Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Miru
Avatar
13804 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:07

Luna 

To jsi dobrá, že vydržíš. Teda jíst jen třikrát denně bych asi nedala...

Offline Miru
Avatar
13804 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:09

Fakirka 

...hmmm... Tak jíst dost podobně. Akorát, že já tam mám občas domácí mazanec, k vepřovému masu knedlíky...

Ale děkuji! i Luna 

Offline pecka
Avatar
5952 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:13

Luna Fakirka  vďaka,idem študovať.Už som niečo pozerala,ale ľahšie je získať tipy,vymeniť skúsenosti priamo z praxe.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:24
Reakce na Luna:

Low carb nakonec dobry, plet je zas krasna, jeste lepsi, takova zariva.A po 100 letech dnes cviceni s kettlebellem. 

​si to vzala na milost? Tak to byla asi keto chripka ne?

Mutziputzi a Luna ja se na 20g sach denne vlezu i s vinem  

Jinak teda jsem pijak whisky, nejvice, takze dobra whisky a soda to jisti.

paktofonika crossfit je super, prijde mi, ze velky svaly z toh nerostou, mrkni na paleomg na insta, ta dela crossfit snad 4 roky a myslim, ze postavu ma takovou o jake pises

Mutziputzi Barva alkoholu je indikator urcite, vodka a gin jsou nejvic safe moznosti, bych rekla

999 anooo, slivovice uplne v poho

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:31
Reakce na Fakirka:

Já jedu low carb dlouhodobě a víno se mi vleze. I 2 skleničky. Flaška samozřejmě už asi ne. Prostě držím sachry lřes den hodně dole a večer si trochu dám. Nebo teď přes léto i jedno pivo.

​pivo si dam taky, obecne tady 12g sach na sklenici (400ml) i jsem objevila jedno light ve storu 3g na sklenici, ou jeee.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:33
Reakce na Miru:

Luna 

To jsi dobrá, že vydržíš. Teda jíst jen třikrát denně bych asi nedala...

​jak zvysis tuky tak nemas hlad, ja jim taky trikrat denne, vic bych tonedala, max si kousnu nejakej sejra, kdyz mam pocit, ze uz jsem nejedla dlouho.

Mela jsem vcera vajickovy muffin se slaninou a se syrem, na snidani. Na obed peceny kridla s cesnekem a parmezanem a brokolici grilovanou s oliv olejem, taky s cesnekem (jak se opece, tak vycpi, moc dobry). Na veceri salat s kozim syrem a orechama, plan byl spekacek, ale ten bude dneska.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:40

0zero7 Počuj daj recept na tie tvoje low carb chleby. Včera som našla jeden z cottage, možno ho cez víkend skúsim ale tak chcela by som vedieť z čoho pečieš ty. 

A ináč tiež jem len 3x denne. Ráno tvaroh s kokosovým mliekom a lesným ovocím, na obed boli masové guličky a k tomu opečený lilek, maslová dyňa cuketa a majonéza a na večer kapusta so slaninou a syrom:D 

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:41
Reakce na Fakirka:

https://sjidelnicek.cz/ketonova-dieta/

Hihoho,užnto umím

​Hele tam neco prodavaj ne?

Ja (podle sebe teda) myslim, ze nejlepsi vysledky s keto jsou, kdyz si vyrobim vetsinu jidla sama (jim i venku, ale koukam, co v tom je). Nejaky krabicky a shaky, eee. Ale asi jsi to myslela jako voditko?

Jeste je jedna stranka i s receptama, to jsem posilala kdysi mamince, zkusim to najit.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:42
Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:44

paktofonika mnam teda, me by v tom asi litala ta dyne, protoze uz tam je ta dalsi zelenina, ale ja se snazim pod 25 g denne.

Chleba dam (po obede, vydrz), musim najit linky, delam cloud bread z vajec (nekdo to nema rad, ze je to po tech vajickach citit) a pak jeden z mandlove mouky a maminka dela nejaky bulky podle te stranky o ktere jsem ted psala. Taky najdu.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:47

JInak vcera 40 bazenu, pac nemuzu posilovat horni polovinu tela, tak misto toho, at jsme u tematu trochu :)

Online Fakirka
Avatar
2059 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:51

Miru je to zvláštní, ale tělo se přenastaví rychle. Já s tím začala, protože jsem jedla moc pečiva a takových těch věcí..a nedělalo mi to dobře. Jsem ten typ, co musí přestat úplně, nějaká omezení a ubrání nevydržím. Šlo to dobře a rychle...jak se dostaneš do ketozy, přestanou chutě a hlad. Musela jsem se do jídla chvilku i nutit. Fakt to tak je. Byla jsem plná energie a tak trochu jako v rauši.

