Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Online Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:53
Reakce na Catherinne:

paktofonika no a já znám lidi, co si na tu půlku vezmou lžičku a jedou... 

​To dělám normálně. A až se vyčůrám, zasednu k druhé půlce 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:57

0zero7 neroluje, obuj se teda nezse obalis

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 10. května 2018 20:59
Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:01

Já teda nepochopím, jak někdo může sníst na posezení půl melounu Meloun mám ráda, ale sním dva malý řezy a jsem nacpaná. Já vím, že to je hlavně voda, ale pocit nacpanosti prostě mám. Takže půlku bych do sebe natlačila leda násilím (proti dávivému reflexu).

Předpokládám, že se bavíme o tom velkým červeným.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:06

coralline s naprostym prehledem tak 5-6 kilovej, ne na posezeni, ale za den bez problemu

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:07
Reakce na Mutziputzi:

0zero7 neroluje, obuj se teda nezse obalis

​Ok, s tim se pocita, no to bude kino oko.... dneska mam rest day pac jsem si natahla vcera vecer sval na zadech, pokud se to spravi zkusim zitra

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:08

Mutziputzi No tak za den bych ho asi dala, ale zas tak ho nemiluju, abych nic jinýho nejedla

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:08

coralline S tím taky problém nemám. 

Online Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:17

coralline Půlka velkýho melounu v pohodě. I jako těhotná, a to je tam sakra málo místa! 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:19

coralline voni se lidi dělej na ty co to daj a ty co to nedaj  já max plátek,moje matka s přehledem půlku (už dala i víc..) 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:20

0zero7  Ale obryni Stáňu velikost 34 jsem vůbec nezačala! Takovou velikost nemám, bych si musela ustřelit p...l jak Kristelová. A chytrý řeči sem! Body positive a tak, to teď frčí všude.

Zítra mě pozvala sousedka na pokec, tak to budu muset low carb trošku zničit vínem...

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:23

Luna No a vis kde je ten tvuj koment? Chtela jsem odpovedet samozrejme adekvatne tomu na co jsi se ptala.

Hele jako zas odtud potud, body positive mam celkem plny zuby pac na insta na me skacou samy spekaty slecny a to je jako jauvajs, s takovou pneumatikou to teda fakt neni ani zdravy, ani body positive haha

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:24

Luna hmm, ja jdu dneska na plaz, v pa ke kamaradum na mejdlo a v so na veceri a drinky takze uz to vidim, jak to pofrci...

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:31

0zero7 No právě mě ty body pozitivní nádhery taky vytáčí. Stejně tak teda už mě dost neba ty dokonalý fitness dorostenky, co si posvítí hornickou baterkou do ksichtu a předstírají, že nemají make up.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 10. května 2018 22:01

Catherinne meloun se nejí lžičkou, ale polívkovou lžící přece!!!

(na meloun nemám záklopku)

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 10. května 2018 22:02

Ounz Mi došlo, že aspoň ušetříme My se o tu půlku melounu podělíme celá rodina a nikdo nemá pocit, že by byl ošizenej. A taky se to snáz donese než půlka pro každýho.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 10. května 2018 22:04

coralline to je fakt  

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 10. května 2018 22:06

@Potrefenáhusa  no jo, mám mezery. Já s meloun, to by se hodil ten zelený smajlík.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 11. května 2018 00:04

Luna Ha ha hornickou baterkou.

Ja teda muzu mluvit jen sama za sebe, pro me je hlavni priorita zdravi, to se myslim dost promita do toho, jak se clovek vnima (podotykam, ze zrovna zeru snack baleni mandli ha ha) a pak primarne je to o hlave. Proste attitude, pristup, jak se k tomu kdo postavi... je pro me dulezity nejen jakou mam postavu, ale jakou mam plet, vlasy, nehty, protoze pro me znaci zdravi, takze znacka ideal je zariva plet s minimem znamek starnuti, hezky vlasy atd.

Jelikoz jsem si vzala sama sebe za priklad (jsem ale vul), tak priznavam, ze jsem mivala komplex okolo tech 20 z toho ze jsem tlusta. Tak jsem zhubla a cajk. Pak jsem jednu doby taky mela pocit, ze mam moc velky prsa, ktery s vekem urcite budou vypadat hur a hur, no tak to me preslo velmi rychle, kdyz jsem zacala navstevovat bazeny a fitka, pac k dispozici je k videni opravdu vsechno, tak jsem zjistila, ze to je dobry, ne hrozny. Zatim teda dobry, co bude za deset let...kdo vi, nijak me to netrapi. Dneska vidim, ze mi prsa vyvazujou zadek a mam diky tomu proporce, lunt nebudu nikdy, cilem je, aby se nic moc netrepalo, zadek se mi libi. Komplex jsem zadnej nemela minimalne 12 let urcite.

Co se pristupu tyce, tak jem myslim dulezity, v mire moznosti samozrejme, delat veci, ktery delat chces a ktery te bavi a travit cas s lidma se kterejma ho travit chces atd. Ja bez problemu odsunu klidne nejaky novy kamarady, pokud se ukaze, ze mi to nesedi nebo musi byt vzdy jen po jejich a podobne, na to delat neco co nechci nemam cas proste. Musis bejt trochu sobecek v prve rade, no. To s hlavou udela divy. Ja teda nemam deti, takze mam o starost min a asi vic casu, nez lidi co deti maji, samozrejme. Proste zasadne se snazim si neco uzit kazdej den (zni to teda jako desne trapny klise a ve skutecnosti to ani neni snaha, spis ze to ma clovek nastaveny) i kdyby to byl treba jen dobrej meeting v praci, no a pak se jeste pochvalim, ze jsem si na to vzala dobry hadry, co se mi na me libi.  Pokud jsem spokojena ve vetsine oblasti, je to znat. Ja jsem ale teda vecnej optimista a vytlemena a porad neco vymejslim. A taky extrovert. Myslim, ze pro introverty je to asi horsi? Nevim, moc si to nedokazu predstavit. Bavi me zalizt s knizkou, nebo jet sama na plaz apod, ale omezene. Jsem takovej upir trochu na jiny lidi asi, jak to tak vidim tady napsany. Nevim no, jak to lip popsat, jsem spokojena kde ziju, kde bydlim, prace, kamaradi, chlapi atd. Obcas se zalibne koukam, ze mi to slusi (a pak dostanu sprda za kuloty tady, z toho si teda moc nedelam). Odvazuju se tvrdit, ze poznam kdy mi to neslusi (aspon vetsinou) to tady ani nevidno, pac to sem necpu a nefotim, jelikoz se prevlecu. Proste hlava no, tam to je. A myslim, ze kdyz je clovek spokojenej v jinejch oblastech tak se to projevi i ve spokojenosti se vzhledem (a vykonem ve cviceni ze ehm).

Jsem se ti tady vyelaboratovala teda, ufff. Samy chytry reci od blondyny. Zacinam mit silnej pocit ze bych si zaslouzila aglio olio, asi si budu muset koupit nejakej dobrej sejra po ceste domu z prace, at nezvlcim a nekoupim spagety.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 11. května 2018 05:15

0zero7 

Napsala jsi to super!

(mám to stejne, a to jsem introvert. Blondšedivej)