Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 08:58

Evaeva děkuju, na ten jsem právě koukala..vyzkouším, krk a ruce to kdyžtak jistí, když nepůjde na obličej

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 21. března 2022 08:59

stes ja mám od CeraVe moisturising cream baume hydratant, kupodivu, aj keď obsahuje dimethicone-silióny, vyhovuje mi je, konečne nemám suché telo. Inak aj krém Heimish bulgarian rose satin cream, ktorý obsahuje rovnako silikóny, mi vyhovuje, necítim pnutie, zjednotí mi tón pleti, je vláčny, kĺzavý.
Večer sa vždy poctivo odličujem balzamom all clean balm rovnako od značky Heimisch. Večerné odličovanie nikdy nezanedbávam, ani v čase, keď som kedysi v mladom veku chodila nadránom domov a najradšej by som nalíčená vkĺzla do postele a zaspala. Nie, poctivo som odličovala a krémovala. A neviem si vynachváliť peptidové séra.

Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 09:27

milacka Já se taky odličovala a mazala a mazala a teď se mi to vrací a a je znát :-) Ikdyž takovou péči plati jako za mlada paradoxně nevěnuju, prostě mi to nebaví. Heimish neznám, teď používám Mizon, ale taky teda koupím. Děkuju

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 21. března 2022 10:03

stes S tou staženou kůží taky bojuju, letos v zimě to byl úplný extrém. Paradoxně nejvíc mi na to pomohla voda ve spreji (ne klasická z vodovodu, ale nějaká "profi"), dostala jsem ji jako dárek a super, přitom sama bych si ji nikdy nekoupila, měla bych to za blbosti, ale už jsem si koupila druhou sama.

Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 10:21

Garfie to je zajímavý...mě  ty vody nevyhovují, ještě tak přes den nekde na dovolený. když chodím městem celý den, ale normálně ne. Já mám ten svíravej pocit hlavne večer, sednu si odlíčená, vykoupaná se skleničkou a chci relaxovat a místo toho se mi stahuje obličej. A to se mi sprejovat teda nechce. 

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 21. března 2022 10:33

Garfie stes mozan je to jen placebo, ale ja mam pocit, ze nejvic mi pomaha ten extra krok s esenci - je to takova hustsi voda, nakape se do dlane a potlape po obliceji v kroku mezi tonikem a serem/kremem

https://www.notino.cz/pyunkang-yul/essence-toner-esencialni-zklidnujici-tonikum-s-hydratacnim-ucinkem/

https://www.notino.cz/cosrx/advanced-snail-96-mucin-pletova-esence-se-snecim-extraktem/

Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 10:41

baltik neznám vůbec, většinou mi séra nebo cokoliv pod krém nesedí, mám pocit, že mi pak pleť nedýchá,  ale možná vyzkouším, pokud nezaberou krémy - díky

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 21. března 2022 11:32

baltik To taky vůbec neznám. 

stes Tak já mám ten stažený pocit nejvíc ráno, vždycky jsem se stříkla ještě než jsem začala fungovat a bylo to super. Jinak na noc používám krém, teda v zimě určitě. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 21. března 2022 12:28

Garfie ja používam ružovú vodu. 

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 21. března 2022 12:33

milacka Jo, vidíš, ta je taky fajn! Kdysi jsem ji měla a pozapomněla...

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 21. března 2022 14:31

stes ja používam Cerave hydratačný čistiaci gelkrém so SPF a moja suchá pleť je spokojná. Nemám pocit, žeby bola koža natiahnutá a vysušená. Za mňa spokojnosť. 

Mám ešte aj tento čistiaci gél, sem tam prestriedam s tým hydratačným.

Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 15:22

carries diky. Uz jede.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2022 15:26

carries ano, ty gely jsou taky fajn

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 21. března 2022 17:39
Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 21. března 2022 17:45

Evaeva pre mňa taký malý zázrak, ja som nikdy neriešila čistiace pleťové gély, vždy som proste kúpila nejaký v drogérii. No a po vyskúšaní týchto hydratačných fakt pozorujem pozitívnu zmenu.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. března 2022 18:19

stes Garfie sviravy pocit jsem taky mivala, v zime hodne, ale i leto. Kdyz jsem zmenila peci, vetsinou jsem byla cely den umastena, nic mezi neexistovalo.  Od dob, co pouzivam jen Ordinary jsem to nezazila a se spravnymi pripravky se uz ani nelesknu...

Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 18:28

Pavlena dekuju, ovsem to ja nerada, nejak na mě neucinkuje, takovyho Buffetu jsem na sebe nanesla mraky a nic. Ja se nikdy takhle nepozorovala, vzdy mi vse vyhovovalo vcetne modry indulony,ale ted je to tedy peklo. No, mam objednany dnesni tipy, tak uvidim. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. března 2022 18:36

stes a davas na buffet nejaky olej? Jakoze zamknout tu hydrataci v pleti? Sveho casu (uz davno) to tu psala Agentka moc dobre. Asi mam stesti a vychytala jsem kombinaci produktu. Takhle spoko plet jsem nemela od decka. (Nerikam krasnou, to uz v mym pripade uplne nejde). 

Online stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 21. března 2022 19:58

Pavlenaano,ale oleje mi nevyhovuji. Jsem po nich jak ucpana. Navic mě tohle nebavi...jakoze experiment, chemie, co s čim, jak, kdy a tak...na plet mam nejradsi jednu vec ..ted proste potrebuju poradnou hydrataci.

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 21. března 2022 20:08

Pavlena a kde se teď The Ordinary kupuje? Dcera si ho žádá na akné. Teda nasla si ho sama u svých virtuálních přítelkyň. Já ji radit nemůžu .