Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2018 19:43

viktorka_od splavu Ty zvládneš z tých krátkych vlasov drdol? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 26. července 2018 19:47

paktofonika ne, jenom takovy ten maly kokrhel do skripce

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 26. července 2018 20:29

viktorka_od splavu  náhoda. Dneska se mi po práci fakt nechtělo. Jinak už takhle pozdě nechodím, i když musím říct, že se mi cvičilo líp. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 26. července 2018 20:42

Renusatko já zas chodím raději dřív, ale dneska jsme nějak nestíhali, dítko nejdřív slibovalo, pak že nee, pak že ještě najíst.. tak jsem se taky napráskala a pak se mi ty vyšší váhy zvedaly až do krku ale testla jsem to podle tebe a dobrý:-) uvidím zítra:P

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 26. července 2018 20:48

viktorka_od splavu Já tam dnes potkala lidí. Tebe, sousedku, její kluci byli zrovna u nás na návštěvě, bývalou kolegyni z práce, která několik let žila mimo ČR a spolužačku ze základky. Asi oblíbená posilovna. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 26. července 2018 20:52

Renusatko já furt vyhlížím jednoho kolegu, kterýho jsem potkala mockrát venku, když jsem ještě dovnitř nechodila:-) a nic:P

je fakt, že jsem slepá a kdo se ke mně nepřihlásí sám, toho si nevšimnu

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 27. července 2018 07:19

KapkaMM tady posílám ten odkaz, je tam i rozepsáno, kolik % tutku mají sportovci dle jednotlivých oborů. Právě těh 12 % se tam u žen celkem objevuje, i když jako spodní hranice. 

https://www.sportvital.cz/sport/kolik-telesneho-tuku-bychom-meli-mit

no, nějak se mi to nedaří poslat správně

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 27. července 2018 08:23

onetwoone tak ale to jsou reklamni stranky nejakyho prodejce vyzivovych doplnku, ne?

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 27. července 2018 08:43

Ounz nee klidne poucuj! jsem fakt po nemoci a este ne uplne 100% fit asi.

Celkove mam obcas problem poznat, kdy uz muzu cvicit, je na to nejaky univerzalnejsi pravidlo? 

Jsem dost nachylna na ruzny nachlazeni a tak, kdybych cekala, az budu uplne zdrava, tak bych mohla cvicit tak trikrat do roka no...

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 27. července 2018 10:01

Lilly_Ku no ‘nachlazení’ asi neva, já bych tu námahu řídila pocitem, prostě jestli se na to cejtíš nebo ne, nebo se nejít aspoň vyšťavovat, třeba dvacet kilo na bench a tak  jinak jestli si pamatuju dobře, tak po angině a tak se ve škole nechodilo na tělák 3-4 tejdny  ale vážně, po nějaký regulerní chřipuli nebo angině to chce fakt pauzu, ale on je člověk většinou tak unavenej, že sám od sebe nejde (pokud má rozum) a v okamžiku,kdy začneš pomejšlet na to, že bys i ráda šla, to už by to jít mohlo. Jen je potřeba počítat s tím, že nebudeš mít aspoň na prvním cvičení takovou kondičku a je dobrý zmírnit. U mladýho a zdravýho se to brzy upraví zpátky. Já sem kdysi chodila hodně na spinning a jezdit na kole, v sezoně denně (ne žádný dlouhý štreky, spíš na rychlost a pravidelně) no a pak sem měla embolii no a když sem potom šla prvně na ten spinning zas, tak sem tam málem zdechla, nezvladla sem to co předtím a funěla sem jak sentinel, cestou domů sem sem propadala šílený depresi, ale ono se to postupně srovnalo. Na ten děsnej pocit ale nezapomenu. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 28. července 2018 10:29

Ounz když jsem byla na první hodině spinningu, tak jsem druhej den do metra scházela schody po jednom, Čepek v Petrolejových lampách hadr...

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 28. července 2018 10:52

Potrefenáhusa haha, no první hodina byla taky výživná ( já už teď teda nechodím, tenkrát sem měla štěstí na super lektora, když sem se přestěhovala, už sem tak dobrýho nenašla, byl to takovej kliďas a přijemnej člověk, narozdíl od ostatních, většinou žen teda, neřval ‘šup šup jedem, hubnem do plaveeeek’ )

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. července 2018 11:15

Ounz jesis,ted si mi pripomnela,proc mam hruzu jit na nejaky cviceni mezi lidi.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 28. července 2018 11:15

Zarinya no je to trochu loterie 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 31. července 2018 18:07

smraďoška v posilovně

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2018 20:25

viktorka_od splavu se divim ze jedina, ja radsi doma na pase

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 31. července 2018 20:30

Mutziputzi no za víc jak půl roku jsem to tam nezapsala, minulej týden jeden lehkej závan a dneska už teda v šatně se zrovna převlíkala tahle drsňačka (nevím zdali to byla náhoda ale zrovna obézní slečna), asi těma vedrama? jasně uvnitř je relativně ok, ale když se člověk celej den důkladně potí... a ještě se to někde pod těma xxxl záhybama zapaří, tak je potřeba si před dalším angažmá na veřejnosti dát sprchu. asi to každej neví:-/

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:24

viktorka_od splavu Tak zrovna  posilovně jsem ještě nikoho nepotkala. Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, ale fakt je to zvláštní. Ta dámská je celkem prázdná, když tam chodím a na pás, kde je asi nějvětší riziko, nechodím. Ovšem mám známou, která se sprchuje i 3x denně a je to jedno, cokoli jiného odmítá používat. Věřím, že někdo takový by byl cítit přes celou posilovnu nebo šatnu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 09:41

Renusatko kdyz nad tim premyslim nikdy co jsem chodila cvicit, aerobik, pilates, joga etc, zadnou smradosku jsem nepotkala-mozna se takovych altivit zucastnuji jen lidi, kteri na sebe celkove dbaji? budu doufat ze tohle byla nejaka vyjimka.. 

Offline Fakirka
Avatar
2105 příspěvků moje polička 01. srpna 2018 19:18

viktorka_od splavu jácchodila před pár lety na zumbu a tak se takové dívčiny vyskytovaly. Smrdelo to už v šatně při převlékání. Pak to prestrikly nějakým sprejem a šlo se křepčit. Dusilo to celou tělocvičnu.