Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 16:45

Má tu niekto skúsenosti s SM cvičením? Za každú radu ďakujem.

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:25

milacka Sado maso ?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:36

rozarka tiež som si to zapamätala ako sado maso, ale SM je úplne iné cvičenie

Offline catch
Avatar
210 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:40

milacka

Je to vyborne cvicenie, lepsie nez ktorakolvek rehabilitacia. Dokonale sa doplnuje s Dornovou metodou.

Dornovka citlivo dava stavce a klby na miesto a SM system ich drzi, kde maju byt.

Neviem, co presne potrebujete vediet, no odporucam vsetkymi desiatimi.

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:43

milacka U nas ji cvici pritel a neda na to dopustit. Ale musis zacit chodit na kurs. Ja to doma zkousela s nim a moc se mi nedarilo. Odcgodil dva kursy, pak jednou za cas ho nekdo skontroloval a dobry, muze cvicit normalne sam doma. Spoustu veci to srovna. Uz jsem to tu kdysi nekomu doporucovala a uzivatelka si to pochvalovala, bohuzel si nepamatuji jmeno.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:47

catch Karja ďakujem za vaše príspevky, trápi ma krčná chrbtica a potrebujem spevniť svalstvo.

Ak som správne pochopila, treba začať kurzom a potom cvičiť doma. Takže už len nájsť dobrého trénera...

Offline catch
Avatar
210 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:58

milacka 

Ano, naucit sa spravne cvicit SM je dolezite. Tu najdete zoznam cvicitelov, terapeutov, kt. maju kurz:

https://www.spiralstabilization.com/cz/d-lecba

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 18:18

catch cenná informácia, vďaka

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 19:05

milacka Ano, já bych se to sama doma třeba nenaučila. Je to takové v podstatě jemné, klidné, soustředěné, chce to začít s fyzioteraputem či trenérem. Hodně štěstí a brzo výsledek přeju.-)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 19:40

Karja Ďakujem za povzbudivé slová, dúfam, že budem mať šťastie pri výbere dobrého trénera a zlepší sa môj momentálny stav.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 10:11

milacka chodím asi dva roky u nás v práci a pořád si myslím, že mi to pomáhá. Měla jsem hodně kulatá záda a ještě mírnou skoliozu a obje se mi dost zlepšilo. Doporučuju, jak je tady psané, lekce na rehabilitaci, protože je tam nutné, aby se to cvičilo přesně. I nás ještě kolega po dvou letech opravuje a to si myslíme, jak to perfektně umíme. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 12:18
Reakce na whiskas:

paktofonika Vidíš sixpack a žílu .

​Pokud člověk nemá štěstí na genetiku, tak 3 měsíce jsou na sixpack podle mě málo. Mně to před 6 lety trvalo půl roku. Pak jsem to ze zdravotních důvodů začala flákat a zanedlouho bylo po něm. Před 2 týdny jsem ale začala znovu že jedu znovu poctivě každej den. Začala jsem na 5 minutách a postupně přidávala. Momentálně jsem na 15 minutách. Spodní přední špek se zatím ještě drží, ale díky základu, kterej mi z minulosti zůstal, se zatím pomalinku rýsuje alespoň 4pack.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 13:27

wendulka  Wendulka, to je Tvoje brucho? Paráda 

O six pack som zatiaľ nepočula, tak gúglim a celkom som prekvapená, aké skvelé ohlasy sú naň.  Je jedno, aký kúpim,  alebo existujú  horšie a lepšie varianty?

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 13:43

Daridari Sixpack je ten vysledek, koupit se asi jen tak neda (bohuzel).

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 13:46

Karja  Chápem, že výsledok, ale ja som vygúglila toto:

https://vigoshop.sk/v%C3%BDrobok/six-pack-komplet-pre-fit-postavu/

mám averziu k rôznym teleshopinovým výrobkom, ale konkrétne toto má na nete k počudovaniu dobré recenzie.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 13:48

Daridari Moje 

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 13:49

Daridari Aha, jo to nevim, nemam zkusenost, ale neverila bych tomu, to si musi clovek vymakat. Kdyby nahodou to fungovalo, tak jdu do toho taky, budu to kombinovat s tema naplastma:-).

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 14:16

Karja ach, ja nepoznám ani náplati, som ako z inej planéty. No niečo to asi robí, lebo ako som písala, celkom dobré recenzie sú a to vieš, ak je niečo len reklama, tak to zvozia pod čiernu zem raz dva. 

A samozrejme, treba skombinovať, pohyb, vyvážená strava a toto ostatné je už len také doplnkové.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 14:19

wendulka  Skvelé  a to je výsledkom čoho, nejaké špiaciálne cviky alebo tie spomínané náplasti?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 16:04

Daridari Jen cvičení a drobná úprava jídelníčku. Ale klasický sit up samozřejmě nestačí. Ten je dobrej leda na vybudování základu. Takže aby se zapojily i spodní břišní svaly, nechce to mít nohy pokrčené a opřené o zem, ale ve vzduchu, ohnuté v kolenou do pravého úhlu, aby ti záda přílehla k podlaze po celé délce. Ale ne, že hned nahoru a dolů, ale na tohle tempo https://www.youtube.com/watch?v=bql6sIU2A7k .

Případně toto https://www.youtube.com/watch?v=hImH_YXgs4E .

No a potom třeba tady je dobrý cvik 1, 5 a 8 https://www.youtube.com/watch?v=mYksHq_m49M , kdy těmi třemi střídavě vyplníš celých těch 10 minut, přičemž číslo 8 se dá jet i na tempo Sally.

Naopak osobně velmi nedoporučuji cvik číslo 3 kór, pokud má někdo problémy se zády. Pokud si totiž člověk nedá pozor na provedení, tak si je tímhle pohybem může velmi nepříjemně zablokovat.