Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 16:31

wendulka  Ďakujem Wendulka  cviky sú to už na pohľad účinné. No ja celý život striedam obdobie cvičenia s vyváženou stravou s obdobím totálneho nič nerobenia a pojedania všetkého, teraz to druhé obdobie trvá vyše rok a pol a už sa chytám každej slamky, ako to zmeniť. Tak asi začnem zatiaľ doma s Tvojimi cvikmi....aj keď, začína sa hrozne ťažko 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 16:39

wendulka Já to jen tak plácla a ty toto, paráda .  Six pack je hlavně o jídle. Stačí dva dny narvané sacharidy a je po legraci .

Je dobré, že to máš zmáknuté a víš, co na tebe funguje .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 16:42

Daridari Ale jo, six pack se dá i koupit, ale nic pěkného to není .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 16:59

whiskas ja hele treba six pack, jako fakt echtovni nemam nikdy, ja mam vylezly zebra a asi hluboko ulozeny svaly a i kdyz jsem nejhubenejsi a cvicim jak pofrc, nikdy nejsou svaly videt

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 17:00

whiskas No, ono je to hrozné celé...to čudo  mne sa práve to Wendulkine bruško preto páči, že nie je tak nechutne dokonalé ale také prirodzene pekné a hlavne ženské 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 17:25

Mutziputzi Žebra se samozřejmě taky počítaj . Já teď nemám ani sp, ani vylezlá žebra ... stydím se. Mám spíše bachor. Ale tak snad se to zase změní. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 17:28

Daridari Jistě, je to příšernost, dala jsem to sem jen jako příklad, co vše se dá koupit. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 17:37

whiskas len rozum zatiaľ nie 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 17:55

Daridari Jsem na tom podobně. Stravování se mi povedlo zlepšit letos v létě, kdy v kombinaci s pracovním vypětím šla kila trochu dolů. Jenže na podzim jsem zase povolila. Naštěstí se mi povedlo díky jedné zdejší dobré duši znovu nakopnout.

Přesně. To poprvé je nejhorší. Pak už to chce jen pevnou vůli každej večer zalehnout na podložku.

whiskas No kdybych si kontrolovala příjem sacharidů opravdu přísně, tak by to asi šlo ještě rychleji, to je pravda. Jenže mě počítání nikdy nebavilo. Vím, že ač mám vůli poměrně silnou, tohle bych psychicky dlouhodobě nedala, protože kus jablečnýho nebo makovýho štrůdlu nebo švestkovýho koláče tu a tam si zkrátka nedokážu odepřít.

Takže k té celkové denní půlhodince cvičení (druhých patnáct minut věnuju nohám a zadku) se snažím jíst tak, abych neměla hlad. Ale kvůli lepšímu trávení jsem přidala víc vlákniny, zakázala si laktózu (i kvůli pleti), což znamenalo zákaz zmrzliny, oblíbeného latté, zvyknout si na rostlinné "mléko", což mě postupně nutí nahrazovat černý čaj zeleným a mátovým. Hlavně jsem si tentokrát zakázala řešit, kolik a jestli tím zhubnu. Tentokrát to dělám jen pro svůj vlastní dobrej pocit, baví mě to a nikam nespěchám, prostě jen odteď, když mě chytne taková ta večerní mlsná, tak vím, že je čas vybít přebytečnou energii a zalehnout na podložku.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 18:13

wendulka Áno, to nakopnutie je pre mňa asi najdôležitejšie. Tá strava išla automaticky, keď som naozaj cvičila až makala, jednoducho som nemala to svedomie napratať do seba hlúposti, ale som si stravu strážila, čo a koľko zjem. 

Naopak, teraz, keď sa nehýbem, je mi fuk, čo zjem. A síce, našťastie nepriberám, hmotnosť mám stále rovnakú, ale to telo skrátka vyzerá inak, plus nemladnem....no, celkom si ma inšpirovala začať niečo robiť so sebou a hlavne pre seba 

Ale ešte si zopár dní užijem ničnerobenie a vianočné dobroty 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2019 19:24

Neporadite někdo něco na klouby. Fakt mi začínají občas bolet kolena. A běh je u mě závislost. Docela mě to děsí.  

