Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:08

Korsičanka myslím, že to bylo spíš zvířátko, než zatuchlinka, ale v mé sbírce to není nic výjimečného, tedy ani jedno z toho.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:14

Sweet Potato dávám na množství pozor, jak říkává Domenica, lehkou rukou. A tahle fakt umí vystrčit drápky, začínala jsem 3 opatrnými střiky na celý den. Nechce se mi tahat flakon a pořád jsem řešila, jestli ráno někoho nezabiju v dopravě. Pak jsem narazila na kyselý zápach zn. "nemyjeme, nepereme" a pomyslela jsem si, že jsem ohleduplná úplně zbytečně.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:31

Mirka To jsi šťastná žena. (Ale zvířátko mi fakt nevadí Mám tam starou zatuchlou knihovnu/sklep.)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 12:36

Korsičanka já možná taky, ale mně se to líbí

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 10. října 2020 22:09

Dnes muž: Tady se něco pálí? Nebo je to tvůj parfém?

Natáhla jsem k němu zápěstí, zavětřil: No jo, spálená buchta.

Le Participe Passé. Uznávám, malinko připálený karamel tam je.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 11. října 2020 21:46

Sweet Potato Dost připálený Někdy jsou ti naši chlapi i chudáci

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 11. října 2020 22:22

Sweet Potato Já tam cítím připálená povidla a jinak samozřejmě perníkové koření. Ale líbí se mi.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 12:25

Naši zase skoro zvraceli z mé vůně - Nishane Ani. Prý "zase nějaká strašná vanilka".

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 12:29

Evanilla 

No, někdy to nevyjde, nic si z toho nedělej (já zase k rodičům nesmím s Coromandelem). 

Offline marieu
Avatar
4462 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 13:15

Evanilla nestraš, já se chystám zamilovat

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 13:56
Reakce na Evanilla:

Naši zase skoro zvraceli z mé vůně - Nishane Ani. Prý "zase nějaká strašná vanilka".

​Jak je to možné??? Vždyť je to tak relaxační slast!

Mamka nedala Oud Satin Mood. A Delina Exclusif - prý je to strašně výrazné... A Coromandel: ten jsem měla kdysi u našich na zahradě v teplém počasí. Taky negativní komentáře.

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 13:59
Reakce na marieu:

Evanilla nestraš, já se chystám zamilovat

​Neboj, zamiluješ se. Ani se líbila i mé antiparfemové kamarádce. A nejvíce se jí líbila Armaniho Bleu Lazuli, tak jsem jí chválila, že má vkus a přeskočila fázi a vydala se rovnou k těm niche kolekcím. Když se ptala na cenu, po odpovědi bylo chvíli ticho a pak změnila téma

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 14:53

Petya Charmite Naši neschvalují nic sladkého. Byla jsem v tom dá se říct vychovaná, že sladká vůně je zlo. I kosmetika u nás doma měla parfemaci svěží, sportovní nebo ovocnou, nebyly žádné sladké sprchové gely, aviváže apod. Pak jsem se začala zajímat o parfémy a jen zírala, co všechno se vyrábí (gurmánky vonící po všem na co si vzpomeneš...). Dneska jsou ty slaďárny hodně v kurzu i v mainstreamu, pár let zpět toho zase tolik nebylo... Samozřejmě jsem si je velmi oblíbila A oni trpí...

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 18:05

Evanilla jojo, já mám teď taky období slaďáren. Když je člověk umí aplikovat a nepřepálí to.. Parfait de Roses, Delina Exclusif, Hundred Silent Ways, Oud Bouquet... Ach a ňam!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:50

dnes odpoledne přišel domů synek a jak jsem ho objala tak hlásí - ty voníš jak záchod! jelikož jsem předtím byla v notinu a jen tak ze zpovykanosti si dala na jedno zápěstí coco mademoiselle a na druhý Pětku, tak mu nastavuju ruce.. kroutí hlavou. tak nastavím krk kde jsem se ráno navoněla pour une femme - nádherný extrait od caronu a - jo to je ono jako já věděla že muži se líbit nebude, proto jsem si ji vzala, když má zrovna rýmu:-) ale synek má nos velice dobrý, to mě teda zklamal:-(

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 20:40

viktorka_od splavu 

Za trest poslat na jednodenní brigádu na veřejné toalety. By ho ten humor přešel a čichový buňky by se mu pročistily raz dva.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 21:15

viktorka_od splavu No, mám 5ml a taky s ní bojuju-tak se mu ani nedivím

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 21:35

viktorka_od splavu To jsou darebáci. Prý upřímné děti, už by z toho ti kluci měli vyrůst. U nás nedávno prý, že kočka strašně smrdí, jestli jsem ji nemazlila a nemá nějakou moji voňavku. No neměla, vyválela se ve svých oblíbených bylinách a v podezření jsem byla já.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 22:18

Korsičanka fakt? co je s ní špatně? jako já vnímám že je řekněme nemoderní, nebo jak to nazvat, jsou tam tóny které nejsou momentálně módní, ale je nádherná - typ vůně, které mám opravdu ráda. už vím že v běžném okolí nevzbuzují nadšení, takže je nosím trochu vskrytu:-)) nicméně tahle reakce mě docela zaskočila, jelikož synek ten nos docela má

zas musím se pochválit že dnešní Ani vzbudila (asi) pochvalu, kolegyně prý mě našla po čichu a když se ptám jak to myslí tak prý že to voní (tentokrát) pěkně

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 22:19

Renusatko tak ti naši výrostci už nejsou žádné děti a na upřímnost nemají nárok!