Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 17:56

wendulka Uz ctu! Super, ja bych to i rozvalela trochu, hlavne IT band, ono po par behanich to asi ucitis. Kolena na pase by mela byt ok, je to vetsinou mekci nez teren, pokud to neni v lese nebo takovy tu kurovy behaci stezky. Ses dobra! Ja bych vybehla hned, ale nechce se mi po jednom behu zas tyden resit zanet okostice, grrrrr.

Ja taky neujdu 20 km za den, tak 5 mozna. Vic mi vyhovuje na hodinu a pul do fitka a poradne maknout ze ze me leje, intenzivne v kratsi dobe. Prochazky jen o vikendu a ty na me, ani rychlejsi, nemaji vubec zandnej kondicni vliv. 

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 18:10

Tulipe Tak držím palce, aby se efekt dostavil co nejrychleji! A dejte vědět...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 18:11

0zero7 Hergot, ta je dobra!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 18:42

Mutziputzi Ze??? A zadna hora svalu jako, ma super postavu! Vahy tezky zveda porad, no.... 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 19:43

0zero7 Přesně tak jednak kvůli dopravě a pocitu bezpečí nebo jak to říct a jednak ta větší náročnost terénu na klouby.

Taky si myslím, že při příštím běhu to půjde nahoru. Jsem to pozorovala už teď, jak jsem si postupně přidávala víc a víc . Stejný jsem to měla i s rotopedem.

A přesně, přijde mi, že ta intenzivní hodina čtyřikrát týdně má větší efekt pro moje potřeby. Chůzi mám spíš jako odpočinkovou než za kondiční. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:04

wendulka super. Zavidim ti behani, buuu, taky bych chtela. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:13

0zero7 Ještě není co závidět. Jsem teprve začala. Ale pokud mě nezradí klouby nebo něco jinýho, tak bych to minimálně ráda s tím kolem prostřídávala.

Ta větší efektivita a hlavně menší pocení mě přece jen láká.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:30

wendulka 0zero7 Ale já mám tu chůzi taky spíš než doplněk. Chodím teď 4x týdně do posilovny a hubnout nechci, takže to mám spíš pro radost a to, že nám to vyhovuje s manželem oběma. Do toho jdem o víkendu na kolo nebo na brusle, ale tam si člověk tak nepokecá. 

Ale zvýšení kondice jsme pocítili oba, takže pro nás určitě jo. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:32

Renusatko

Je mi to jasný.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:40
Reakce na 0zero7:

​Myslela jsem, ze myty o tom, jak naroste mega p.del z drepovani nebo celkove pouzivani tezsich vah je uz pase hehe.

Fakt nenarostou zenske mega svaly (jasna nekomu lip a nekomu hur, ale celkove to proste neni mozny) z toho ze drepne 100 kilo. Koukej na tuhle slecnu

https://www.instagram.com/p/BhxOtGElCRa/ 

zadek ma podle me skvelej, malej a kulatej. Pritom maka drsne a bezne drepuje 140 kg a ma u toho super formu. Dela teda i jogu a plyo atd. POdle me postava bozi, vcetne abs atd.

​Ty jo, ten zadek bych brala. I když teda k těm nohám je možná až miniaturní. Břicho už mám přesně jako ona. Svaly na stehnech ještě teda takhle vyrýsovaný nemám - jen zepředu, vzadu se ještě furt drží celulitida, jenže mě se nechce makat tak drsně jako ona, ale ta šířka vypadá, že na tom budu se slečnou podobně.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:53

wendulka Bricho mas jak ona? se picnu, to ses dobra teda!!! Zadek ma paradni taky, cela je dobra i proporcne.

Jestli jsi na tom podobne jak ona tak teda zuzo. Na zadni stranu staci zvysit vahu na tahy, mrtvej, rimskej atd. Me po tom cel mizi. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 21:27

0zero7 K posilování se možná někdy v budoucnu taky dopracuju, že ho vyměním za kolo a běhání jako to máš ty a Renusatko, i když stejně mám trochu podezření, že ta zbývající celulitida a špeky na vnitřní straně mých stehen jsou prostě nezničitelný.

To břicho úplně pohodový. Teď už dávám jen ruský twisty s vin-bellem plus to kolo a drží.

