Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:11

A tohle mi vysvetlete?!

Online Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:16

Mutziputzi To vysvetluje, proc na dovolenych hubnu .

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:31

Mutziputzi Vlevo na toho lososa prevratili flasku s olejem?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:31
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:35

MP Marge na zumbu jsem obcas zasla, pac jsem to mela naproti v baraku, ale zadny vysledky jsem nemela. Jenze to bylo jeste v dobe, kdy jsem si myslela, ze kdyz cvicim, muzu pak jit na pizzu, celou ji sezrat a zalit to sedmickou bilyho. Jinak cvicitelka byla krasna.

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:37

Luna 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:40

Luna a ta cokolada je metr na metr, jinak nevim...

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 18:48

Mutziputzi uz jsem si to kvuli tobe nasla, tak pry losos ma 200g, jsou k nemu smazene chipsy ze sladkych brambor, vypada to jak varena mrkev, ale neni, lzice oleje a naky tucny dresing. Ale stejne je to podle me prepaleny ten jejich odhad.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 19:01

MP Marge Na Zumbu jsem chodila docela dlouho, ale důvod byl, že mě to bavilo. Dřív jsem závodně tancovala a tohle mi přišlo fajn. Chodila jsem pořád ke stejné cvičitelce a ta teda měla super postavu a dobře udělané sestavy. Když jde člověk jednou, dvakrát, tak si to neužije. Podobně, jako aerobik. Musíš vědět, co dělat a né hodinu sledovat cvičitelku. Taky každá může na stejnou melodii mít úplně jiné sestavy, takže když jdeš jinam, tak se zase nechytáš. Výsledky  neposoudím. V té době jsem kombinovala víc aktivit. 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 20:39

Renusatko Hm, ja prave na tanec jako takovy moc nejsem, takze pro me to je dalsi duvod, proc ne  Ale ta hudba se mi libi moc 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 20:51

MP Marge ja chodila cca půl roku. Pak už jsem to celkem dávala a bylo to lepší. Ale sportem bych to nenazyvala. Taková lehčí doskoška. Ale hudba super.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 21:15

Fakirka To je přesné. Nepřipadalo mi to jako sport. MP Marge člověk by měl z těch sportů hlavně dělat to, co ho baví. 

Offline MP Marge
Avatar
5711 příspěvků moje polička 02. srpna 2018 22:22

Renusatko To je jasne. 

Online Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 10:52

Nemáte tip na cvičení na youtube typu Jillian, kde ale není to cardio poskakování? Spíš činky, gumy, vlastní váha než pilates a joga. Je tam toho sice mraky, ale než se tím vždycky proklikám, tak mě chuť na cvičení zase přejde :))

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 12:04

Lamicka 

FitnessBlender ma milion typu cviceni, urcite najdes.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 16:49

Já teda většinou cvičím i s poskakováním, ale když občas potřebuju cvičit u našich, kde to na to skákání moc není, tak si do Youtube zadám Silent Workout. Třeba Christina Salus má pár dobrejch. A Fitness Blender potvrzuju, taky se tam dá ledacos dobrýho najít - a mají hodně velkej výběr. 

Offline Grizzlin
Avatar
120 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 21:11

Lamicka Taky preferuji bez poskakování, protože v dolních patrech jsou klenby . Já si občas zacvičím blogilates, ale u ní musím bez zvuku, protože mě rozčiluje její mluvení a taky je hodně natěšená. Někdy si dám kanál XHIT Daily, někdy Lucy Wyndham-Read (ale ta taky poskakuje), v poslední době mi byla sympatická Pamela Rf, protože u cvičení nemluví a neokecácá odběratele, sdílení, like atd. A jako cardio jsem uvažovala o některém cvičení od TiffanyRotheWorkouts, ale ještě jsem nezkoušela. Tady je článek s dalšími tipy.

Online Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 06. srpna 2018 08:48

Luna Prosperina Grizzlin díky moc :) Projdu si to. Včera jsem se nakonec dokopala k posilování bez videa, ale líp se mi cvičí podle někoho. Na poskakováni je vedro a navíc mě to už ani nebaví. Třetí rok střídám programy Jillian a asi jsem už vyhořela .

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 08. srpna 2018 16:14

Prazdniny jsou zdaleka nejvetsi zabijak pohybu u me. Decka cely dny doma a venku na zdechnuti, upaly, furt je jednomu z nich blbe nebo spi, ani moc nejsme venku a je to desny. 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 08. srpna 2018 22:15
Reakce na MP Marge:

Hele, kdyz uz je rec o zumbe: Co myslite, je to k necemu? Ja jsem to nikdy nezkousela, ale ted vidim, ze v novem fitku je v ut a ve ct, kdy by se mi to hodilo po praci. Ale nevim, abych jen neztracela cas. Potrebuju momentalne zapracovat uplne na vsem: Celkove zlepsit kondici, narovnat zada, kardio, zmenit traslavou huspeninu na svaly (nejlepe dlouhe a stihle), shodit BRICHO!!! Muze necemu z toho zumba pomoct? 

​Záleží na cvičitelce a na pravidelnosti. Když člověk už zná choreografii, tak se může zaměřit na pořádné provedení a prodloužit krok. Já ráda tancuju, takže jsem kdysi na Zumbu začala chodit, ale vystřídala jsem asi osm lektorek a líbila se mi jediná. Ta, jako jediná z těch osmi, předcvičuje zumbu dodnes. A hlavně, stejně jako u každého jiného tance, je důležitě držení těla, jinak si člověk huntuje záda a namáhá jiné svalové skupiny, než bylo zamýšleno. Při dobré choreografii je to dobré kardio a posílí se i vnitřní břišní svaly, ale bez kontroly jídelníčku to stejně fungovat nebude. Za sebe můžu prohlásit, že když potřebuju redukovat a zároveň si dopřát něco vydatnějšího, tak funguje jen běh (min. 10 km) nebo dvouhodinovka HEATu alespoň 4x týdně. Po zumbě a ani jiném sportu se ve frekvenci 2x60 minut týdně hubnout nedá.