Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. října 2022 11:05

Antje Co koupit? No přece zase Slona !

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2022 11:35

Renusatko Fleur je moc pekny, trochu jsem se bala ze bude okoli vadit, ale naopak.

Dosud jsem tapala, tohle je ono, ale s cim ho zamenit ?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2022 17:31

Antje a proc ho chces zamenovat?

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2022 19:11

viktorka_od splavu rada bych zkusila neco jineho a zaroven nechci byt zklamana...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2022 21:40

Antje jo takhle, já myslela že chceš jinou ale podobnou, lepší je jinou a jinou:-) jako z jinýho soudku, pro jinou náladu a tak

myslím, že když dáš do parfémových dotazů svoje oblíbence tak dostaneš hafo dobrých tipů

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2022 21:43

viktorka_od splavu ted jsem sjela vlakno o setreni a mam vycitky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2022 21:44

Antje to se ale týká jídla, parfém je komodita trvalého charakteru

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 17. října 2022 21:44
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2022 21:48

Antje maličkost

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. října 2022 22:01

Antje Jasný, jídlo řeším a parfémy mám za poslední měsíc tři nové. Zase dost ostatních jede v nákupech oblečení a některé v obou položkách.  Nějaké radosti mít musíme.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. října 2022 17:52
Reakce na Fleur:

A ještě na potvrzení starého známého pravidla, až je mi skoro hloupé to psát: ve flakónu odhadem asi tak posledních 15 ml Mon Précieux Nectar, nosila jsem tu vůni od roku 2010 spíše při výjimečných příležitostech (korespondujících s tehdejší exkluzivitou vůně), když byla uvedena v řadě Les Parisiennes, tak jsem si pořídila několik flakónů a používala ji běžně; s její opětovnou exkluzivní ne/dostupností jsem se rozhodla rozloučit se s ní.

A samozřejmě od chvíle onoho vnitřního rozhodnutí na MPN prší jeden kompliment za druhým. Nejvíce potěšil od jednoho kolegy, který asi dvakrát komentoval moji vůni negativně; tentokrát mě minul s pozdravem a pak na mě volal ze schodiště přes dvě poschodí: "Moc dobrý parfém!"

​Zdravím, sestro!

Ten už jsem hodně dlouho neměla. Asi bych ho měla zase vytáhnout. Já mám tedy nasysleno hodně, takže loučit se zatím rozhodně nemíním.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 18. října 2022 19:01

Včera mi jedna kolegyně v práci říká, že zase krásně voním!, a že by si mě nejraději vzala domů, abych jí tam takhle pěkně voněla...

...L´Heure Bleue Guerlain

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 18. října 2022 19:02

Miru 

S L´Heure Bleue bych si tě taky vzala domů

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 18. října 2022 19:03

jerry 

(ona na mně ale fakt hodně dobře voní...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. října 2022 22:29

wendulka Já dopotřebuji a třeba zase někdy, bude-li příležitost, zopakuji.

Miru To mě těší, že s LHB sklízíš úspěchy. V mém okolí je to vždycky buď, anebo (bohužel častěji ta druhá varianta, ale kupříkladu moje sestra ji na mně má moc ráda).

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. října 2022 04:28

Fleur

...kuju...

No, myslím, že to je tím, JAK se ta vůně na člověku rozloží, resp. Ty ji vlastně vnímáš v trochu jiných barvách než já

(teda - já tam ty Tvoje barvy, byť krásné odstíny, taky mám, ale v minimálním zastoupení...), a i pocitově ji vyjadřujeme poněkud rozdílně.

...jakoby ta vůně vystihovala rozpoložení člověka, jeho podstatu(a pak se nedivím, že ji má na Tobě ráda Tvoje sestra, protože Tě zná...)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. listopadu 2022 15:03

Dnes v praci na me kolega: ,,Tyjo, novy parfem! Dobry to je!"

Houby novy, stary kamarad Slon.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 21. prosince 2022 17:56

Tak uz si zas vsichni kupuji Black Perfecto

Ale pry se to spatne shani. To je zas ukoncena vyroba nebo co?

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 21. prosince 2022 18:46

Luna 

Fakt? Já jsem na dně s LRPN Ma Robe Velours a váhám, jestli ji zopakovat nebo koupit Black Perfecto - protože teď je jejich čas. A pár komplimentů v práci jsem na ni taky utržila.

Riziko LRPN spočívá v tom, že je spousta z nich limitek a je v tom poněkud nepřehledno

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 21. prosince 2022 18:53

Já včera v bance dostala kompliment na Mémoir od Amouage, bylo to posledních pár kapek z miniodstřiku. Ale rozhodně to není popud ke koupi, neboť jsem se při odchodu voněla na domovní chodbě a manžel, který šel chvíli po mně z bytu, pak stejně remcal na "příliš silný odér".