Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 15. zaří 2015 22:34
Reakce na Miru:

 Jsem přečetla na telefonu polovinu a už jsem byla myšlenkami jinde. Ne, já myslela Narciso for Her Eau de Toilelte.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 26. zaří 2015 19:30

No ja si rozhodne plánujem kúpiť toto...len musím premerať, či sa mi to rozmerovo hodí na môj Samsung (zas nový mobil si kvôli tomu kupovať nejdem:) )

Púzdro na Iphone s v budovaným atomizérom:

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 26. zaří 2015 19:39

...jestli mi to klapne, tak do půlky řijna bych měla mít Gucci by Gucci Oud.

Láká mě děsně dlouho.

Gucci by Gucci EdP je jedna z mých srdcových záležitostí, takže...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 27. zaří 2015 10:02

S přicházejícím chladnějším počasím jsem se rozhodla poohlédnout po nějaké příjemné, zahřívací vůni. Po dlouhé době jsem vyzkoušela Chloé Love - je to nádhera......a neuvěřitelný držák. Jen ještě zvažuji, jestli tuto nebo radši s vanilkou - Love Intense.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 27. zaří 2015 14:30
Reakce na vanilka:

Love Intense !

Mám obě a Love mně přijde hodně podobná Love Florale, kterou má kamarádka  práci, rozhodně po pár hodinách voníme stejně, Intense je těžší, sladší, kulatější, likérovější, elegantnější....

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 01:27
Reakce na vanilka:

Na jeseň a zimu Love Intense, na zvyšok roka Love a na začiatok jari - ak ešte zoženieš - krehkú Florale. Proste potrebuješ všetky tri.

Ale je prevda, že Love a Love Florale sú k sebe pomerne blízko, kdežto Intense ide nádherne do likérova.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 08:43
Reakce na slniecko:

Love Florale jsem už kdysi měla, cca před 2 lety, je povedená, na jaro mi vyloženě sedla. Připadala jsem si jako křehká víla . Dnes obě testuji, na jedné ruce Love, na druhé Love Intense. Je pravda, že Intense je díky té vanilce krasně heboučká, hřejivá, na zimu bych si ji uměla víc představit.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. zaří 2015 20:59
Reakce na vanilka:

Od Chloé rozhodně Love Intense. Jak pro ty důvody, které vyjmenovala náťa66. Ta ambra s vanilkou a ta teplá medovina nebo likérovost, chceš-li, z ní dělají výjimečně dobrý mainstream. A já ji nosila už i teď koncem léta, snese i dvacítky. I po více než roce mě pořád baví.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 04:39

...také jsem pro Chloé Love Intense

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 29. zaří 2015 10:40

Bude to Diptyque.

Jen se nemohu rozhodnout, jestli pořídit Volutes nebo Eau Duelle. Obě jsou krásné, každá z nich docela jinak a časem bych je ráda vlastnila obě. Brzy se ale chystám potěšit jednou z nich, tak stále dumám kterou...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. října 2015 13:43

Na jahodě je 10% sleva na parfémy a např. Lyric č.p. je za slušnou cenu (na nic jiného jsem nekoukala). Pokud byste jej některá chtěla a nemáte zřízenu plnou moc pro poštu, tak nabízím nákup.

Lyric č. p.

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 15. října 2015 14:44

Moc moc moc bych chtela INTRIGANT PATCHOULI. 

Taky musim LPRN Couture, kterou pry prestanou vyrabet nebo co zas...

Shalimar a Samsaru, vsechno doslo...

Taky bych brala starou L'eau d'Ambre od L'Artisan, po dlouhych experimentech se vracim k puvodnim laskam. 

A Nahema...tu jsem zboznovala a uz dloouho nikde nevidela.

A ted jeste aby rodicak byl tak desetkrat vyssi 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. října 2015 06:40

Já už si pár dní lámu hlavu na dvěma Fordy.

Online Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 17. října 2015 18:36
Reakce na Mirka:

Kteri to jsou?

Ja Fordy teda moc neznam, ale lakaji me moc. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. října 2015 08:23
Reakce na Luna:

Italian Cypress a Oud Fleur. Moc se mi líbí i Oud Wood, ale vadí mi průměrná výdrž.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 18. října 2015 11:24

já, kritik LVEB, já, která se jí zbavila, protože ji nosí "každá", tak já si teda snad pořídím LVEB L'Absolu.....

Offline obusinka
Avatar
84 příspěvků moje polička 19. října 2015 08:15
Reakce na náťa66:

A nezkoušela jsi tu novou intense. Nevypadá spatne;) respektive zavání prijemne.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 19. října 2015 09:04
Reakce na obusinka:

zkoušela, ale něco mě v ní vadí... možná ten smetanovej podton.

Včera jsem ji měla na ruce spolu s Absolue.... ta ovšem vede, jednak výdrž, jednak itenzita 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 24. října 2015 17:00

jsem v šoku a jestli to na mně v dohledných několika hodinách nezačne hrozivě (nebo jakkoli) puchnout, tak si snad poběžím koupit Kiliána. já. takhle mě už dlouho něco nezaujalo. Voulez-vous Coucher avec Moi.

(současně se pohoršuju nad svým nově objeveným bílokvětinovým vkusem. kdo by to byl řekl?!)

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 24. října 2015 17:54
Reakce na andry:

Rovněž se obávám svého nastupujícího bílokvětinového směru, andry, kde se dá koupit vzorek? Díky