Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Online jerry
Avatar
8984 příspěvků moje polička 13. května 2018 13:36

slniecko 

Čemu se divíš, vždyť je tu několik styčných bodů:

1. Oboje obsahuje alkohol.

2. Oboje má i přes čichové buňky otevírat peněženku a ponoukat ke koupi.

3. A po(u)žívání obojího způsobuje příjemný pocit.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. května 2018 14:21

jerry presne tak A ja mam zas v Avignonu beton (drink)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 13. května 2018 14:50

jerry to je pravda, hlavne nepopliesť

Offline Hwi
Avatar
611 příspěvků moje polička 13. května 2018 15:39

Minulý týden kamarádka: "Jé, ty voníš jako Perwoll!" Měla jsem na sobě Chanel 19.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. května 2018 00:37
Reakce na Dalia:

​Třeba k ní zase někdy později najdeš cestu.  

​Jj, nikdy se nemá říkat nikdy

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. června 2018 07:38

Poté, co jsem se včera v koupelně navoněla LHB, se můj pubertální syn začal rozčilovat, ať pořádně vyvětrám. A ubohou LHB nazval děsným smrademCyklonem B

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:57

Dalia Nemůžeš čekat, že tahle vůně bude bodovat u populace pod třicet let. Většinou mi ji chválí, diplomaticky řečeno, zralí, ba až přezrálí muži (asi vzpomínka na časné dětství ).

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:04

Dalia čiže vie, čo je Cyklon B. Dáva pozor na dejepise. Jo a keby išiel do tej kúpeľne ráno prvý, nemusel by to dýchať .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:47
Reakce na ModestMourek:

Nehaněl vám někdo Flower by Kenzo nebo Broadway Nite (Bond No. 9)? To jsou totiž dva parfémy, které na manželce absolutně nesnesu. Že by za to mohla ta zeleno-sladká kombinace růže, fialky, vanilky a pižma?

​debata už je dávno někde jinde, ale Flower je nejhorší vůně, co znám, taky ho nesnesu. Dělá se mi z ní vyloženě špatně od žaludku.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:57

Hloupý dotaz: A čím si to vysvětlujete, že jiným smrdí to, co vám voní? Je to obecná věc, ted je to tím, že obecně má každý člověk jiný vkus? Nebo je to tím, že dovedete vnímat složení parfému jinak, tedy že jste se k tomu jinému vnímání pročichali?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:59

Stará Stanová Kůže mj i vzpominky v tom hraji roli a ty cichove jsou pry obzvlast silne. takze na nektere vune muj muz protestuje, ze takto smrdel na zakladce jejich rustinar, neoblibeny ucitel, a at to nenosim

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:09

Stará Stanová Kůže Může to být tak i tak. Mně třeba přijde v parfémech hrozně protivnej kokos a dost často frézie.

A ten druhý případ znám taky velmi dobře. Začínala jsem hodně s Avony, ale teprve, když jsem se díky zdejší komunitě před sedmi lety dostala k niche, nos si najednou začal všímat společného chemického ocásku. Dělají to složky jako cedr, nejrůznější druhy syntetické ambry nebo pižma. Ten "lepší" cedr ve vůni voní prostě jinak, no. Ale to neznamená, že na tyto složky nenarazíš i v těch niche.

No a pak to může být i těmi nepříjemnými olfaktorickými vzpomínkami, jak píše viktorka.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:28

wendulka a mně ještě vadí nestřídmý používání, kolegyně se polejvá Sunem od J. Sander, má velkou lahev na stole a neustále doplňuje, naštěstí s ní nesdílím kancelář, ale asi po týdnu mám na tu vůni úplnou alergii (já ji teda moc neměla ráda ani před tím), ale tak mohlo být i hůř, mít Flower od Kenza, začínám každý den zvracením do kyblíku.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:37

Potrefenáhusa To chápu. Přiznávám, že dřív jsem se chovala stejně jako tvoje kolegyně. Teď už si na to dávám pozor a zejména před cestou veřejnou dopravou nebo návštěvou lékařů se raději moc neimpregnuju a radši volím něco střídmějšího z poličky.

A ještě líp jsem to pochopila letos na jaře, když jsem na jedné naší takto nestřídmě navoněné klientce potkala Angel

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:43

wendulka Angel miluju, nechápu, co proti němu všichni furt maj

(ale musí se fakt jenom malinko)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:45

Angel som ešte neskúšala ale musím to napraviť. Vadí mi flakón. Alienom by som sa mohla sprchovať ale snažím sa vždy striedmo. Len dnes mi to akosi nevyšlo, nechtiac som smrdela na pol kancelárie. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:46

Stará Stanová Kůže vkusom, množstvom, počasím, typom pokožky, náladou...

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:51

Flower vnímám jako nenápadnou lehkou vůni. Angel, Alien je dobrý. Zato Eclat d'Arpege, to mi na mě smrdí!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:54

paktofonika flakon jako ta hvězdička? mně přijde takovej jemně kouřově čokoládovej, na podzim a na večer.

Stará Stanová Kůže Eclat d'Arpege mi smrděl uplně na první přičichnutí, pak jsem zjistila, že na svetru je o 100% lepší než na mně a teď už mi voní i na mně, takové lehká jemná vůně, asi si ho budu muset zas příležitostně koupit

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:57

Eclat d'Arpege, to mi na mě smrdí!

​pri predstave ze bych to dala na sebe me jima hruza:-))