Online Fakirka
Avatar
2059 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:52

0zero7 ne neprodávají, tam diskutují lidi. Já nikdy nic nekupovala.

já četla jen tu diskusi

Offline Miru
Avatar
13804 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:54

Fakirka 

Díky.!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. května 2018 20:56

0zero7 Vajíčka mi nevadia, tie lievance s kokosovou múkou sú tiež len vajíčka a múka. 

Ináč tu dyňu príliš rada nemám ale tak bola tam zjedla som. Ja sa zatiaľ o keto ani ultra low carb nesnažím. To moje je moderate low carb alebo až paleo low carb? Zajtra si to skúsim spočítať, ja som na to počítanie lenivá ale tak možno by som mala začať. 

Online Fakirka
Avatar
2059 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:02

paktofonika dám tisvůj recept. V práci veem chutnal.

5 vajec ušlehat do pěny, přidat sklenku burákového másla,špetku sody a lžíci octa. Péct půl hodiny na 170.

Online Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:29

0zero7 Jo, mne to vyhovovalo i minule, pac proste neni zadnej vlci hlad, ale strasne jsem to hrotila a cvicila do zdechnuti, telo to nezvladalo, na to uz kaslu, mi neni 18...  A gin mi teda zacal dost chutnat hehe. 

Miru Hlad jsem mivala prave po ovoci a pecivu, jako ja k smrti miluju mango, takze na low carb nebudu vecne, obcas si neco dat mimo rezim musim. Ale u tohoto typu stravovani opravdu staci jist 3x denne, aspon mne teda.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:37

Fakirka tak to pak jo, to je fajn, videla jsem tam nejaky klikaci policka zakoupit keto :) Ten chleba zkusim, mas na to nekde makronutricni hodnoty?

paktofonika zkus lose it appku, nahazes to tam a vyjede ti denni spotreba a je to jednodussi nez tabulky, kdyz tam to jidlo neni navolis si svoje

Luna aha, no tak cvicit do zdechnuti je kontra produktivni, pac si telo pak vubec neodpocine a tim padem i nejaky low carb cau ze. Pro me je spanek zasadni, pak mi to i lip jede.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 09. května 2018 21:59

paktofonika Vrazim chleby, vetsina z nich chutna lip otoustovana ci opecena v troube atd:

https://www.sugarfreemom.com/recipes/low-carb-cloud-bread-loaf/

cloud bread, je i recept kde se neslehaji bilky a funguje to uuuplne v pohode, ale zaboha ho nemuzu najit. Ja nedavam to koreni, jen sul a kmin kdyz chci na slano (na grilled cheese nabo se sunkou a syrem) nebo dam vanilku treba a rano na sladko s maslem a chia jam. Menim to kazdej tyden.

https://www.lowcarbreviews.com/swedish-breakfast-buns/

z mandlove mouky, zdvojnasobis ingredience a das do formy na chleba, je moc fajn, trochu vic sach teda, asi 5g na platek, ale super hutnej, taky opecenej lepsi.

https://www.ketodiet.cz/recepty/detail/ketodiet-chleba/

tento hodne doporucujou na ceskejch keto forech, ja s jogurtem nezousela, prej dobry, lneny seminko ma obecne fajn dopad na traveni, slysela jsem ze prej mega mnozstvi skodi, ale problem jsem nikdy nemela, nevim co je mega mnozstvi...

https://cukrfree.cz/keto-bread/

toto vypada taky good, takovej hybrid mezi fat head dough (nejslavnejsi keto testo, na pizzu atd) a klasikou keto chlebem, nezkousela jsem, ale vypada dobre. Akorat u tech ceskejch receptu nemaj nutricni hodnoty, grrr.

https://ceskozdrave.cz/recept-si-pripravit-domaci-keto-chleb/

tady je dalsi podobna variace, min ingredienci a nutricni hodnoty included

Online Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:06

0zero7 Tyjo, ses opravdova odbornice! Jinak abych pravdu rekla, tak do low carb jsem sla proto, ze moje znama ted s keto zhubla 17 kilo, mela teda z ceho hubnout, to ja uz bych nezila, ale vypada uplne uzasne a ma nadherny vlasy i plet a cela zari. Ale pry ze zacatku mela zakaz cviceni, hubla pod odbornym vedenim. A taky mela sileny stavy prvni tydny, ze sotva odjela autem do prace, jak ji bylo zle. Ale vysledek fakt pecka!