Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:36

Fleur To je zajímavé, jak mladé servírky často chválí - mě už taky párkrát

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:46

Miru Samozřejmě; obzvlášť, když to mohu vyhodnotit jako naprosto nezištný kompliment. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:48

KorsičankaDívám se, že na poličce máš Ganymede; tuhle vůni jsem zase já nedávno chválila kamarádce, vysloveně k ní sedla.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:54

Fleur Mně se taky velice líbí a stále uvažuji, zda nemám dokoupit velký flakon, zatím jsem vzala 30 ml v Ingredients. Některým ženám přijde pánská, mně zpočátku též, ale pak se něco změnilo a ...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. října 2022 14:18

Minulý víkend jsem šla z bytu po schodech někam ven. Když jsem byla už v 1. patře, výtah jedoucí směrem nahoru zastavil o patro výš a za chvilku se ozvalo moje jméno od sousedky. Tak jsem se zastavila a říkám, že to jsem já, jak to poznala, jestli tak dupu? Na to odpověděla, že podle vůně, nikdo jiný prý v baráku tak nevoní.

Ale asi se sluší doplnit, že jsem měla zrovna Shalimar Souffle de Lumiere, s nímž se budu zanedlouho loučit a o kterém vím, že tu stopu za sebou trochu zanechává no.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 09. října 2022 17:43

wendulka To je hezké, že tě sousedé poznávají podle vůně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. října 2022 17:55

Fleur 

No nejsem jediná, kdo používá u nás v paneláku vůně, no takové jako já sousedky nemají, to je fakt.

Mně už to kdysi říkala jiná sousedka, když jsem u ní byla na návštěvě kvůli něčemu, že prý na chodbě vždycky pozná, že jsem tam chvilku před tím musela být já, ale poprvé se mi to stalo takhle naživo.

Přitom se zdaleka nekropím tak intenzivně jako kdysi, ale pravda, z toho bytu je to čerstvé, takže sousedé to mají z první ruky na té chodbě, jsem si právě ten minulý víkend uvědomila.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 09. října 2022 19:57

Fleur 

...tak zpětně hlásím, že i L´Heure Bleue sbírá komplimenty. Prý krásně voním, a že mě poznají ještě dřív, než přijdu, že totiž, když je průvan, přijde napřed krásná vůně...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 09. října 2022 22:35

Miru Tak to je skvělé! A je fakt, že podzimní počasí je pro tuhle vůni ideální. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 10. října 2022 04:43

Fleur 

Děkuju!.

A jak jste si tu s Luna

notovaly ohledně barvy L´Heure Bleue, tak já jsem ji poctivě vnímala celý den a stejně prostě

- na mně je to fakt zlatavá nadýchaná pasta...

Ten odstín modré, který se Vám dvěma s tou vůní spojuje, je nádherný!, jeden z mála odstínů modré, který se mi moc líbí(asi proto, že má mírně nafialovělý a pomněnkový podtón).

((A náhodou - do těch tónů Vaší modré jsem své dva poslední obrázky k vůni přesto trefila))

https://www.parfumanie.cz/forum/detail/znacky:c13/t17.htm?page=251#m1034405

Mrzí mě, že si někdo nemůže přivonět k mojí kůži s LHB, aby viděl, cítil, že nekecám...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 14. října 2022 13:55

dnes dva komplimenty na Poeme od kolegyn:-)

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 17. října 2022 08:36

Znova sa potvrdil fakt, že niche parfémy nechávajú okolie nevšímavé a o takej, čo si myslím, že si nikto nevšimne - Varensia- spievajú ódy...

Od rána sa v práci každý pýta, čo to tu tak krásne vonia....... určite Jarka má nový parfém.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 17. října 2022 08:47

Fleur na mne je kelly caleche drzak, takze ja servirku chapu :)

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 17. října 2022 09:12
Reakce na Biely kvet:

Znova sa potvrdil fakt, že niche parfémy nechávajú okolie nevšímavé a o takej, čo si myslím, že si nikto nevšimne - Varensia- spievajú ódy...

​To je jeden z Murphyho parfémových zákonů....můj největší sběrač komplimentů byl a je Eclat    d´Arpege.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 17. října 2022 10:04
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. října 2022 10:20

Biely kvet Buď ráda, alespoň ušetříš . A zároveň děkuji za tip k prozkoumání, Varensia mi nějak unikla a přitom ty mainstreamové vůně z počátku 90. let jsou mnohdy opravdu na úrovni dnešních niche. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. října 2022 10:22

razorblade Já jsem ji měla vždycky v kategorii těch méně držících, ale zjevně (a ráda) budu muset přehodnotit názor. Nosím ji od doby jejího uvedení na trh a mám ji stále víc v oblibě.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. října 2022 10:26

A ještě na potvrzení starého známého pravidla, až je mi skoro hloupé to psát: ve flakónu odhadem asi tak posledních 15 ml Mon Précieux Nectar, nosila jsem tu vůni od roku 2010 spíše při výjimečných příležitostech (korespondujících s tehdejší exkluzivitou vůně), když byla uvedena v řadě Les Parisiennes, tak jsem si pořídila několik flakónů a používala ji běžně; s její opětovnou exkluzivní ne/dostupností jsem se rozhodla rozloučit se s ní.

A samozřejmě od chvíle onoho vnitřního rozhodnutí na MPN prší jeden kompliment za druhým. Nejvíce potěšil od jednoho kolegy, který asi dvakrát komentoval moji vůni negativně; tentokrát mě minul s pozdravem a pak na mě volal ze schodiště přes dvě poschodí: "Moc dobrý parfém!"

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2022 10:55

Jeste nikdy mi tolik lidi nechvalilo parfem, jako ted Slona.

No jo, ale co koupit,  aby to melo podobny efekt?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. října 2022 11:03

Antje Já jsem dostala včera taky kompliment na Slona. Koupila jsem ho loni, líbí se mi, ale zatím jsme ho ani neměla na sobě. A včera mi ho pochválil kamarád, velký nepřítel parfémů, že konečně pěkná vůně.