ní pocit svěží pleti.

Garfie Lobey čistící pěnu jsem koupila na tvoje doporučení tady a je fakt super. Ještě mám i čistící pleťové mléko a taky fajn. Souhlasím s tím krémem, že nic moc. Mám denní, je dost hutný, už si ho nekoupím.

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 21. března 2022 07:52

Já patřím mezi ty, kterým Havlík nevyhovuje. V určitým věku jsem přešla na chemii a tý se držím. Každopádně  tenhle měsíc jsem zjistila, že mi začaly bejt nepříjemný všechny krémy, co mám, resp. po všech, i těch nejvýživnějších, mám staženou pleť. Zjevně to chce hydrataci, to větrný počasí fakt nedělá pleti dobře. 

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 21. března 2022 08:02

Jak je dobrá/ k ničemu  kosmetika CeraVe? Čtu na ní chválu, ale jak jsou krémy na obličej a tělo v jednom, tak mám trochu blok.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2022 08:47

stes já mám od cerave krém přímo na obličej, takovou malou tubu s pumpičkou. Já jsem s ním spokojená, není mastný, ale zároveň po něm nemám staženou kůži, co pálí, jakou jsem mívala i po krémech pro suchou pleť.

Edit: je to tenhle, mají i nějaký s SPF