Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 10:12

V zakourene venkovske hospode v kempu prerazila tento oder brutalni Chloe. Vubec se to tam nehodilo, priserna kombinace.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 19:17
Reakce na Henri:

Já na ní narazila dneska ráno v obchodě u voňavého pečiva, bleee . Jak jsem se radovala, když jste ji všichni potkávali na každém rohu, že jsem toho ušetřena, k nám to dorazilo až teď. Cítím ji čím dál častěji.

dusty
Avatar
30. srpna 2014 17:54

Dnes v Krakove som najmenej osem ráz zavetrila Chanel Allure a najmenej toľkokrát Jil Sander Sun. A samozrejme La Vie Est Belle. Zato predavačka - pôvabná černoška - v obchode s plantážnickou kávou mala na sebe štýlovo White Patchouli. Narazila som na parfumériu ukrytú vedľa čistiarne a tam okrem štandardného sortimentu mali tuším komplet Juliette Has A Gun, dosť Tauera a dokonca aj April Aromatic, zbežne som otestovala Unter den Linden /ee/ a Precious Wood - nádhera. Ceny pomerne šialené, zlatý Parfums.sk/cz.!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 30. srpna 2014 19:55

Chloe v Kauflandu u zeleniny. Nebylo to nepříjemný (zas tak často ji nepotkávám)...vlastně docela příjemný. Ale sakra, to je ale siláž! Linula se za nositelkou opět na metry daleko.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 08:20

...tak já mám zážitek.

V práci jsem podle vůně poznala vždy jednu zaměstnankyni - nosila Ivoire Balmain 2012.

Ta vůně má sice siláž jako Chloé 2008..., ale mně to bylo příjemné.

Tuhle jsem si myslela, že je v práci, protože Ivoire zůstává v prostoru ještě i tehdy, kdy nositelka už je dávno pryč...

Omyl.

S tou vůní jsem odchytla jinou kolegyni. Na dotaz, že jestli té jedné náhodou "nepřebrala" vůni a jestli jí to nevadí, mi odpověděla, že ne... Že se jim líbila, ta vůně, tak si ji objednaly společně, že jim to nevadí.

Tohle je pro mě absolutně nemyslitelné.!

...mmch, někde Simona Stašová na dotaz, co používá za vůni, odpověděla něco na způsob, že parfém je jakási intimní záležitost, a že to proto říkat nebude...

Což vystihla přesně, tak to vnímám i já.

(no, tak jo, někdy "slevím" a název vůně řeknu, když vím, že nehrozí běh do nejbližší parfumerky... Ale mám i kolegyni, u které s názvem musím mlžit, ta by event. běžela... Na tohle jsou pak nikovky nejlepší...

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 09:56
Reakce na Miru:

Já jsem v klidu - u nás by nikdo Shalimar ani 24 Faubourg (moje dvě nejčastější) nenosil  I když mi už bylo řečeno, že si vybírám dobře, t.j. že mi to "sedí"... tak ostatní většinou jedou buď drogérkovky nebo třeskutě "in" novinky.

Máme tam jen jednu takovou, která tahá z ostatních rozumy a běží si vždycky pořídit to samý (nebo se tím aspoň chodí pravidelně navonět do Sephory) , ale má chudák smůlu, protože jí zvolenej parfém vždycky strašně nesluší... dokonce už jednou dostala oficiální výtku od svý nadřízený, že by měla jako brát ohledy na ostatní (a to byl zrovna nějakej Dior, žádnej Avon puch). To je tak, když se někdo jenom opičí, no. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 14:47

A teď jsem vyběhla pro mlíko... oko mé se zalíbením utkvělo na kolemjdoucí mladici - byla krásně, elegantně oblečená, s nádherným (samozřejmě sofistikovaným ) makeupem i účesem, div jsem nezamlaskala nahlas!

No a pak mě dostih oblak její nezaměnitelný, toxický Eternity 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 14:49
Reakce na barbucha:

...pořád lepší kombinace, než když člověk cítí Chloé EdP 2008 - luxusní čistotu, ale po příchodu nositelky je do luxusu a někdy i čistoty daleko...

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 14:51
Reakce na Miru:

Jo, na jednu stranu jsem ráda, že se ochladilo... 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 19:03

Včera na jedné oslavě - JPG Classique, Cinema, Eau de Soir (z muže) a Terre d'Hermes (taky z muže).

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 19:14

Velmi voňavá jsem byla v pátek já. Podařilo se mi zlít se Zuhoorem tak, že jsem to málem nevydýchala ani já, co teprve spolucestující ve vlaku... 

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 05. zaří 2014 10:48

Chodba zcela zamořená Womanity z paní z vedlejší kanceláře - jen prošla a zavřela za sebou dveře, ale Womanity mezitím stihla vyplnit všechny prostory.

Tak jsem otevřela pytlík s vetiverem, z balíčku složek a vykuřovadel, co mi dnes dorazil a vyháním čerta ďáblem 

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 05. zaří 2014 11:28

Ráno se ve vagóně metra linula moje oblíbená Lacoste pour Femme, následně eskalátory v metru nádherně provoněny Slonem.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. zaří 2014 22:25

Nebyl to konkrétní člověk, ale konečně vím, jaké to je potkat Angel. Dnes jím byla Metropole Zličín doslova přesycená .

Offline Fleur blogger
Avatar
6068 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 15:49

Já jsem potkala jablko DKNY (rozlišit přesně je nad mé schopnosti) na mé vrstevnici - evidentně zakonzervovaná v něčem, co jí před pár lety někdo doporučil jako mladistvou vůni. V této souvislosti jsem si uvědomila, že kdysi ta jablka bývala ve veřejných prostorách cítit mnohem častěji, teď je vystrnadily spíše avivážovky.

Offline opoponax
Avatar
108 příspěvků moje polička 11. zaří 2014 16:17

...keď vôňa sadne, tak to je paráda!  Hlavne keď to od danej vône neočakávate.

Dnes ma o tom presvedčila moja realiťáčka, mala na sebe Sí. Rozvoňala sa na nej naozaj veľmi veľmi pekne! :-)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 17:47

Tak dnes jsem pro změnu narážela hlavně na samou La Vie Est Belle, ale v Palladiu jsem měla štěstí i na jednu brunetku ve středním věku, která voněla kupodivu hezky Armaniho Acqua di Gioia.

dusty
Avatar
16. zaří 2014 18:25

Ráno som v električke č. 5 narazila o neviditeľný múr chemického odéru: chemická vanilka na chemickom cukre. Strašné! Neviete, čo by to mohlo byť?

Poobede na tej istej linke zavoňalo Opium. Pekne, rozvinuto.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. zaří 2014 20:46

Dnes odpoledne jsem na Zlicine z jedne starsi pani, brunetky, zretelne zacitila Mure et Musc od L'Artisan. Moc pekne to bylo.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 25. zaří 2014 15:25

Dnes v metru někdo voněl něčím, co mi připomnělo Jovan White Musk. :)