Offline continuity
Avatar
33536 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 19:30

Kora condrosulf na tri mesice

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 19:54

wendulka ja jsem ted vynechala laktozu a taky vsechny orechy, na chvili, zajima me co to udela (sach teda taky, klasika) a davam si do kafe kokosovy mliko z plechovky a je to fajn, delam z toho i jogurt, smoothie etd. Tak jestli mas rada mliko v kafi, zkus ;)

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 19:59

Kora Alavis, už je prý dobrej i ten ve verzi pro lidi. Můj taťka (70) po něm běhá zase jak mladík. 

Offline continuity
Avatar
33536 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:00

0zero7 to me zaujalo. Mleko a orechy jsou docela zasadni zdroj vapniku a vit D. Proc si myslis, ze by to melo pomoct pri potizich s pohybovym aparatem? Pokud tam neni alergie, ale to se takto nezjistuje.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:09

continuity Díky.

Renusatko  aha, dost lidí právě polykalo ten koňský, s tím, že ten pro lidi nestojí za nic.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:10

continuity S pohybovym aparatem? To jsem neco prehlidla? Ja to delam spis kvuli clean eating. Jen 30 dni, plus rano celerova stava, takovej mix to je keto a whole 30, ale bez tech brambor atd. Proste detox. 

Ted den 2 a citim se fajn a prisahala bych ze po tom celeru vymackanymmam hezci plet. Mlecny vyrobky jim normlane hlavne syry a zakys, to zas zaradim pak, stejne jak orechy, chci jen aby si odpocinula stravici soustava, jo a jeste teda pust od 7 vecer (vcera v 10 vino ale ehm) do cca 10 rano zatim. Alkohol by se nemel vubec, pivo jsem teda vypustila ale bez obcasne sklenice vina to nedam. 

Divala jsem se na skladbu stravy a zatim je to na vitaminy a mineraly cajk, beru jen multak a magnesko kazdej den, ale hlidam to skrz tracking. KOlik myslis ze D a vapniku by melo byt na den?

Delali mi pred 14 dny krevni testy skrz abnormalne zvysenej puls (v klidu) a jediny co tak jsem mela vyssi serum protein coz znaci zanet nekde (takze i proto ta eliminace) a nedostatek B12. Jinak vsechno v cajku. Tep se mi trochu zlepsil zaposledni dva dny, uz to neni pres 100 porad, ale jen 85-90 

Porad nevedej cim to je, ekg, stress test atd vsechno probehlo.... 

pardon za roman! 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:10

Kora Byl prý nějaký horší, původně. Teď jsem četla, že složení trochu upravili. Ono je celkem jedno, který si koupíš, jen ten pro lidi má přecejen poživatelnější formu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:14

0zero7 Jj, zároveň ten měsíc společně se cvičením se snažím vyhýbat laktóze. A fakt že je to na pleti znát. Už jsem ani nedoufala, že v mým věku po tom, co jsem na akné zkusila kde co, zafunguje zrovna něco takovýho. Takže u toho asi zůstanu no.

Kokosové mléko jsem ještě nezkoušela. Jen mandlové a ovesné a to ovesné mi zachutnalo.

Úplně bez sacharidů jakože keto to si teda ještě netroufám. Zvládla jsem je jen snížit a nahradit proteiny a vlákninou.

No ale i tak měsíc pravidelnýho denního cvičení pomalu za mnou a akorát jsem začala zapínat pásek u kalhot na další dírku(pas jsem měla vyrýsovanej vždycky, takže tohle je u mě dost zásadní změna).

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2019 20:15

Renusatko  což o to, já to nějak polknu, jde o to aby to zabralo.