Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 13:28

Luna Sloní kompliment , tak si ho slečna užila alespoň na tobě.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 22:13

Tak dnes kompliment na Givenchy L'Interdit Rouge. Je na mne fakt dobra!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. zaří 2022 12:15

Luna Má nádherný flakón! Budu si tu vůni muset jít připomenout; ten první L´Interdit mě rozhodil tím, že jménem parazitoval na původním předchůdci, tak jsem byla předem zaujatá.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2022 20:26

 V pátek zdálky křičí kolegyně: Jdi ode mě, nepřibližuj se, mám migrénu a parfémy mi to zhoršují. 

Tak jsem to vzala jako kompliment, že mé okolí ví, že používám parfémy.

No já vím, že jsem mohla jít i do stížností, ale já jsem ta optimistická povaha

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. zaří 2022 20:43

Luna Já jsem si koupila flakon od viktorka_od splavu a nějak se s ní nemůžu sejít. Ze vzorku se mi líbila, v parfumérii se mi líbila a když se navoním, tak mi nesedí. Takže zatím zůstává kvůli flakonu a uvidím. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 16:31

Renusatko Kdyby te nebavila a mne porad jo a chtela sis nechat flakon, tak si postupne muzu brat odstriky.  Akorat teda az spotrebuju Rouge, chci urcite Intense, ta je jeste o facku lepsi.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:05

Dneska jsem dostala pěknej kompliment.!

...jeden kolega, že prý FAKT pěkně voním!. Tak jsem s úsměvem poděkovala a on, že prý chlapi(kolegové) říkají, že voním, a že teda fakt jo. A já, že mi to ještě nikdo z nich neřekl, až teď tady on...

Tak jsem měla radost

Offline Magda
Avatar
161 příspěvků moje polička 24. zaří 2022 19:25

Dnes při pochůzkách s volební urnou pochvala na Baccarat Rouge

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:33
Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:57

Na karlštejnském vinobraní opakované komplimenty na Pomegranate Noir (jedné slečně jsem musela dokonce nechat vyfotit flakon). A pak si člověk vezme nějakou exkluzivku ...a nic.

Miru 

Odvážlivec - nejen, že to vnímal, ale bych i schopen pochválit nahlas. Třeba se teď osmělí i další

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 20:03

jerry No já se vůbec nedivím; taková jednoduchá Eglantine od Fragonardu za pár šupů sklízí samou chválu, zatímco ty nejsofistikovanější kompozice většinou nesklízejí, ale rovnou vyklízejí...prostor kolem mě .

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 03:40

jerry 

...to spíš ne... Ale i tohle mě velmi potěšilo

Děkuju...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 07:51

Miru A jakou vůni jsi měla na sobě?

Předpokládám, že LHB to nebyla .

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 08:08

Fleur 

...nosím do práce téměř pořád Mon Guerlain EdP, tak si myslím, že to patří jemu...

Prostřídám to vyjímečně s Shalimar Philtre

(mám ji jako orientální, lehoulince živočišnou mýdlovku od Guerlainu, sálá mi z kůže pěkne...). 

Když se navoním L´Heure Bleue - přijde mi to nějak "málo", je málo průrazná. Spíše se mi roztaví na kůži a přivine se ke mně. Je to pro mě taková delikátně chypré mýdlovka od Guerlainu

(tou se voním nejvíce doma, užívám si ji, nepotřebuji se vymezovat. A nebo ji smíchám s tím Mon Guerlain či Shalimarem Philtre. Jak mám chuť).

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 09:50

Díky za odpověď! Dívám se, že teď máš podle poličky guerlainovské období .

Mně LHB přijde zase průrazná až moc (a to tě nepodezírám z krotké aplikace ), takže ve výsledku ji také často nosím doma, případně na prochízky.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 10:13

Fleur 

...tak schválně jsem se ráno s ní sestříkala, všude. Stejně jsem si na druhou ruku šplíchla párkrát Shalimar Philtre. A stejně je na mně LHB tající, sálavá tělová vůně. A jak u nás mžilo, tak krásná...

Jo, Guerlain si pořád drží kvalitu. A o tu mi jde

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 11:30

Miru 

No do tohoto počasí je LHB ideální, to je dokonalá kombinace.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 11:33

euridike 

...kuju

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. října 2022 12:51

Včera mi byla pochválena Kelly Calèche, a to mladou servírkou při mém odchodu po několikahodinovém sezení venku na zahrádce - vůbec bych neřekla, že bude ještě cítit. Evidentně s ní tohle podzimní počasí dobře ladí.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 08. října 2022 12:55

Fleur 

...co by ne. Podle mě si ta vůně v chladivějším vzduchu tak nějak povlává kolem své nositelky jak mušelínový šál...

Věřím, že Tě to hodně podtěšilo.?.