Nicméně i tak jsem spokojená. V životě jsem nevypadala tak dobře jako teď. Takže momentálně nemám důvod a tím pádem ani motivaci to nějak víc pérovat.

Jak už jsem psala, pro mě je nejdůležitější, že konečně jím víc a bez jakýchokoliv výčitek. Teď naposled jsem sládovala litrovej mraženej mangovej sorbet úplně sama. Taky jsem zamilovala do low-carb banánovýho chleba.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 21:50

wendulka ses fakt dobra! Ja jim taky docela hodne, hlavne protein a zdravy tuky a cajk. Vnitrni stehno je ludra, tam leze nejakej progres blbe holt, ale taky se da. Me hrozne zajima jak vypadaaaaas!!!!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 22:17

0zero7 Jo, to já jsem zvykla taky hlavně na ty proteiny. Zpočátku jsem si to hlídala, teď už fungujou automatický návyky, že těch potřebných 70 g za den mi to dá vždycky. Kalorie už vůbec nepočítám, tabulky neřeším. To akorát na úplným začátku, jak jste tady ty a Renusatko upozorňovaly na ten bazál, tak ze zvědavosti, že můj původní problém s lehkou nadváhou fakt spočíval ve špatných stravovacích návycích, že jsem dlouhodobě jedla pod jeho úrovní.

Tak progres břicha ti klidně zítra ukážu, pokud s sebou do fitka nezapomenu foťák - to je jediný selfie, který zatím zvládám. Pokud ti ovšem nebude vadit, že to bude bez obličeje. Vůbec nechápu, jak se zvládáš fotit v těch outfitech, že vždycky vypadáš tak bezvadně. Já vypadám jak totální trotl.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 22:43

wendulka Ja mam doma hezky lichotivy zrcadlo hehe. 

Jo vyfot! Budu mit motivaci, ja jsem jinej sonotyp (nebo jak se to jmenuje), ten nejbaculatejsi, samo. I kdyz jsem v super forme, tak mi zustane pidi brisko, ale neresim to teda, kdyz tam nejsou speky, tak je to hezky :) 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 23:11

0zero7 Jenom tím to určitě nebude.

I když je fakt, že už několikrát jsem si všimla, že v zrcadle v šatně u nás ve fitku v práci vypadá ta moje celulitida vždycky nějak líp. To v posilovně, co mám kousek od baráku, už to tak lichotivý není.

Somatotyp. No já to mám přesně obráceně. Vždycky mi špeky nejprve odchází z břicha (to mi dokonce lezou žebra), z prsou, z rukou včetně zápěstí, ze zadku, ale na stehnech drží jak helvétská víra.

Myslím, že jsem taky endomorf, částečně křížený s mezomorfem skrz ten pas. Široký ramena jsem teda v životě neměla a ani bych je nechtěla.

Ektomorf zcela určitě nee.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 23:48

wendulka jo diky, prej sonotyp

ja mam ramena siroky cca stejne jak boky, coz za me znacka ideal, zvlast pokud ma clovek trochu prsa. Ty mi jdou posledni, s brichem samo, no kazdej mame neco, ze jo.... stehna nekomentuju hehe

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 00:00

0zero7 Máš naprostou pravdu. Na typ jako já se sice třeba dobře shání šaty nebo sukně áčkového střihu, vypasovaná saka a tak, zato kalhoty jsou vyloženě za trest.

Tímto velebím vynálezce střihu bootcut a do široka střižených nohavic.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 00:02

wendulkamas moc velkej rozdil pas a boky? Ja mam 30 cm a med to neni zadnej teda. Ackovy sukne bych mohla, ale vypadam v nich jak dojicka, tak se jim vyhybam

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 00:37

0zero7

Momentálně jsem to srazila na 33 cm. Jenže já mám to nejširší místo posazeny až pod úrovní boků (kyčlí). Zhruba v místě, kde končí zadek a začíná vnější strana stehen nebo jak to popsat . Proto mi to u těch kalhot dělá takovou disproporcni paseku. 

Já mám od přírody nadeleno nahoře. I teď, jak jsem shodila a nabrala svaly, mám furt E. Takže ke mně tenhle střih díky pasu sluší, že právě jak dojicka nevypadám