Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 28. února 2016 18:05

Adka,tiez si myslim...hahaha

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 04. března 2016 12:06

Taky nevím, co bych... i mně se zachtělo nějaký líbivý, nekontroverzní, vzdušný květinovky.

Jelikož netoužím mít na poličce víc různejch značek ve stylu každej pes jiná ves, tak co takhle ke stávající 24F pořídit ještě Kelly Caleche (edt)?

Mám... nemám...

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 04. března 2016 15:07

Co Chanel 5 Eau Premiere 2014. Značku máš, a je to hezká vzdušná květinovka. Já se na ní na jaro vysloveně třesu. Já momentálně těžko odolávám Dioressenci, už několikrát jsem jí hodila do košíku a pak jí zase vymazala. Ale prostě tu taky potřebuju.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. března 2016 19:08

Kdybych neměla No. 5 v EDP a extrait, tak bych o té nové hodně uvažovala, dobrý nápad. Ovšem jestli pro Báru, kdysi mě s klasikou poslala do hájíčka, pokud si vzpomínám.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 04. března 2016 20:44

No lidé a chutě se mění, třeba překvapí. No chce něco květinovýho celkem normálního, ale ne úplně nezajímavýho a tuhle měla dost dlouho Cristalle, tak proč v Chanelech nepokračovat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 04. března 2016 20:44

Premiere mi moc nesedí, připadá mi taková nijaká... a No.5 používá druhá babička po litrech, to nepřekousnu  

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 04. března 2016 20:47

Na mě je hezká a co jsem překousla 40, tak i ta klasická 5 EDP najednou na mě začala vonět, nebo že by jí během dvou let předělali z něčeho co na mě přípomínalo lizol nebo jinou desinfekci na pěkný luxusní květinový mejdlíčko.

Online Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 05. března 2016 10:54

...něco jako Chloé EdP 2008,

tzn. svěží, sladké, řízné, nepřehlédnutelné.

Ale ne Chloé, kterou každý pozná, má...

...prostě pořád platí,

nějaká

Miss Dior EdP, EdT,

Chance, Vive, No.19 Chanel ...

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 05. března 2016 18:30

Miru,a co Prada Candy,Omnie od Bvlgari-velmi pekna je Coral,aj Cristalline,aj zelena je pekna.Este by sa mi tebe hodila Versace Woman(ta fialova),neverila by si aku ma silaz...odskusana na viacerych,vratane mnaA podla mna  nieje otrepana,malo kto ju pouziva,a je v dobrej cenovej kategorii.

Ellen Tracy Bronze,Tracy-tieto mi vkuse chvalili,dobra cena a dobra vydrz

Online Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 05. března 2016 18:45

...Omnie na mně nedrží, a voní poněkud moc nenáročně

...Versace nenosím, protože je to pro mě něco jako Guess = podprůměrné..., a stejně se mi od nich nic nelíbí

...o Pradě Candy Florale jsem uvažovala, musím zkusit znovu. Je sice poněkud holčičí, ale to by mi nevadilo, spíš jakou má výdrž a intenzitu, to už si nepamatuju...

Děkuju

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 05. března 2016 19:26

ale schvalne skus tu fialovu Versace,daj mu sancu

a co Diamond,Lacoste pour femme???neverim,ze na tebe nic nedrzi...

Online Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 05. března 2016 19:52

...nooo, to jsou všechno "laciné láce"..., to bych na sobě nezvládla...(chybí mi stydící se smajlík...)

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 05. března 2016 20:07

 ja som myslela,ze nieco take hladas,financne nenarocne(inac,veris,ze prave tie,co som ti vymenovala su u mna najviac chvalitelne?!nechapem..mozem mat 200 eurovu,aj tak pochavlia tie lacnejsie)...mozem pokracovat od 100 eur a viac

Online Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 05. března 2016 20:20

...to není až tak o ceně...

Já v těch vůních cítím nic moc kvalitu, no...

A naopak - na některých vůních, byť i nad 100 euro nevidím nic extra, cenu nechápu...(ve smyslu, co je na tom/vůni jako tak extra.?..., ani kvalita, ani originalita, ani příjemno...)

 U orientálních a gurmánských vůní se dají dobré najít i mezi vůněmi za relativně málo peněz,

ale čím je vůně svěžejší, lehčí, atp., je nutnější vyšší kvalita, jinak je ta "obyčejnost" příliš markantní,

resp. to mám raději něco právě od Chanel, Dior, atp. ...

Prostě bych potřebovala výše zmiňované značky za cenu Guess, Bvlgari a tak...

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 05. března 2016 20:43

to by som si aj ja zelala..pri niektorych nechapem cenu tiez...

ale zasa mas urcite vyskusano viac ako ja,co vonia mne,tebe nemusi,takze tazko ti nieco vybrat a poradit

ked sa mi nieco paci a pasuje mi,nezalezi mi na tom,ci to pouziva viac zien(aj tak na kazdej vonia inak),ked sa ti paci Chloe,kup si ju,ja som sa tiez ku nej vratila po 6 rokoch(EDT 2015)a som nadmieru spokojna,vonia mi,pasuje mi,takze nieje co riesit

Alebo uz ked sme pri niche,som uplne unesena z Amyris splna vsetko po com tuzim,nadherne vonia,ma silaz a ludia sa pytaju cim tak nadherne voniam.Viac mi netreba

Online Miru
Avatar
13873 příspěvků moje polička 05. března 2016 20:44

...jo, tak Amyris je nádherná.!

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 05. března 2016 20:54

veru je..Tak vidis,ta by ti pasovala si myslim

Offline andry
Avatar
2705 příspěvků moje polička 05. března 2016 22:34

potřebuju Iris Poudre. a doplnit zásoby dalších asi čtyř kousků z poličky.

...jedna banka stačit nebude

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 06. března 2016 15:20

No prosím tě, tak Iris Poudre nakonec přece jen jo? Jako nic proti, myslím, že flakon by tvojí poličce slušel, ale tobě se ty parfémové nálady poslední dobou nějak točí.

Miru: Svěží, sladké, řízné, nepřehlédnutelné, co každý hned nepozná / má...Miru, a co se vrátit třeba k osvědčené Code Ultimate Femme? Ta to podle mě v sobě spojuje všechno plus kvalita na úrovni.

Offline andry
Avatar
2705 příspěvků moje polička 06. března 2016 15:21

já vím, každý dva týdny jinak třeba dneska jsem si vymyslela pačuli ve stylu Richwood a Mon Matchouly - napadá tě ještě něco?