Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:24

Luna já měla zprvu hrozný strach, ale žádná hrůza se nekonala. Na tom foru doporučují pro rychlejší navození ketozy užívat kokosový olej co tři hodiny, tak to vždycky pár dnů dělám a funguje to tak, že už druhý den jsi v ketoze. Jinak tři dny a více...tím se možná jde vyhnout těm abstinenčním stavům.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:24

Luna No tu keto chripku dostane vetsina lidi co jdou z fakt sacharidove zalozene stravy na keto a bac. POkud nekdo opravdu potrebuje shodit, tak ono to s tim snizenim jde rychle, sjede voda a pak nejaky kila. Me jde spis o to shodit nejakje tuk a ponechat svaly, pri keto docela svaly krmis a telo jede na tuk, takze to funguje, aspon u me teda, i celu se ztraci atd. Ale fakt piju okolo 4l za den. Zakaz cviceni ze zacatku pro nekoho, kdo udela velkou zmenu, bych pohcopila, je to pecka. Pokud jis zdrave, tak to tak desnej napor neni, to je normalne ale jinak odvykacka, beze srandy. Takze se zname vubec nedivim.

Ja jsem mela tlusty obdobi cca 17-21 to se mi tak nepozorovane ten spek rozmnozil, zadny keto nefrcelo vubec, ale tatinek mi tehdy rikal co mam vyhodit ze stravy, ze podle metabolismu dava smysl, ze telo pak bude spalovat jinak (mohly jsme s tim nasekat melouny ze, jsem normalne blba). Tak jsem na to presla ze dne na den a shodila jsem 25 kilo za 6 mesicu. Jako predstav si na me vejsce 163 cm extra 25 kilo (aktualne bych rekla ze mam mozna tak o velikost vic nez tehdy po zhubnuti, max 1.5, ale postava je trochu zmenena pac cviceni) no byla jsem sadlo, fakt. Takze zkusenosti mam bohate, on off to jedu dlooouho.  

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 09. května 2018 22:29

Fakirka Aha, to je dobra rada, si koupim ten co mi chutna i samotnej (dobry je do toho i zamichat kakao hehe) kdybych si tak pamatovala jk vypada ta pixla ze...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. května 2018 05:58

Fakirka 0zero7 Ďakujem za recepty, cez víkend niektorý vyskúšam :)

Ináč preštudujem aj tu stránku a uvidím co sa dozviem. 

Ja som jedla celkom zdraví akurát že som sa každý deň pchala pečivom aj sladkým. Horšia závislosť ako fajčenie u mňa a aj prestať jest pečivo bolo horšie ako prestať fajčiť. No a takisto som jedla dosť sladkého. Koláče, zákusky... Dost často som jedla ovocie. No a so mnou ta zmena dosť zamavala. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. května 2018 05:59

0zero7 Ďakujem za tip na appku. Dnes začnem počítať. 

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 10. května 2018 07:55

0zero7  v 17 jsem mela spek tez nejvic rozmnozenej, ja teda "jen" +15, merim skoro jako ty (165). No jo, moc krasny to nebylo a ja jsem to shodila teda jak to slo, uplne vselijak a nezdrave, pac o keto nic nebylo, to jste s tatou fakt meli s tim vyjit na svetlo!. 

Jestli to pomuze na celul., bylo by to fajn, tam si nevim rady. Staci mi mirne zlepseni, pro lepsi pocit, nikde se vystavovat stejne nehodlam

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 10. května 2018 11:16

protoze jsem ovce, tak se pridavam. Ja uz jela nizsi sacharidy, tak je jeste snizim a uvidim.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 10. května 2018 12:19

Prave jsem objela na inline bruslich byvaly letiste tempelhof.

A zase jsem zapomnela udelat fotku. Prihlasila jsem se na instagram, tak jsem ji tam chtela soupnout, abych jako necim prispela a jen nesmirovala. No a zakecala jsem se s kamaradkou a zas nic 

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 10. května 2018 17:17

Lilly_Ku 

Tempelhof je fakt něco 

A abych byla v tématu, low carb pro mě není. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 10. května 2018 17:32

dzizisketa pro me taky ne, zejmena rano bych vubec nebyla schopna fungovat.

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:06

Keďže jar prišla o 10kg skôr,vyhlasujem im boj.Dala som si hodinku rýchlej chôdze a pol hodinku cvičenia doma.Neviem,či je low carb pre mňa,ale chcem určite obmedziť pečivo,cestoviny,...Bez sladkého to zvládnem,no bez ovocia to bude ťažké,najmä keď sa blíži sezóna jahôd a melónov.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:08

pecka meloun je celkem v pohodě, je to samá voda

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:15

Fakirka tak aspoň nejaká nádej 

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:26

Fakirka ovšem sladká voda.. ja je teda nemám ráda, ale známá, co sní obden půlku, vzdycky hlásá, že přibere...

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:28

pecka Pro mě je nejhorší omezit ovoce, to jím na tuny a taky třeba rajčata, prakticky bych mohla přežít jen na tom....:-( jinak mi nic nechybí, jen teda alkohol, ale to ani nechci přiznávat, abych nebyla za alkoholičku 

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:29

Catherinne Meloun je v pohodě (teda ne asi při low carb), ale musí si ho dát místo oběda a ne "navíc". :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:29

pecka Ale houby. Po melóne sa určite nepriberá.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:30

Garfie Ja mám problém s bananmi. Jedla by som najradšej len tie. Ale snažím sa. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 10. května 2018 18:57

paktofonika a máš ráda zralý nebo ty nazelenalý? Já miluju ty nedozrálý natrplý banány, ale ty se skoro nedaj sehnat..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. května 2018 19:15

Ounz Nedajú zohnať? To ja vidím zelené nezrelé dosť často. Hlavne v Lidli alebo Kauflande a čudujem sa kto to kupuje pretože než dozreju (ak vôbec) tak sú aj hnilé.no už viem