Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 20:37

Friga JJ to je jasny, karpal je otravnej, psala o tom i razor. 40 kg je vic nez slusny na romanian mrtvej! Super. Ja se ted naucila druhej zpusob mrtvyho tahu, kde jde zadek vic dozadu a ohybas se spis v kyclich, oba dobry, kazdej cvici neco trochu jinyho, s tim co umim lip az ted utahnu vic. Minulej trener me zas naucil ten kdy jdes vic do polodrepu a zadek je niz. Makacka jsou oba teda.

Bulharskej split je masakr, nesnasim a mela bych je delat vic, nahrazuju to nekdy chodicima vypadama s 30 kg. Dobrej trening na nohy mas! 

Jo a jestli chodis s nekym zkus waterfall leg press, jestli ti to ma kdo pridavat a odebirat, to zavazi, taky dobrej masakr. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 20:43

wendulka dobra ses!!!! 

Renusatko se svoji vahou myslis, ze jsi udrepla tolik co vazis nebo co jsi drepovala pred pauzou? A gratulace! 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 20:44

0zero7 To co vážím. Byla jsem překvapená, protože jsem to nikdy nezkoušela. Cvičím na té mašině. Dnes s trenérem, tak prej zo zkusíme

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 20:46

wendulka neb tě znám, tak to jsi teda zhubla fest. Dobrý

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 20:47

Renusatko tak to zapesti mam naopak, siti, psani je naprosto v pohode, ale jakoby nemam v predlokti silu. Treba i nakup mam problem donyst domu, pokud si zapomenu nakupni tasku na rameno a musim koupit pytlik s madylkama do ruky. Obchod mam cca 1 km od domu a tech par kil nakupu mi naprosto odrovna predlokti, i kdyz ty ruce behem cesty stridam. 

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:00

0zero7 ja chodim sama, obvykle po rozcviceni zacinam s malyma vahama a postupne pridavam. Na leg pressu jsem vcera zacinala na 50 kg a koncila na 80. Jak jsem to delala na konci cviceni, tak me pak zacala chytat krec do lytka. Dneska me teda docela boli nohy  Ten bulharsky drep je naprosto hruzostrasna vec, taky to nesnasim, ale u vypadu mam problem to delat spravne. Mam trochu potize s levou nohou, mirne se mi propada klenba a bojuju s palcem, ktery se chce vbocovat, ted tam mam ten zanet kycelni bursy. Je tam toho pak moc na soustredeni se, abych vsechno mela v tech spravnych smerech a pozicich a zaroven udrzela rovnovahu. 

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:02

wendulka ty jo! Vypadas skvele! Opravdu jsi dost zhubla oproti tomu, co si pamatuju ze srazu loni v kvetnu. Aspon myslim, ze jsme se videly tehdy naposledy?

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:03

Renusatko aha, tak to jo. ja jenom volnej drep, to uz jsme se bavili, ze na smiths machine mam ne moc ultra super nazor

Ale stejne dobry! 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:08

0zero7 Jj, to vím, právě jsem byla překvapená, že cvičím jen na mašině a teď z fleku volný dřep až na svou váhu. Jenže já cvičím sama, takže běžně si to dovolit bez kontroly a záchrany nemůžu. Minimálně zatím. Na mašině mám o 20 kg víc.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:29
Reakce na Friga:

wendulka ze bych taky zkusila spinning 

No pokud se stejně jako já potřebuješ naučit dýchat, tak za zkoušku nic nedáš. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:34
Reakce na Friga:

wendulka ty jo! Vypadas skvele! Opravdu jsi dost zhubla oproti tomu, co si pamatuju ze srazu loni v kvetnu. Aspon myslim, ze jsme se videly tehdy naposledy?

Dík. No od té doby mám vlastně dole 7 kilo váhy, teď už dvě konfekční velikosti a svaly nahoře po celým těle, takže si nestěžuju.

Renusatko

V pondělí uvidíš i ten zbytek.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 21:49

Renusatko To je dobrý měřítko - uzvednout svou vlastní váhu . To mi říkal i trenér, že někdo sice zvedá více než já, ale taky podstatně víc váží, tak je to pak vlastně skoro vyrovnané .

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 22:17

wendulka tak ja ten spinning zkusim :) myslim, zes to vyjadrila presne, potrebuju se naucit dychat :) 

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 22:55
Reakce na Mutziputzi:

0zero7 Hergot, ta je dobra!

​Ta má fakt parádní tělo. Dobrá motivace. Takže 100 na dřep, low carb - zero carb a vyřešeno. Jak prosté .

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 00:07

Renusatko aha uz jsem to pochopila, mam teda vedeni, udrepla jsi vlastni vahu volne pote co ji davas v poho na masine! (snad uz to mam dobre konecne) tak to je super!! 

A na masine obecne jde vzdy pridat vic vahy, jak je to zakotveny na pevno. Tady na tom cvicej instagramovy slecny co prijdou v gym shark leginach a udelaj jen zadek a zas jdou pryc haha. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 00:08
Reakce na whiskas:

​Ta má fakt parádní tělo. Dobrá motivace. Takže 100 na dřep, low carb - zero carb a vyřešeno. Jak prosté .

​Nac ten sarkasmus, to neni treba ne? Smajlikem se to neneguje btw. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 00:51

0zero7 Renusatko 

Teď mě ale nahlodala Friga s tím posilováním, že už bych se možná měla pomalu začít věnovat v tom fitku alespoň prsním svalům a možná s tím přece jen aspoň trochu ta ramena

Poradíte mi, jak začít? Znám akorát ten posilovač prsních svalů, ale vůbec nemám představu, jakou bych si zpočátku měla nastavit zátěž a jaký série nebo co všechno se na to dá dělat.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 03:37

wendulka jasne! Akorat napisu z pocitace rano. Na tel je to porad jeste eeee me moc fajne. Stroje samo muzes, dala b(I)ch I cink(I) 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 05:41
Reakce na wendulka:

​Ty jo, ten zadek bych brala. I když teda k těm nohám je možná až miniaturní. Břicho už mám přesně jako ona. Svaly na stehnech ještě teda takhle vyrýsovaný nemám - jen zepředu, vzadu se ještě furt drží celulitida, jenže mě se nechce makat tak drsně jako ona, ale ta šířka vypadá, že na tom budu se slečnou podobně.

​teda pri vsi ucte fakt ne-e :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 07:28

jinx ja se cejtim jako Gisele B., co myslis?